Pepina19 Pepina19 komentáře u knih

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Tato kniha se četla velmi dobře, překvapivý vývoj a nepřekvapivý závěr. Dobře napsané, stále vás to nutí číst dál, protože také chcete vědět co se vlastně před dvaceti lety stalo.

12.03.2023 4 z 5

Znásilnění: Milostný příběh Znásilnění: Milostný příběh Joyce Carol Oates

Velice dobře napsané a není na škodu ani nezvyklá forma vyprávění. Příběh o příčinách a následcích hnusného zločinu, neutěšený svět amerického maloměsta a očekávání zda bude spravedlnosti učiněno zadost, to vše vtáhne čtenáře do příběhu.

12.03.2023 5 z 5

Zápisky mladého lékaře Zápisky mladého lékaře Michail Bulgakov

I přes dlouhou dobu kdy byly Zápisky mladého lékaře napsány, je to velice čtivé, zajímavé a vypovídající. Kniha Mistr a Markétka mě ohromila, ale i tato kniha má své kouzlo a jednotlivé příběhy se v hlavě usadí na dlouho, protože vtáhnou do děje a máte pocit jako byste tam byli.

12.03.2023 5 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Wow jsem nadšená, to je po dlouhé době co mě detektivka od zahraničních autorů naprosto nadchla. Je to napínavé, dalo by se říci "hrůzostrašné", konec drsný...
Na další případ Eleny Blancové netrpělivě čekám

Rosnička Rosnička František Kozmon

Rosnička je podle mne slabší než Potkan, protože jsem vraha odhadla celkem brzy, ale to nemění nic na tom, že je to dobře napsané a stojí za přečtení.

07.03.2023 4 z 5

Potkan Potkan František Kozmon

Super detektivka, velmi dobře napsaná, případ vraždy zajímavý propojený s minulostí.
Detektiv Marek Wolf sympatický. Pro mě bylo hlavně těžké odhalit vraha a to velmi oceňuji. Konec mě překvapil.

Temný výdech Temný výdech Eva Hrašková

Dobrá detektivka spojená s místem, které je protkáno spoustou zlých příběhů "Krvavé Šenky". Příběh sester dvojčat je napínavý a velmi dobře napsaný.

07.03.2023 4 z 5

Vlčice Vlčice Tereza Schillerová

Ženy, matky, vztahy mezi matkou a dcerou. Někdo se v příběhu může najít, nebo tam najde svou matku, kdo ví. Za mě super. Těžké téma, ale je dobré si někdy něco takového přečíst.

Buď hodná Buď hodná Irena Piloušková

Několik generací žen, ale nejvýraznější je osud Dany, se kterou jsme od školky až do doby kdy má vnoučata. Její život začíná jako pohádka a celým životem ji provází kamarád Jakub.
A jak to bylo dál si přečtěte, protože to stojí za to !

02.03.2023 5 z 5

Dvanáct tajemství Dvanáct tajemství Robert Gold

Slušná detektivka, ale moc postav občas jsem se trošku ztrácela, na druhou stranu mi to vynahradil velmi překvapivý konec.

25.01.2023 3 z 5

Nikdo není sám Nikdo není sám Petra Soukupová

Moc se mi líbila. Je to ze života. Jen by člověk neměl mít deprese když to čte, protože by to po přečtení mohlo být horší :o). Každopádně příběh Veroniky, ředitelky knihovny, matky dvou dětí a dcery urputných rodičů stojí za přečtení.

24.01.2023 5 z 5

Vypravěč Vypravěč Anna Bolavá (p)

Hmm už dlouho mě žádná kniha tak nechytla jako tato. Od začátku jsem byla ve střehu, čekala jsem a obávala jsem se, že přijde NĚCO. Byl to opravdu zážitek. Jen mám obavy, že není úplně pro každého. Nejlepší by bylo přistoupit k tomuto příběhu bez jakéhokoliv očekávání a nechat se pohltit. Pro mě to byl zážitek.

14.01.2023 5 z 5

Aristokrat Aristokrat Antonín Mazáč

To byla opravdu jízda a to rozuzlení mě fakt dostalo. Za mě stojí za přečtení.

14.01.2023 4 z 5

Aristokrat Aristokrat Antonín Mazáč

Jo tak to byla opravdu jízda a to rozuzlení mě fakt dostalo. Určitě stojí za přečtení.

14.01.2023 4 z 5

Přísně tajné skandály Přísně tajné skandály Jaroslav V. Mareš

Líbilo se mi to hodně i protože o většině případů jsem neměla ani tušení. Za mě velmi zajímavé a někdy hodně úsměvné.

14.01.2023 5 z 5

Evička lhářka žhářka Evička lhářka žhářka Petra Braunová

Když pro děti, tak pro starší, které to pochopí. Věřím, že by jim to mohlo hodně dát. Není to lehké čtení, ale příběh mi přijde hodně reálný. Evička je velmi zajímavá postava.

06.01.2023 4 z 5

Smrt s odkladem Smrt s odkladem Josef Klíma

Za mě hodně slušná detektivka. Zápletka je uvěřitelná, psychologie postav dobře popsaná.

06.01.2023 4 z 5

Slzy utopené do ticha Slzy utopené do ticha Jiří Zídek

Hodně drsné. Byly tam perfektně zakomponované reálné osoby. Jinak naprosto souhlasím s Leonou333

06.01.2023 5 z 5

Papírové domky Papírové domky Jiří Klečka

Moc hezky napsané a kdo má rád mystiku si přijde na své.

02.01.2023 5 z 5

Nevíš dne, nevíš hodiny Nevíš dne, nevíš hodiny Dominik Dán