Star Wars: Velká encyklopedie postav

Star Wars: Velká encyklopedie postav https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314413/bmid_star-wars-velka-encyklopedie-postav-R8N-314413.jpg 3 9 3

Vydejte se na cestu galaxií Star Wars a zjistěte zajímavé informace o jejích statečných hrdinech a smrtelně nebezpečných záporných postavách. Poznejte mnoho odporných stvoření, podivných mimozemšťanů a loajálních droidů ze Star Wars ságy. Obsahuje i postavy z filmu Síla se probouzí. Více než 220 postav – od admirála Ackbara až po Zam Wesell.... celý text

Literatura světová , Encyklopedie

Vydáno: , CPress

Star Wars Character Encyclopedia , 2016

Petr13103
26.11.2022 5 z 5

Tato kniha byla výborná popisovala základní info o postavách přehledné a pro mě milovníka sw co na tom vyrůstá to byl prostě zážitek

kubík96
06.01.2019 3 z 5

Občas chyby, třeba má někdo na rukávu hlavního ewockého šamana, jedna stránka je ve slovenštině, ale jinak dobrý.

Ajinka126
30.07.2017 4 z 5

Mě to baví a líbí se mi mít doma i knihu tohoto typu, kde je hodně obrázků a ilustrací a málo textu. Je to zpracované hezky. Bohužel si nejsem jistá, zda a jak to prošlo nějakou jazykovou úpravou, protože tam z ničeho nic skočí věta ve slovenštině. Taky bych ocenila větší kvalitu obrázku a tisku. Jinak pro každého SW blázka, jako jsem já, je to must have.

Kniha Star Wars: Velká encyklopedie postav je v