Zmatek v srdci

Zmatek v srdci https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/138873/bmid_zmatek-v-srdci-59p-138873.jpg 4 58 12

St. Kilda série

Grace se porvala s chudobou a násilím, které provázelo její dětství, a stala se váženou soudkyní. Pevně věří zákonům a v souladu se svým přesvědčením je ctí. Až když jí unesou syna, pochopí, že zákon nevinné neochrání. Odhodlá se požádat o pomoc Joea Faroa, odpadlíka a specialistu na únosy. Jejich cesty se totiž kdysi dávno krátce protnuly.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Wrong Hostage , 2006

georginaa
21.09.2022 2 z 5

Můžeme být rádi, že žijeme v Evropě. V Mexiku mají zvláštní pravidla, neboli žádná, že žít tam jako žena je velmi nebezpečné a těžké. Příběh je zaměřen na únos dítěte a hledání otce, který zmizel s velkou částkou peněz. Všichni po něm jdou a bohužel Grace jako exmanželka musí čelit různým nástrahám. Dalo se to přečíst, ale že by byla kniha pro mě top to není.

petulik330
22.12.2021 5 z 5

Za mně je pět hvězdiček málo. Smutné a vážně téma jako je únos dítěte.. někdy trochu moc na moje nervy matky.
Na druhé straně nám ukazuje jak je mateřská láska silná a co je vše matka schopná opětovat a udělat pro své dítě.

pch1976
23.10.2021 1 z 5

Nic moc. Neurazilo, nenadchlo......

petraj30
31.03.2021 4 z 5

Ačkoliv nemám témata, jako jsou únosy dětí, v lásce, tak se kniha četla s velkou lehkostí a dělalo mi problém ji odložit. Bohužel jsem nesehnala první a třetí díl, tak byl pro mě ten začátek trochu těžší pochopit. Byla tam spousta jmen a okolností, taky mi chvíli trvalo něž jsem se pořádně zorientovala. Chvílemi mi připadalo, jako bych nastoupila do rozjetého vlaku, ale to byl jen začátek. Bylo to skvěle napsané a velmi napínavé, vážně až do poslední stránky. Prostě žádné zbytečné protahování děje a na jednou je konec.
Hlavní hrdinku jsem obdivovala, ale myslím, že to co dělala pro záchranu svého dítěte, by udělala skoro každá matka nebo by se o to alespoň pokusila.
Napínavý a pěkný příběh, škoda že mě čeká už jen ten poslední:-(

lendinka.k
27.07.2020 5 z 5

Obálka i název klamou, je to pěkný dobrodružný příběh s rychle ubíhajícím dějem a jen troškou romantiky, takže jsem si svěle početla.

helenkan
30.07.2019 5 z 5

Nejdříve jsem myslela že to nedám. Drogy a únosy dětí není moje oblíbené téma,ale pak jsem se začetla a chytlo mě to natolik,že jsem to nedala z ruky dokud jsem nebyla na konci. A pěkně si to vychutnala.

mariva
24.01.2019 4 z 5

Kniha mě zaujala od prvních stránek a napětí vydrželo až do konce, takže jsem knížku přečetla velmi rychle a bavila mě. Pro nás jako Evropany asi trochu nepochopitelné poměry ve vzájemném boji drogových mafií a jejich propojení s politikou, ale věřím, že se autora od skutečnosti nijak neodklonila.

babiočka
21.08.2018 4 z 5

Knihu jsem dlouho odkládala v domnění, že se jedná o klasickou "červenou knihovnu" - název i obálka.
Je to však pěkný čtivý spíše detektivní příběh.

havrmoni
14.06.2018 5 z 5

Jak se tady píše je to prostředí,které neznám a ani si ho nedokážu představit. Opět mocenské hry,které můj mozek odmítá pobrat( peníze,politika). Na vzdory tomu mě to bavilo,takže hurá do dalšího dílu.

Luccy78
02.01.2018 3 z 5

Zajímavá kniha z prostředí, které mi nic neříká a neznám ho, o to to bylo zajímavější. Příběh matky soudkyně, která tváří tvář strachu o své dítě je ochotná vzdát se slibné kariéry a neváhá při jeho záchraně využít i případnou ne úplně legální cestu. Kniha se četla vcelku dobře, ale něco mi v ní scházelo..

moudivlacek
28.02.2016 4 z 5

Je to příběh hlavně matky, která chce zachránit své dítě a je ochotna vzdát se i své slibné kariéry a peněz, jen aby její hrůza měla šťastný konec. Dokonce je ochotna zjevit pravdu o skutečném otci svého dítěte, je ochotna jít i za hranice zákona, vzdá se své roli soudkyně. Prostě nic není důležitější než její dítě. Ale na konci je odměněna. Lidé, kteří se snaží bojovat proti zlu, a vědí, že někdy se musí zákonu "trochu" pomoci, mají můj obdiv a hlavně úctu. Není to lehký život a hlavně je to běh na dlouhou a nekonečnou trať.

Evaevelína
10.10.2013 4 z 5

Kniha je napínavá od začátku do konce,jen romance je tam maličko..knihu bych zařadila do detektivních románů a k sérii St.Kilda

Ann Maxwell
americká, 1944