Peetullka Peetullka komentáře u knih

Můj (téměř) dokonalý život Můj (téměř) dokonalý život Sophie Kinsella (p)

Odpočinková kniha o tom, že všechno nemusí být tak jak si myslíme.

27.06.2021 3 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Přečteno za jediný večer, nemohla jsem jít spát, dokud nebudu znát konec i když je předvídatelný.
Myslím si, že toto hovoří za vše. Blake byl sympaťák v předchozím díle a teď také i když jeho chování nebylo vždy pěkné.
Celou sérii hodnotím jako super oddechovka a to mám ráda.

19.04.2021 5 z 5

Doufat znovu Doufat znovu Mona Kasten

Četlo se samo :-)
Ale z této série, asi nejslabší díl. Velmi se líbila postava Blake a těším se na díl s ním :-)

29.03.2021 4 z 5

Zlodějský tanec Zlodějský tanec Mary E. Pearson

Kniha má nádhernou obálku.
Příběh byl ale malinko slabší než jsem čekala.
Hlavni hrdinka Kazi mě určitých chvílích štvala.
Příběh má určitě velmi zajímavé pasáže, ale nejvíce mi vadilo natahování a docela uspěchaný konec.
Druhý díl možná přečtu jen proto, že už ho mám v knihovně.
Neurazí a ani nenadchne.

25.03.2021 3 z 5

Poslední číslo Poslední číslo Hayley Barker

Wow! Knihu jsem přečetla ani ne za den. Jak se říká jedním dechem, začala jsem ráno a odpoledne skončila :-)
Ale žádný fantasy v tom nehledejte a upřímně si ,ani nemyslím, že je to kniha pro YA, možná pro ty otrlejší.
Dost mi to připomíná svět ve druhé světové válce - Drek (žid) a Čistý ( árijec) .

Ale příběh Hošiko a Bena je velmi silný a zakázaná láska vždy vše překoná :-)
Krátké kapitoly jsou plus, čte se samo.
Jen jedna věc mi vadila, překlepy a chyby v textu .
A další díl je určitě podmínkou přečíst !

21.06.2020 5 z 5

Nyxia povstává Nyxia povstává Scott Reintgen

Perfektní, jen škoda toho uspěchaného konce.

07.06.2020 5 z 5

Cítit znovu Cítit znovu Mona Kasten

Za mě nejlepší díl ze série. Kniha není uspěchaná a ani utahaná, tak všeho akorát. Za mě super.

02.05.2020 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Obálka příšerná a příběh o ničem. U předešlého dílu jsem se aspoň zasmála, tady opravdu ne.

29.03.2020 2 z 5

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Jednoduché čtení s klasickým klišé :-) Hodně jídla, hlavně dortů - stále si mi sbíhaly sliny.
Přečteno za večer, prostě jednoduchá romantická oddechovka :-)

27.03.2020 3 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Nechala jsem se zlákat vysokým hodnocením ! V knize se nedočkáte žadných zvratů.
V příběhu se nic neděje. žadné napětí.
Napsané je to hezky, čtivě, ale bylo to teda opravdu velké ňůďo. A upřímně ani hlavní hrdinové mi nepřišli příliš sympatické. Anna takové trdlo a Kaiden asi pobral všechnu modroust světa :D

08.03.2020 2 z 5

Za zdmi Za zdmi Hollie Overton

Velmi zajímavé prostředí ve kterém hlavní hrdinka pracovala. A musím říct, že jsem velmi přemýšlela o tom, zda trest smrti nebo ne. Co se týká Kristy, klobouk dolů. Měla to promyšlené dobře.
Ale mám stále jednu otázku, jak se dokázala exmanželem s Lancem rozvést?

28.02.2020 4 z 5

Nelži mi Nelži mi A. V. Geiger

Čtení jsem si velmi užila. Přečteno jedním dechem za večer :)

25.02.2020 5 z 5

Silo Silo Hugh Howey

Tak tohle byla jízda ! Neskutečně dobrý!
Víc slov není třeba . Určitě doporučuji.

23.02.2020 5 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Čtivé ale ... Nic moc. Thrillerem bych to opravdu nenazvala. Chybělo napětí , spád, zápletka.

17.02.2020 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

První půlka třetiny byla neskutečně dlouhá.
Trošku mě překvapil věkový rozdíl postav, ale proč ne :) .
Ale pokud čekáte romanci, kde je fotbal ve vedlejší roli, tak to není to pravé pro Vás. A to fotbal jde absolutně mimo mě.
Ale proč jsem dala tolik hvězd, je hlavní postava Sal, která si šla stále za svým fotbalem, Kulti neKulti.
Jedna hvězda stáhnutá za porno konec a epilog .

10.02.2020 3 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Tato série s Martinem mě baví. A ani tento díl mě nezklamal :)

26.01.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Dokonalé, úžasné , romantické, vtipné, skvělé ! Určitě si tento nádherný příběh přečtu ještě jednou. Zde je málo i pět hvězd. Jen škoda, že to nebylo delší :-)

15.01.2020 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Neurazí a ani nenadchne.

12.01.2020 3 z 5

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Paganiniho smlouva je určitě lepší než Hypnotizér. Příběh mě v úvodu hned chytil . Dvě vraždy, které spolu souvisí i když to není na první pohled znát a téma, které se dále rozvinulo v mnohem větší případ. Prostě pecka.

Děj díky krátkým kapitolám je svižný a čte se samo.

12.01.2020 5 z 5

Bez srdce Bez srdce Marissa Meyer

Nevím , zda se mi kniha líbila či nelíbíla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale po dvou třetinách to šlo rychle a byla jsem zvědavá.. ale zvědavá na co? Když všichni ví jak to dopadne. Asi jen naděje, že by?

Tři hvězdy jsou málo a čtyři hodně - výsledek 3 a půl.

05.01.2020 4 z 5