Dvanáct tajemství

Dvanáct tajemství https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/504569/bmid_dvanact-tajemstvi-CAr-504569.jpg 4 23 7

Ben Harper série

Novinář Ben Harper se ve své profesi zaměřil na kriminální případy. Nyní nastal čas, aby vynesl na světlo ten nejotřesnější, svůj vlastní. Když mu bylo osm, všemi otřásla brutální vražda jeho bratra a kamaráda, kteří byli ubodáni dívkami v jejich věku. Hrůzný čin ještě umocnila sebevražda matky obou bratrů. Ve světle nedávných událostí ale v Benovi klíčí podezření, že se vše odehrálo jinak…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Alpress

Twelve Secrets , 2022

Hvězdinka
07.05.2023 3 z 5

Opravdu hodně postav. Musela jsem číst takřka bez přestávek, neboť jinak bych zapomněla, kdo je kdo. Zajímavě propletený příběh, kdy až do posledních chvil netušíte, co se tenkrát stalo.

ThomasRuhe
04.05.2023 3 z 5

Příběh je docela dobrý. V první polovině se stále objevují nové postavy, takže mi nebylo jasné, které budou důležité v hlavní zápletce. Věděl jsem, že hlavní postavou je Ben Harper, ale rolí ostatních jsem si nebyl jistý.
S koncem se vše objasní, ale na to o jak malou komunitu lidí se jednalo, bylo těch událostí nějak moc. Závěrečné vyřešení mi přišlo trochu přitažené za vlasy. 3/5.

Pepina19
25.01.2023 3 z 5

Slušná detektivka, ale moc postav občas jsem se trošku ztrácela, na druhou stranu mi to vynahradil velmi překvapivý konec.

Pípasek
08.01.2023 5 z 5

Málokdo je takový jak vypadá. Konec Vás překvapí

INCOGNITOREADER
05.01.2023 3 z 5

Velice těžkopádný styl vyprávění. Vyskytuje se tu velký počet postav, které nejsou moc sympatické a je velice těžké si k nim vytvořit jakýkoliv vztah. Děj skáče od jedné k druhé a tím se celý příběh stává roztříštěným. Samotný příběh a rozuzlení není zase tak moc šokující, aby to dokázalo vykompenzovat to jak se kniha velice těžce čte.

Danago
03.01.2023 3 z 5

Já bych kniu zařadila ako román s detektivní zápletkou. Jestli je to podle skutečné události, jak se píše na obálce. tak je to o to více šokující.
Kniha má velký potenciál, děj je originální a neotřelý, pěkně zamotaný a má nápad. Závěr je nečekaný , ale dobře vysvětlený a mě určitě hodně překvapil.
Bohužel způsob, jakým je kniha napsaná mně osobně nesedl. Dlouho mi trvalo se do knížky začíst a celkově se mi četla dost těžko. Což je velká škoda.

lalela
21.12.2022 4 z 5

Skvělá detektivka, která mně nenechala ani chvíli v klidu. Musela jsem číst a číst. Fascinuje mně, jak v jiných zemích zločincům po ukončení trestu změní identitu. Přesně jako v knize. A k pachatelovi. Když už jsem si myslela, že vím, kdo všechno spáchal, byla jsem totálně vedle, několikrát za čtení knížky. Proto se mi tak líbila, napjatá až do samého konce

Robert Gold
britská, 1970