petraLI petraLI komentáře u knih

Královsky v háji Královsky v háji Emma Chase

Čekala jsem trochu zajímavější konec, ale i tak to bylo pěkné, oddechové počtení.

01.09.2022 4 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Do každé stránky jsem se nutila, nakonec jsem to vzdala. Tohle byl můj druhý pokus o přečtení, ale asi jí ještě jednou odložím a kdo ví, třeba mi jednou sedne.

09.06.2022 1 z 5

Záměna Záměna Nika Peas (p)

Nejde mi to dočíst. Autorčin styl mi moc nesedl. Zatím ji odložím a třeba se k ní ještě někdy vrátím.

08.03.2022 1 z 5

Víš, že tě potřebuju? Víš, že tě potřebuju? Estelle Maskame

Ta holka mě naprosto dostává. Já být Tylerem, tak ji pošlu k šípku. Ona přítele může mít, ale nedej bože aby on měl jen kamarádku. Sobecká nádhera.

01.03.2022 5 z 5

Zajatec noci Zajatec noci J. R. Ward (p)

Myslím, že se jedná o první knihu od Wardovky do které se nemohu začíst. Všechny její knihy jsem slupla jako malinu, ale tato mi nějak nesedla. Takže jí odložím a později to zkusím znovu.

21.11.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Tento díl opět nezklamal. Autorčin styl psaní mě baví.

15.10.2021 5 z 5

Nevhodné! Nevhodné! Vi Keeland

Nemůžu si pomoci, ale poslední dobou těm knihám něco chybí, a tato není výjimkou. Ze začátku dobré, ale pak se to nějak sekne, a pak už se to jen vleče. Ireland mě neskutečně rozčilovala. Pořádně nevěděla co vlastně po Grantovi chce, takže přečteno, ale už se k ní znovu nevrátím.

24.09.2021 3 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Kniha mě nějak neoslovila.

01.09.2021 2 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Já vlastně ani nevím co napsat. Tohle je pro mě trochu zklamání. Kniha mě moc neoslovila.... Shen to umí rozhodně i lépe.

23.06.2021 3 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

A zlatou medailí získává.....Bradon. Vzhledem k jeho trpělivosti a pevným nervům. Joss mě nesmírně rozčilovala.

28.05.2021 4 z 5

Drzý kravaťák Drzý kravaťák Vi Keeland

Hezky napsané.

30.04.2021 5 z 5

Milenec z věčnosti Milenec z věčnosti J. R. Ward (p)

Rhage sice nepatří zrovna k mým oblíbencům, přesto kniha byla perfektně napsána a noc se mi líbila.

21.01.2021 5 z 5

Jet Jet Jay Crownover

Je to škoda, ale bohužel styl této spisovatelky mě nezaujal. Jak Rule...tak Jet jsou napsány nudně a nepoutavě.

21.01.2021 1 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Emmě je třináct nebo pět? Jediná tato věc mi na knížce vadila, že se k Emmě chovají jak k pětileté. Jinak klasická slaďárna, která se čte dobře.

12.01.2021 4 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Není to úplně šálek mé kávy. Knihu jsem dočetla, ale tuto spisovatelku už nebudu vyhledávat.

09.12.2020 2 z 5

Hudson Hudson Laurelin Paige

A já jsem si myslela, že je Alayna pošahaná, ale kdepak po přečtení této knihy jsem zjistila, že na první místo patří Hudson. To je magor, tenhle žánr mi nic neříká.

04.12.2020 odpad!

První rudá kapka První rudá kapka Jeaniene Frost

Kniha mě nadchla. Doporučuji

29.11.2020 5 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Oddechová četba, ale děj žádný. Kniha je vlastně o ničem ale po práci na vypnutí hlavy? Perfektní.

01.06.2024 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Melanie Harlow

Neurazí, nenadchne. Nulová chemie mezi Chloe a Oliverem. Příběh bez větší zápletky, ale zase před spaním? Proč ne.

22.05.2024 3 z 5

Sen Sen Geneva Lee

Můj šálek kávy to zrovna není. Ani jeden mi nebyl moc sympatický a děj mi taky nesedl.

11.04.2024 2 z 5