Petr13103 Petr13103 komentáře u knih

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Tak 75%, něco mezi 3* a 4*

03.01.2023 4 z 5

Famfrpál v průběhu věků Famfrpál v průběhu věků Kennilworthy Whisp (p)

Zajímavá khniha

03.01.2023 5 z 5

Zajímavý seznam zvířat

03.01.2023 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Vskutku zajímavé a poučné. Sympatický kouzelnický svět

03.01.2023 4 z 5

Půlnoční setkání Půlnoční setkání Thomas Brezina

Tak tohle bylo vážně…..
Špatný děj, nesympatické postavy, bez uzavřeného konce a příliš málo stran. Doporučuji radši Joa Nesba

03.01.2023 1 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Musím se přiznat že jsem od této knihy moc nečekal kvůli recenzním a musím přiznat že byly částečně pravdivé: 200 stran se tam nic neděje. Ale jinak je kniha strhující a úžasná krásně jsem si vykreslil postavy. Ale má to jeden háček, já jako první četl Sněhuláka a díky tomu jsem hned znal vraha protože tam byl zmíněn. Jinak excelentní Nesbø jako vždy.

30.12.2022 5 z 5

Největší strašpytel zachraňuje svět Největší strašpytel zachraňuje svět Georgia Pritchett

Tato kniha nebyla špatná ale příběh se mi zdá tak trochu prázdný. Rozhodoval jsem se mezi 3 a 4 hvězdami a 3 jsou podle mě tak akorát. Kdo se mnou souhlasí ať dá like na tenhle komentář.

26.11.2022 3 z 5

Inspektor Vogo Inspektor Vogo Miloš Kratochvíl

Tato kniha mě osobně tato kniha přinesla pobavení. 5 hvězd jsem nedal proto že tato kniha neobnáší nejlepší kvality ale 4 hvězdy jsou akorát

26.11.2022 4 z 5

Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Průšvihy drzého záškoláka: Miky pátrá, radí, zachraňuje Ladislav Hruška

Tato kniha nebyla vůbec špatná, sice se některé tipy se spíše podobají TikTok lifehackům ale i tak dobrá časová investice.

Užívej života! Užívej života! Halina Pawlowská

Tato kniha má velkou váhu jako její autorka. Miluji Halinu Pawlovskou nejlepší spisovatelka ever

26.11.2022

Němčina A1 Deutsch mit Max - díl 1 Němčina A1 Deutsch mit Max - díl 1 Milena Zbranková

Tato učebnice je zpracována dobře ale zatím pro mě příliš lehká

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

Musím přiznat že David Walliams není můj šálek kávy ale přesto mě tato kniha velmi překvapila a jsem spokojen. Sice si od Williamse nic nepřečtu ale tahle kniha mě velmi bavila

26.11.2022 4 z 5

Star Wars - Síla se probouzí - Obrazový slovník Star Wars - Síla se probouzí - Obrazový slovník Pablo Hidalgo

Tato kniha je super v tom že se muže zaměřit pouze na ten daný díl občas se na ni podívám i když jsem síla se probouzí tak 100x a pořád mě baví

26.11.2022 5 z 5

Star Wars: Velká encyklopedie postav Star Wars: Velká encyklopedie postav Simon Beecroft

Tato kniha byla výborná popisovala základní info o postavách přehledné a pro mě milovníka sw co na tom vyrůstá to byl prostě zážitek

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Tato kniha je výborná tím jak je mrazivá. Jo Nesbø je od teď můj oblíbený autor. Proč zrovna on? Odpověď zní tak že mě Sněhulák doopravdy zaujal kreativitou vraha, nenápadností vraha, překvapením, hlavním hrdinou, sprostými slovy co hlavní hrdina používá tedy ne že bych je měl rád ale dávají knize realistickou podobu a poslední nejdůležitější faktor-depresivita. Ještě teď se zotavuji ale ne že bych to nesnesl ale protože mi čpí v hlavě. Této knize jsem se rozhodl dát 5 hvězd protože si myslím že tak mají vypadat kriminálky.