Bratrstvo tajných hrobů

Podtitul: kriminální případy, které šokovaly republiku

Vedoucí odboru obecné kriminality Severomoravské správy Policie České republiky interpretuje několik kriminálních případů, které šokovaly veřejnost.

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/48926/big_bratrstvo-tajnych-hrobu-sdx-48926.jpg 4.681

Kniha Bratrstvo tajných hrobů

Lili2

Drsné, čtivé, trochu však chaoticky uspořádané. Nejvíc zajímavá pro mě byla, až jsem se divila sama sobě, byla poslední kapitola o tom tzv. "Kolinskem gangu" v čele s Biedermanem.

Iki1
19.05.2021

Drsné čtení. Psáno jednoduše, spíše popisně, bez větších spisovatelských ambicí, ale o to autentičtěji na čtenáře vražedné příběhy dolehnou.

cleopatra11
07.04.2021

Parádní krimi příběhy podle skutečné události.

Polli
20.02.2021

Kniha by snesla trochu korektur, občas se opakují nějaká slova, sem tam dojde k záměně jmen.

Opisska
14.02.2021

Temné ale čtivé, fakta zádné dlouhé okecávání.. Ty fotky tomu dodaly nářez

Tesla
09.10.2020

Děsivá realita, doporučuji..

Pampalini
04.09.2019

Ničím nepřikrášlovaná realita kriminálních činů na severní Moravě. Některé případy jsou mediálně známá. Strohý až dokumentaristický styl vyprávění. Je zvláštní, ale mám pocit, že za stejný skutek byla před 89 rokem oprátka a po něm max 10 let.

Dera
09.07.2019

Jsem z tohoto kraje, proto si některé případy dobře pamatuji. Např. Otu Biedermana jsem poznal osobně a musím s autorem v jeho názorech plně souhlasit. Celkově je to vlastně nepříjemné, ale svým způsobem fascinující čtení.