Petulla Petulla komentáře u knih

Prázdné místo Prázdné místo J. K. Rowling (p)

Hm, celkem mě to zklamalo :/ Děj trochu o ničem, hodně postav, člověk se v tom ztrácí... nedočetla jsem...

12.07.2013 2 z 5

Klubovna Naděje Klubovna Naděje Tomáš Paprštein

Je to velmi silná kniha a jsem moc ráda, že takové knihy vycházejí s cílem, aby pomohly!
Tomášovi klobouk dolů, že svůj příběh šíří dal. Děkuju!
Kniha je autentická, obsahuje fotografie, dopisy, doporučenou literaturu, citáty, praktické rady, a v neposlední řadě je doplněná o rozhovory s odborníky.
Ráda jsem vydání knihy podpořila na hithit a ještě raději knihu věnuji naší knihovně. Tato kniha si totiž zaslouží být šířena "aby se to už nikomu nestalo".

29.08.2023 5 z 5

Krotitel Krotitel Camilla Läckberg

Žádný komentář není potřeba, Camilla opět nezklamala!
Jen mě mrzí trošku rychlý a chaotický konec, pokračování příště...

16.07.2015 5 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Me se kniha moc libila. Az groteskne napsane :-) Lici opravdu kazdodenni zivot s detmi, dost jsem se bavila.

09.07.2015 4 z 5

Den co den Den co den David Levithan

Úžasná kniha, zajímavý nápad!! Moc se mi líbila, doporučuji! Trochu mě zklamal konec, protože jsem si myslela, že se to "nějak" vyřeší, ono se to vyřešilo svým způsobem ;-)
Jak už se zde v komentářích píše, je úžasné, jak kniha a autor nikoho neodsuzuje, neexistují předsudky...je úplně jedno, jestli jsem gay, lesba, černej, bílej, nebo tlustej=pořád jsem člověk a mám právo na život, jako každý jiný!

02.06.2015 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Velmi zajímavý příběh, dvojice Cormoran a Robin jsou super, člověk to čte jedním dechem. Trochu mě zklamal rychlý konec a vůbec důvody vraha, a hodně postav, ve kterých jsem se ztrácela. Některé pasáže nechutné :-) Zajímavé, co JKR vymyslela. Ale co - těším se na další knihy!! A prosím rychle :-)

14.03.2015 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Jsem moc ráda, že jsem knihu neodložila u nějaké 80 stránky, protože mě nebavila a nechápala jsem to, ale pak se děj začal ubírat zajímavým směrem a jako WAU! Moc zajímavý námět a jsem moc ráda, že jsem ji skoro jedním dechem dočetla do konce!

19.08.2014 4 z 5

Vůně citrónu Vůně citrónu Sam Xabyssus (p)

Tato kniha byla pohlazením na duši.

31.03.2023 5 z 5

Tango: Skutečný příběh jedné tučňáčí rodiny Tango: Skutečný příběh jedné tučňáčí rodiny Peter Parnell

Nádherná a dojemná knížka. Líbí se mi, že i takové knihy jsou na našem trhu pro dětské čtenáře.

21.10.2017 5 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Co člověk to názor. Dávám pouze dve ** a to za geniální nápad a čtivost. Ovšem obsah... Každá povídka je naprosto smutná, hlavní postavy v depresi a všech 12 postav charakterově úplně stejné, i když jedna má 15 a další 70let. Sonda do ženské duše to za mě rozhodně není...

09.10.2016 2 z 5

Bez viny Bez viny Viveca Sten

Všechny severské krimi jsou už na jedno brdo :-) Všichni autoři využívají flash-back do minulosti, ale co - mě to baví a kniha byla opět zajímavá a zhlta jsem ji za den :-) Už si říkám, že mě nemůže nic překvapit, že už to ani nejde vymyslet nějakou novou detektivku a příběh, a vždycky jsem úplně u vytržení.
Jen tak dál! :-)

26.11.2014 5 z 5

Ve vyšších kruzích Ve vyšších kruzích Viveca Sten

Kniha mě bavila úplně stejně jako první. Líbí se mi její styl, už se těším na další ;)

31.07.2014 5 z 5

Oběť Molochovi Oběť Molochovi Åsa Larsson

Moje řeč. Její pátá kniha je opravdu nejlepší. Svižné, čte se jedním dechem, promyšlené.
Její poslední kniha mi hodně připomíná tvorbu a styl Camilly Läckberg.

16.10.2013

Dnes v noci zemřeš Dnes v noci zemřeš Viveca Sten

Detektivka skvela! Ovsem zklamal me konec.

19.12.2015 4 z 5

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Kniha se mi dostala do rukou na doporučení mého mladšího bratra, ať to zkusím. No, tak jsem to zkusila :-) A musím uznat, že zajímavý námět, příběh, nápad. Přečetla jsem ji samozřejmě jedním dechem.

11.09.2014 4 z 5

Této tiché noci Této tiché noci Mari Jungstedt

Tak rozhodně zajímavé téma ... a líbila se mi víc než třetí kniha: Vnitřní kruh.

20.08.2013 4 z 5

Kde je ta holka? Kde je ta holka? Alexandra Potter

Jednoduchá, zábavná a čtivá knížka - dobrý výběr na dovolenou :-)

21.07.2013 4 z 5

Přítelkyně Přítelkyně Barbara Nesvadbová

Přidávám se - ta knížka je fakt depresivní....

30.06.2013 2 z 5

Poslední noc v Château Marmont Poslední noc v Château Marmont Lauren Weisberger

Příjemné letní čtení na bazén :)

22.06.2013 3 z 5