petranecka petranecka komentáře u knih

Kniha se lehce čte, ale taktéž jsem byla zklamaná, že se Gilmorovým děvčatům věnuje pouze na pár stránkách. Ale určitě nelituji, že jsem si knihu koupila.

09.11.2017 3 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

kniha fajn, jako všechny ostatní od této autorky, ale první díl je první díl... ale určitě se ke knížce jednou zase vrátím :)

25.06.2017 4 z 5

Petr Koukal: Jsem Petr Koukal: Jsem Martin Moravec

Super čtení, byla jsem dost překvapená jak byla kniha velmi čtivá. Ráda čtu životopisy, ale tento byl extra čtivý. Za odpoledne jsem měla přečteno a i několik dní po přečtení jsem stále nadšená. Všem vřele doporučuji.

07.01.2017

Knihu jsem četla na podzim a do teď z ní mám rozporuplné dojmy. Rozhodně je z těch tří knih nejslabší.

28.12.2016 2 z 5

Čachtická paní Čachtická paní Jožo Nižnánsky

jedna z mých nejoblíbenějších knížek :)

19.02.2015 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Velmi čtivé, jak již bylo psáno i já jsem potřebovala kapesníčky a určitě ne poprvé a naposledy....

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Tak tohle je moje nejoblíbenější detektivka, prostě konec úplně uchvatný jež jsem nečekala.

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Knížka, která mě zjevně poznamenala na celý život. Už se těším až ji budu číst vlastním dětem :)

Číslo do nebe Číslo do nebe Ivan Kraus

Super knížka na odreagování, a humor jeden z nejlepších :)

Pravidla moštárny Pravidla moštárny John Irving

Knížka, která mě naprosto ohromila, tak silný zážitek jsem zatím u žádné knihy neměla...

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

úžasné čtení....

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Kniha, která ve mně zanechala spoustu nedefinovatelných pocitů, což se stává jen u minimálního množství děl. Za mě jedna z nejlepších knih co jsem četla.

14.02.2015 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Nejenom Kámen mudrců, ale i ostatní díly jsou má srdeční záležitost. Četla jsem několikrát a stále se ráda vracím, do úžasného světa fantazie....

14.02.2015 5 z 5

Po přečtení Analfabetky jsem dostala i Stoletého staříka. Už jsem byla seznámena s autorovým stylem, takže jsem věděla co čekat. Kniha určitě neurazí, místy pobaví a stoprocentně přispěje k relaxaci. Ale přes ten veškerý "boom" mi kniha nepřipadala až tak extra. Znám i lepší kusy :)

14.02.2015 4 z 5