Petraj365 Petraj365 komentáře u knih

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Přečteno za odpoledne. Mělo to spád a nenudila jsem se. Super knížka, když si chcete odpočinout.

24.04.2020 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Hezký příběh. Zápletka hodně jednoduchá a vše bylo takové rychlé, ale i tak se mi moc líbila.

02.02.2022 5 z 5

Palác lží Palác lží Erin Watt

Tak tato série mě dostala. Vůbec jsem se nenudila. Stále se něco dělo. Nemohla jsem se odtrhnout a pak jsem byla naštvaná, že je už konec. Spisovatelku si dávám do oblíbených.

05.09.2021 5 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Opravdu všechny knihy od této spisovatelky jsou oddychovky a vždy u nich vypnu a opravdu se přistihnu jak se usmívám. Moc mě baví.

04.06.2020 5 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Tak to můžu jen doporučit. Moc jsem se nasmála. Nic vážného i když tu je pan bohatý, dokonalý a samozřejmě chudá slečna. Příběh se mi moc líbil, prostě oddychovka. Moc se mi líbily dialogy a to jak se hlavní hrdinka dokázala postavit situacím do kterých se stále dostávala. Chtěla bych přečíst od spisovatelky další knihy, ale bohužel jsem nic nenašla. Tak snad někdy v budoucnu.

21.01.2022 5 z 5

Něco skutečného Něco skutečného Erin Watt

Sice je jasný jak to dopadne, ale i tak moc hezký příběh. Dva úžasně prožité večery. Je to moje oblíbená autorka.

01.11.2021 5 z 5

Padlý dědic Padlý dědic Erin Watt

Tak to byla jízda. Přečetla jsem to jedním dechem. Není to klasický příběh drsňáka a holky která se šíleně do něj zamiluje. Za mě nejlepší díl a hned jdu na poslední

29.10.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Bylo to super, ale série o jejich rodičích se mi asi líbila víc. Myslím, že kdybych tuto knihu četla dřív tak bych byla nadšenější. Můžu jen doporučit.

22.01.2022 5 z 5

Van Van Melanie Moreland

Tak to bylo dokonalé. Tak tento díl jsem přečetla jedným dechem a nechtěla jsem, aby skončil. Skvělá série.

22.12.2021 5 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Já ty knihy miluju. U minulé jsem si pobrečela a tady zase nasmála. Děj mě úplně pohltí a knihu nemůžu odložit. Autorka má úžasnou fantazii a dokáže vzbudit zvědavost tím, že rozvíjí další dějové linky, které pokračují v dalších knihách a to mě baví.

13.01.2021 5 z 5

King King T. M. Frazier

Úžasný. Přečteno za jeden večer. Nemohla jsem to odložit a ten otevřený konec mě trochu naštval, protože jsem nenašla další díl v češtině

29.12.2020 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Prostě úžasný. Stále se něco děje. Vůbec jsem se nenudila. Škoda, že nejsou další knihy z této série ani tady uvedené. Já se dostala k dalším 3 dílům a sedmý bych potřebovala, protože šestý díl je neukončený. Je to velmi stresující však to znáte.

24.10.2021 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Celá série je úžasná. Nemohla jsem se odtrhnout. Můžu jen doporučit

01.02.2024 5 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Tato série má 13 knih + dvě které se týkají otce Rushe a zpěváka z kapely v mladých letech. Podařilo se mi jich sehnat v českém překladu asi 8 a teď sháním díl 9 Byla jsi má. Moje oblíbená série i spisovatelka.

09.08.2022 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Super série. Konec se mi sice zdál takový rychlý a přála bych si jiný, ale to je věc názoru. Můžu jen doporučit

31.10.2021 5 z 5

Vyvolená Vyvolená J. R. Ward (p)

Tak to bylo super. Úplně jsem bratrstvu propadla. Teď jsem zvědavá jak dopadne Vishous. Je to můj oblíbenec ...jdu to hned zjistit. Je to prostě závislost a mrzí mě, že to už brzy skončí...

30.01.2021 5 z 5

Pomstěný milenec Pomstěný milenec J. R. Ward (p)

Čtu knihy hned po sobě, proto neztrácím přehled kdo je kdo. Líbí se mi, že se děj neustále točí kolem všech co se zatím v knihám objevily. Je to super

22.11.2020 5 z 5

Nespoutaný milenec Nespoutaný milenec J. R. Ward (p)

Konec je zvláštní, ale i tak super

09.11.2020 5 z 5

Nalezený milenec Nalezený milenec J. R. Ward (p)

Díl od dílu lepší

07.11.2020 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Prostě úžasný. Hned jdu na další

31.10.2020 5 z 5