Život v jeho stínu

Život v jeho stínu https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426737/bmid_zivot-v-jeho-stinu-KdR-426737.png 4 22 8

Silný a dojímavý příběh plný trpkých zklamání, životních ran, lidské zrady, ale i lásky, vášně a obrovské síly bojovat. Na začátku má Hana milujícího manžela, společenský status i peníze. Má všechno – alespoň si to myslí. Ale navzdory bohatství neztratí vlastní tvář a založí nadaci na pomoc nemocným dětem. Po několika přesně mířených životních ranách však ztratí všechno. Musí padnout až na samé dno, aby se znovu dokázala postavit. Když se jakž-takž sebere, přicházejí další trpká odhalení. Podaří se Haně vzepřít se nepřejícímu osudu a začít znovu? Zvládne bojovat ve světě, ve kterém vládnou peníze? Má vůbec naději, být ještě někdy šťastná?... celý text

Romány , Pro ženy , Literatura slovenská

Vydáno: , Naše vojsko

Život v jeho tieni , 2019

Baja333
18.08.2023 5 z 5

Přečteno velmi rychle. Napínavé a napsáno bez nucení zaujmout. Kniha o tom jak může být život krutý, láska slepá a bohatství bezvýznamné.

PavlaA
12.05.2022 4 z 5

Knížka se ni celkem líbila. Příběh měl spád, nenudila jsem se. Konec trošku předvídatelný, ale nevadí, i tak jsem si čtení užila.

Jurajovamaka
27.06.2021 5 z 5

Pekný a pútavý príbeh zo života...čítal sa jedným dychom, ani chvíľku som sa nenudila...nechýba láska, napätie, romantika, priateľstvo...
ODPORÚČAM pre všetky romantické duše.

Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Petule5
06.11.2020 5 z 5

Knížka se mi velmi líbila, hlavně autorčin styl psaní. Určitě si přečtu i další její knihy.
Doporučuji

alnahu
14.04.2020 5 z 5

Tento příběh ze života se mi velice líbil.Příběh Hany ,která žije spokojeně v přepychu s milujícím manželem a i přesto zůstala svou a založila nadaci na pomoc nemocným dětem.Bohužel osud ji napsal jiný scénář a ona musela padnout až na samé dno,aby se opět dokázala postavit na vlastní nohy a vzepřít se nepřejícímu osudu.

zdehan
22.02.2020 5 z 5

Kniha se mi líbila přečteno za jeden den co všechno se dělá kvuli penězum.Kniha stojí za přečtení.

gargamelka
30.12.2019 4 z 5

Knížka se mi líbila. Ze života. O tom, že věřit tomu druhému nemusí být správní, jak se lidé dokáží změnit a využívat se navzájem. Pokud se do toho připletou peníze, je to nebezpečná kombinace.

mirka2558
21.09.2019 4 z 5

Oddychový príbeh prečítaný za jeden večer. Som prekvapená , že slovenská autorka napísala takú dobrú knihu. Páčila sa mi

Kniha Život v jeho stínu je v