pch1976 pch1976 komentáře u knih

Julinčina pekárna Julinčina pekárna Táňa Keleová-Vasilková

Toto bylo takové ukňourané, nezáživné čtení. Hlavní hrdinka naivní, děj hloupý.

11.12.2021 1 z 5

Žena, která věděla příliš mnoho Žena, která věděla příliš mnoho Michele Campbell

Celkem pěkný příběh. Zajímavé zvraty. Ně které části přitažené za vlasy. Ale jinak autorka píše dobře, čtivě.

05.12.2021 3 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Skoro nevím co napsat....Takový podivný příběh. Jiné knihy tohoto spisovatele jsou skvělé, ale zde jsem se nemohla začíst.

29.11.2021 1 z 5

Bankéřova žena Bankéřova žena Cristina Alger

Kniha se mi velice líbila. Velmi nebezpečná hra vysoce postavených vlivných lidí. Mělo to napětí, spád, nečekané zvraty. Ten sladký konec mi nevadil.

28.11.2021 5 z 5

Není to moje dcera Není to moje dcera Kate Hewitt

Bohužel, tato kniha se mi nelíbila. Hlavní hrdinka -úplně naivní, sebestředná husa. Celé napsáno jak slohová práce středoškoláka. Velmi silná témata a okamžiky tak povrchně odbyté........ Ale je to jen můj subjektivní názor.

27.11.2021 1 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Její knihy jsou vždy výborné, ale většina této knihy mi přišla slabá . Poslední čtvrtina byla povedená. Skvělý závěr.

25.11.2021 3 z 5

Dokud mě nenajdou Dokud mě nenajdou Jo Jakeman

Moc jsem od toho nečekala, ale docela se mi to líbilo. Celkem napínavý děj, nečekaný konec. Nebyla to kniha, od které bych se nemohla odlepit, ale jinak dobrý...

24.11.2021 3 z 5

Vzdělaná Vzdělaná Tara Westover

Sice zajímavý příběh, ale podruhé bych nečetla. Vše moc rozpitvané, zbytečně obsáhlé.

24.11.2021 2 z 5

Dívka pod hladinou Dívka pod hladinou Andrew Mayne

Tato kniha mi nepřišla zajímavá, ani napínavá, což bych od tohoto žánru celkem očekávala. Docela zklamání

24.11.2021 2 z 5

Všechny tvoje lži Všechny tvoje lži Harriet Tyce

Slabé, ale kupodivu se to i tak přečíst dalo. Dějová linie s manželem byla hloupá. Plus dávám za konec, který byl překvapivý. To jsem fakt nečekala. Příběh jako takový celkem fajn.

15.11.2021 2 z 5

Šelma Šelma Wilbur Smith

Celkem se mi to líbilo. Napínavý, zajímavý příběh.Jen bych knihu tak o čtvrtinu zmenšila. Chvílemi to bývalo moc rozpitvané, že jsem kousky přeskakovala.

15.11.2021 4 z 5

Ranč u dědečka Ranč u dědečka Táňa Keleová-Vasilková

Moc hezký příběh. Bezva čtení ke krbu na deštivé odpoledne.

31.10.2021 5 z 5

Telefon po půlnoci Telefon po půlnoci Tess Gerritsen

Dobře napsané. Napínavé. Zajímavý děj.

28.10.2021 5 z 5

Nebe nad Kilimandžárem Nebe nad Kilimandžárem Leah Bach (p)

Celkem nezáživné. Hrozně zdlouhavé. Slabý děj.

27.10.2021 1 z 5

Prokletý ráj Prokletý ráj Margaret Way

Velmi slabé. Nezáživné. Plytký děj.

26.10.2021 1 z 5

Lovec Lovec Jack Heath

Sice dost nechutné, ale tak výborně napsané, že jsem musela číst až do konce. Strhující kniha.

24.10.2021 5 z 5

Zmatek v srdci Zmatek v srdci Ann Maxwell

Nic moc. Neurazilo, nenadchlo......

23.10.2021 1 z 5

Stoprocentní matky Stoprocentní matky Aimee Molloy

Stoprocentní slátanina. Celé takové neučesané, nezáživné, plytké. Od takového námětu bych očekávala napětí. Zvraty.

23.10.2021 odpad!

Oceán mezi námi Oceán mezi námi Gill Thompson

Od tak silného příběhu jsem čekala mnohem víc. Bohužel žádné napětí, mrazení a silný zážitek po přečtení se nekonal. Průměrné.

22.10.2021 2 z 5

Tchyně Tchyně Sally Hepworth

Moc jsem od této knihy neočekávala, ale překvapila. Hodně řeší rodinné vztahy, ale děj je plynulý, lehce napínavý.

14.10.2021 3 z 5