Pet007 Pet007 komentáře u knih

Domeček na Vesuvu Domeček na Vesuvu Ludmila Vaňková

Kniha se mi líbila, i když jsem čekala něco úplně jiného, na co jsem od autorky zvyklá.

07.04.2013

Podivná svatba na Lichnici Podivná svatba na Lichnici Vlastimil Vondruška

Moc jsem se na knihu těšila, ale byla trošku zdlouhavá.

07.04.2013

Nefritový ostrov Nefritový ostrov Ann Maxwell

Další z knih, které byly pro zakoupeny jako oddechovka pro manželku. Hrdinkou je žena, to mám ráda. Je tam dobrodružství a dost zajímavého z části světa, kterou nejspíš nikdy nenavštívím.

Den, kdy je dobré zemřít Den, kdy je dobré zemřít Simon Kernick

Knihu jsem dostala zdarma v lékárně, takhle zvláště jsem ještě ke knize nepřišla. Detektivky mám ráda, tahle mi přišla trochu zvláštní, už kvůli názvu, hrdina není zrovna kladná postava, příběh je celkem reálný. Lidský život se dá prodat nebo koupit, jeho cena je tržní.

Skvělý dar Skvělý dar Christina Skye

Knihu jsem dostala kdysi jako dárek, je určena spíše ženám, protože je o romantické lásce. Nechybí ale napětí, dobrodružství a fantasy. Četla jsem ji už několikrát, vždy mne znovu uchvátila.

Lékaři Lékaři Henry Denker

Výborná kniha, četla jsem ji už několikrát.

Miesto určenia neznáme Miesto určenia neznáme Agatha Christie

Agathu mám ráda, ale tahle kniha mne zklamala. Studená válka už je naštěstí za námi.

Nakonec přijde smrt Nakonec přijde smrt Agatha Christie

Knihu jsem chtěla zakoupit jako dárek, ale název mi přišel trochu depresivní, i když pravdivý. Proto jsem si ji pouze vypůjčila a přečetla jedním dechem.

02.04.2013

Úžasná kniha, ke které jsem se několikrát vrátila.

02.04.2013 5 z 5

Sittafordská záhada Sittafordská záhada Agatha Christie

Kniha se mi moc líbila, vůbec jsem netušila, kdo je vrahem. Doporučuji.

02.04.2013 5 z 5

Lidský faktor Lidský faktor Graham Greene

Knihu mi doporučil kamarád, tak jsem od ní čekala více. Možná je to tím, že já jsem žena a on muž:) Začátek mne nechytl, ale ke konci to už mělo spád.

Poslední dějství v Palmýře Poslední dějství v Palmýře Lindsey Davis

Dost zdlouhavé, ale vydržela jsem až do konce.

04.03.2013