Užívej života! přehled

Užívej života! https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/503057/bmid_uzivej-zivota-hzw-503057.jpg 4 50 50

Užívej života na plný pecky, dřív než ti zubatá podrazí kecky! Tak zní jedno z pořekadel Haliny Pawlowské, která si umí udělat legraci z každé, třeba i smutné situace, a taky hlavně ze sebe. A díky jejím praktickým radám je svět často mnohem veselejší. Užívej života! je soubor návodů, přikázání, povzdychů a historek, které mohou nejen pobavit, ale taky najít východisko z chmurné reality. Jak říká autorka, je nutno podívat se pravdě do očí: Je přece jasné, že kdo je stár, nemůže být suprstár!... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Užívej života!. Přihlašte se a napište ho.

JiříM
11.03.2024 4 z 5

Moje první Halina a celkem jsem se bavil ač mě teda místy štvala všudypřítomná linka narážek na váhu a postavu. Ale určitě zkusím i knihu další.

katynka78
16.02.2024 4 z 5

Musím říct, že jsem si nemohla na začátek roku vybrat lepší knížku než právě tuto. A troufám si tvrdit, že je to jedna z těch nejlepších, co se paní Pawlowské povedly.
Nebyla stránka, kde bych se nesmála, nebyla stránka, kde bych se nezarazila a nemusela nad tím hloubat, že toto znám, že toto je mi povědomé.
Navíc ač se to nezdá a je to schováno za humor a nadsázku, tak v těch řádcích je tolik pravdy!!!!
Bavila jsem se, smála, na srdci mi ta psaná slova dělala dobře, hladila mne po duši a to v poslední době opravdu potřebuju jako sůl.
Takže paní Pawlowská - Díky za každé Vaše slovo!!!!

MartaPear
14.01.2024 5 z 5

Mikropovídečky, aforismy, "moudra", přísloví apod. o různých oblastech života, velmi (!) vtipné a smála jsem se naplno, nahlas a slzy smíchu jsem nestačila utírat. Ale některé "rady" stály za zamyšlení! Některé stránky jsem si ofotila a sestříhala si z jednotlivých citátů nástěnku, která mě každé ráno pozitivně naladí! Halino, děkuji!

Nejprodávanější knihy minulého týdne (51.)

29.12.2022

Nejprodávanější knihy minulého týdne (50.)

21.12.2022

Nejprodávanější knihy minulého týdne (49.)

14.12.2022

Více souvisejících novinek je uloženo v archivu.

Kniha Užívej života! v seznamech

v Právě čtených2x