Pepina19 Pepina19 komentáře u knih

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Jako vždy plný počet "o)

17.12.2022 5 z 5

Znič to jméno Znič to jméno Jana Jašová

Za mě letos nejlepší thriller, který jsem četla a o to víc mě těší, že se jedná o českou literaturu. Příběh dvou sester, kterým autorka říká Rusalka a Meluzína. Napětí se stupňuje s každou stránkou a čtenář netuší kdo je vlastně v tomto příběhu ten zlý. Jednoznačně perfektní !!!

17.12.2022 5 z 5

Duchové Šumavy Duchové Šumavy Martin Sichinger

Protože máme Šumavu rádi a vracíme se tam, ze mě to byl zajímavý příběh. Líbilo se mi to a věřím, že se tak mohlo po válce na Šumavě žít.

Vězněná Vězněná Pavel Renčín

Zajímavě poddaný příběh postavený na dost hrozném příběhu, který se skutečně stal a o kterém jsem četla.
S Májou budete prožívat chvíle, které by nikdo nechtěl zažít. Děsivé a zároveň velmi čtivé.

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Šumavu jsme si párkrát s manželem prošli a rádi se tam vracíme, také proto pro mě byla tato kniha zajímavá a přitažlivá. Příběh se mi líbil a závěr je velmi nečekaný. Dobře vystavěné napětí a každá postava tak trochu podivín. Velmi dobré čtení.

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Omlouvám se, ale tohle byla hrozná nuda.

17.12.2022 2 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Poslechla jsem si audioknihu, mimochodem skvěle načtené Martinou Hudečkovou a Emilem Hruškou. Příběh nebyl špatný, ale vraha jsem uhodla celkem brzy.

07.12.2022 3 z 5

Tina Tina Hana Repová

Příjemná oddychovka na večer, určitě si ráda přečtu další díl ze života sourozenců.

07.12.2022 4 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán

Opět perfektní, víc nejde napsat, protože jak jsem pročítala předchozí komentáře, bylo v nich řečeno vše, není třeba opakovat, že DD píše návykově.

07.12.2022 5 z 5

Opravdové zločiny 2 Opravdové zločiny 2 Lucie Bechynková

Líbila se mi víc než první kniha Opravdových zločinů.

Žítkovské bohyně Žítkovské bohyně Kateřina Tučková

Audiokniha - skvělé načtené, příběh velmi zajímavý, překvapivý, místy hodně drsný a vcelku hodně smutný.

Manželky Manželky Táňa Keleová-Vasilková

Už dlouho jsem od paní Keleové nic nečetla, tak jsem si ji chtěla připomenout. Je to hezké čtení. Příběh čtyř žen, které se znají léta a kamarádí spolu. Za mě dobrý relax.

Símka Símka Lucie Hušková

Tohle bylo hodně těžké čtení, myslím tím jak působí celý příběh Símky (Simony) od jejího dětství až do dospělosti. Tolik obětí ze strany Símky a proč vlastně. Výborně napsané, chytne to za srdíčko.

22.11.2022 5 z 5

Zlý pes Zlý pes Alex Smith (p)

Vyšetřovatel Robert Kett a jeho dcerky, mi sedl už v knize "Doručovatelky". Zlý pes je čtení svižné, napínavé, zajímavý nápad i když možná málo pravděpodobné, ale kdo ví......

Hlad / Žízeň Hlad / Žízeň Jozef Karika

Mně to ohromně sedlo, atmosféra strachu z různých podivnosti mi ježila chlupy na těle.
Takže za mě super čtení na dlouhé podzimní večery.

Bratrstvo tajných hrobů Bratrstvo tajných hrobů Viktorín Šulc

Děsivé kriminální případy, které se staly v nedávné minulosti v naší republice.

Případ Ľudmily Cervanové Případ Ľudmily Cervanové Margaréta Cervanová

Smutný příběh matky bojující za spravedlnost v případu násilné smrti její dcery.

22.11.2022 3 z 5

Pochovaní zaživa Pochovaní zaživa Dominik Dán

Skvělý, ale dost drsný příběh z domova seniorů.

Kráska a zvíře Kráska a zvíře Dominik Dán

Opět výborné. Dva případy a každý za sebe velmi zajímavý. Ten s Barborkou mě hodně zasáhl. Ten s batoletem jsem ke konci trošku předvídala.

Dům pod jasany Dům pod jasany Stuart Neville

Smutné, drsné a velmi emotivní. Stojí za přečtení. Příběh týraných žen a je celkem jedno, že to v tomto příběhu byly z Irska, protože se to děje všude. Pravděpodobnější nám bude připadat příběh Sary, toto týrání si člověk dovede představit i když je stejně nepřijatelný jako příběh Joy, Noreen a Mary, který je naprosto otřesný.

03.11.2022 4 z 5