Petule5 Petule5 komentáře u knih

Modrý dom Modrý dom Táňa Keleová-Vasilková

Jako vždy má nejoblíbenější spisovatelka nezklamala....krásný příběh od začátku do konce.

18.04.2020 5 z 5

Knížka mne bavila od začátku ke konci! Styl psaní a humor v tomto příběhu byl skvělý. Určitě doporučuji k čtení pod altánkem v teplých letních dnech :)

18.04.2020 5 z 5

Čriepky Čriepky Táňa Keleová-Vasilková

Jako vždy jsem se nemohla odtrhnout od čtení. Od této autorky mne knihy nikdy nezklamou :)

24.11.2019 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Každý příběh je krásný a jedinečný. Moc mě baví a na pokračování se moc těším :-)

28.07.2017 4 z 5

Život v jeho stínu Život v jeho stínu Kristína Pavelková

Knížka se mi velmi líbila, hlavně autorčin styl psaní. Určitě si přečtu i další její knihy.
Doporučuji

06.11.2020 5 z 5

Tri sestry Tri sestry Táňa Keleová-Vasilková

Nikdo nepíše tak skvělé příběhy jak paní Vasilková!
Jako vždy parádní příběh..;)

10.09.2020 5 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Prostě můj šálek kávy. Jako vždy spokojená s příběhem a stylem psaní.

23.02.2020 5 z 5

Rozbité šťastie Rozbité šťastie Táňa Keleová-Vasilková

Jakmile dostanou do knihovny jakoukoli knihu od Táni, jsem natěšená jak malé dítě na svou oblíbenou hračku. Táňa píše velmi dobře a tento příběh se četl od začátku do konce skvěle a velmi mě bavil. Hodnotím krásnými pěti hvězdičkami :-)

08.04.2017 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Ze začátku jsem si myslela, že to bude americká romanťárna, která mě nebude bavit, ale po delším čtení se mi velmi příběh zalíbil.Postavy se mi líbily všechny a to hlavně Jacob, který mě bavil po celou dobu čtení :-D určitě sáhnu i po dalších knížkách od této spisovatelky :-)

16.03.2016 5 z 5

Čo to bude? Čo to bude? Táňa Keleová-Vasilková

Další skvělý příběh, který mě bavil od začátku do konce. Táňa je jednička!

28.05.2016 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Tato knížka mě strašně bavila. Prečteno velmi rychle a určitě se pustím do dalšího dílů.
Doporučuji!!!

12.03.2016 5 z 5

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Moc se mi tento příběh líbil.:-) Viděla jsem i film, ale je jasné, že knížka je mnohem, mnohem lepší. Doporučuji přečíst :-)

23.11.2015 5 z 5

Dívka, která nesměla mít sny Dívka, která nesměla mít sny Barbora Walterová Benešová

Kniha mě zaujala obálkou ,ale také díky tomu, že není moc příběhů o životě žen v Africe. Příběh je velice poutavý, zábavný a nedá se jen tak odložit, ale bohužel jsou v knize i pasáže u kterých je vám smutno, kvůli jejich přihlouplým zvykům a tradicím.
Opravdu velice zajímavý příběh a těším se na další pokračování:-)
Doporučuji a dávám *****

30.04.2015 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Bohužel tato kniha mě vůbec nezaujala, asi to bylo stylem psaní. Musela jsem se nutit do čtení..

02.03.2021

Nestoudná hraběnka Nestoudná hraběnka Jo Beverley

Velmi dobře se mi četl příběh hraběnky. Hlavní hrdinka byla moc sympatická a styl vyprávění byl také vyhovující. Určitě budu v čtení pokračovat i v dalších dílech.

06.10.2018 5 z 5

Osud mě má rád Osud mě má rád Simona Monyová (p)

S knížky jsem byla nadšená! Přečtená během chviličky. :-)

07.10.2016 5 z 5

Imámova dcera Imámova dcera Hannah Shah

Tak tento příběh jsem zhltla velmi rychle...byl opravdu moc smutný, ale zároveň jsem byla nadšená! Určitě doporučuji si přečíst :-)

30.06.2016 5 z 5

Květiny pro Lauru Květiny pro Lauru Táňa Keleová-Vasilková

Snad všechny knížky od paní Vasilkové jsou úžasné a tato není výjimkou :-)

12.11.2015 5 z 5

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Další dobrá detektivka, která mě bavila od začátku do konce.

15.10.2015 5 z 5

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Jsem strašně ráda, že jsem si mohla tuto knihu přečíst, protože byla opravdu ohromující! Četla se mi dobře a velmi mě bavila.
Mohu jen doporučit :-)

24.08.2015 5 z 5