Pepina19 Pepina19 komentáře u knih

Oko za oko Oko za oko John Sack

Neskutečné a přece skutečné. Názor si na tuto knihu musí udělat každý sám.

30.07.2022 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

Super čtení, nemám co dodat, souhlasím s hodnoceními níže.

06.07.2022 5 z 5

Pandemie Pandemie A.G. Riddle

Za mě super, naprosto souhlasím s komentářem Prince_of_book

06.07.2022 5 z 5

Mlha mezi námi Mlha mezi námi Katarína Gillerová

Prvních sto stran mě slušně vtáhlo do děje, atmosféra na opuštěném sídle i dočasní majitelé, kteří děsili svým vzhledem, to nebylo špatné. Potom skok někam a vůbec nevíte kam příběh vlastně směřuje, jako samostatný příběh o záhadném lese, by asi nebyl špatný, ale tady to bylo tak nějak divné. A konec byl podle mě hodně překombinovaný i když se vlastně vše vysvětlilo.

24.06.2022 3 z 5

Křik k nebesům Křik k nebesům Mons Kallentoft

Nedovedu si představit, že by se mi něco podobného stalo. Drsné, smutné a překvapivé. Stojí za přečtení.

19.06.2022 4 z 5

Prasklina Prasklina Sharon J. Bolton

Začátek super, prostřední část trochu vleklé a zamotané, konec slušný. Hezké letní čtení.

19.06.2022 4 z 5

Království z kostí Království z kostí Barry Hutchison

Parádní příběh pro milovníky krimi. Ztracený chlapec, propojení s minulostí, kdy se ztratili chlapci a prokázání zda je člověk ve vězení skutečný pachatel.

19.06.2022 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Super příběh pro milovníky napínavých a drsných příběhu. Super čtení.

19.06.2022 5 z 5

Nežná fatamorgána Nežná fatamorgána Dominik Dán

Nebyl to úplně nejlepší počin pana Dána. Čtení mi trvalo mi déle, protože mě to bavilo méně, než u jeho ostatní knihy. Ale i tak celkem fajn.

19.06.2022 3 z 5

Terapie Terapie B. A. Paris (p)

Na mě až moc podezřelých, ale závěr překvapivý a dobrý.

05.06.2022 4 z 5

Doručovatelky Doručovatelky Alex Smith (p)

Robert Kett si mě naprosto získal. Ať jako kriminalista, nebo jako otec tří malých holčiček. Příjemné svižné čtení.Těším se na další díl.

04.06.2022 5 z 5

Najdi mě Najdi mě Anne Frasier (p)

Hodně, hodně dobré. Drsná zápletka. Sympatické postavy a překvapivý závěr. Navíc ta nekonečná a pustá poušť.

04.06.2022 5 z 5

Poslední zelené údolí Poslední zelené údolí Mark Sullivan (p)

Naprostá bomba. Dokonale napsaný příběh, který vás chytí a nepustí. Martelovým jste zkrátka museli držet palce. Martelovi nešlo neobdivovat a neprožívat vše s nimi. Jediné co mě naštvalo, že musím od příběhu odejít do práce a až potom pokračovat ve čtení.

29.05.2022 5 z 5

S úctou, přítel S úctou, přítel Viktória Dominová Drgoncová

To bylo docela drsné a náročné čtení, protože víte, že to není jen fikce, že se tohle opravdu děje a o to je to horší.

22.05.2022 5 z 5

Hodná sestra Hodná sestra Sally Hepworth

Přečteno na jeden zátah, slušný napínavý příběh ve kterém se pozvolna odkrývají karty. Fern je úžasná, naprosto mi přirostla k srdci.

22.05.2022 4 z 5

Tisíce metrů ode dna Tisíce metrů ode dna Jasmin Schreiber

Milý trochu neuvěřitelný příběh dvou rozdílných lidí, které spojuje velká životní ztráta, ale kdo z nás ví koho v životě potká. Paula a Helmut byli neskuteční a moc se mi líbili.

22.05.2022 5 z 5

Osudová žena Osudová žena Renáta Názlerová

Není to úplně žánr, který bych vyhledávala, ale přečteno na jeden zátah za jeden den a líbilo se mi to. Pěkná oddechovka s celkem napínavým příběhem, kdy jsem si postupně Annu docela oblíbila.

15.05.2022 4 z 5

Hledejte ji Hledejte ji Rick Mofina

Za mě slušný, napínavý až až. Líbilo se mi, že opravdu až do konce netušíte kdo za zmizením Riley vězí.

15.05.2022 4 z 5

Dívka na kolejích Dívka na kolejích Heather Gudenkauf

Drastický začátek a potom plno lží a mnoho podezřelých. Dobrý příběh o dětech zobrazující šikanu, osamělost a rádoby přátelství po netu. Závěr jsem ke konci tak trochu předpokládala, ale líbil se mi.

12.05.2022 4 z 5

Špinavá tajemství Špinavá tajemství Helen Cooper

Nebylo to špatné čtení, ale také to nebyl žádný zázrak. Nejvíc se mi líbil příběh tajemství Freyiny matky, kdy vlastně udělala něco špatného jen proto, že chtěla chránit svou mámu.

12.05.2022 3 z 5