Život v jeho stínu

Silný a dojímavý příběh plný trpkých zklamání, životních ran, lidské zrady, ale i lásky, vášně a obrovské síly bojovat. Na začátku má Hana milujícího manžela, společenský status i peníze. Má všechno – alespoň si to myslí. Ale navzdory bohatství neztratí vlastní tvář a založí nadaci na pomoc nemocným dětem. Po několika přesně mířených životních ranách však ztratí všechno. Musí padnout až na samé dno, aby se znovu dokázala postavit. Když se jakž-takž sebere, přicházejí další trpká odhalení. Podaří se Haně vzepřít se nepřejícímu osudu a začít znovu? Zvládne bojovat ve světě, ve kterém vládnou peníze? Má vůbec naději, být ještě někdy šťastná?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/426737/big_zivot-v-jeho-stinu-KdR-426737.png 3.717
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská

Vydáno: , Naše vojsko

Život v jeho tieni, 2019

Kniha Život v jeho stínu

Jurajovamaka
27.06.2021

Pekný a pútavý príbeh zo života...čítal sa jedným dychom, ani chvíľku som sa nenudila...nechýba láska, napätie, romantika, priateľstvo...
ODPORÚČAM pre všetky romantické duše.

Ďalšie moje recenzie na knihy istagram: majusikboxxy ♡

Petule5
06.11.2020

Knížka se mi velmi líbila, hlavně autorčin styl psaní. Určitě si přečtu i další její knihy.
Doporučuji

alnahu
14.04.2020

Tento příběh ze života se mi velice líbil.Příběh Hany ,která žije spokojeně v přepychu s milujícím manželem a i přesto zůstala svou a založila nadaci na pomoc nemocným dětem.Bohužel osud ji napsal jiný scénář a ona musela padnout až na samé dno,aby se opět dokázala postavit na vlastní nohy a vzepřít se nepřejícímu osudu.

zdehan
22.02.2020

Kniha se mi líbila přečteno za jeden den co všechno se dělá kvuli penězum.Kniha stojí za přečtení.

gargamelka
30.12.2019

Knížka se mi líbila. Ze života. O tom, že věřit tomu druhému nemusí být správní, jak se lidé dokáží změnit a využívat se navzájem. Pokud se do toho připletou peníze, je to nebezpečná kombinace.

mirka2558
21.09.2019

Oddychový príbeh prečítaný za jeden večer. Som prekvapená , že slovenská autorka napísala takú dobrú knihu. Páčila sa mi