Sametová past

Sametová past https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46693/bmid_sametova-past-lvu-46693.jpg 4 49 6

St. Kilda série

Kayla se ve vile svého klienta Bertoneho seznámí s přitažlivým Randem. Hned to mezi nimi zajiskří. Její nadšení z nové známosti kalí fakt, že Bertone ji vydírá. Kayla nemá zdání, že ji dokonce plánuje zabít, až pro něho dokončí nelegální převody peněz. Hrozbu vážného nebezpečí vytuší Rand, který své poslání v sídle Bertoneových tají.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Innocent as Sin , 2008

havrmoni
16.06.2018 5 z 5

To bylo akční jako blázen. Úžasný.

moudivlacek
18.05.2016 4 z 5

Příběhy ze série St. Kilda jsou vlastně prima detektivky s prvky lásky. Další skvělý příběh, obdivovala jsem se odvaze Kayly a Randovu skvělému úsudku. Oba se od začátku skvěle doplňovali. Síla lásky a síla pudu zachovat si život jsou dva velké hnací motory v životě.

polly43
15.11.2015 4 z 5

Kniha mě zaujala a ráda si přečtu i další pokračování.

kazecha
29.03.2014 3 z 5

Konečně jedna "romantika", o které mohu říct - že si snad vzpomenu o čem byla i za nějakých pár měsíců. Kdo hledá příliš erotiky - asi bude zklamaný - ale příběh je fajn a uvěřitelný.

Evaevelína
18.01.2014 3 z 5

pro mě zase nic moc,chvílemi jsem se strácela,nechápala jsem některé pasáže.Romantika taky nic moc a milostné vzplanutí se vejde do jednoho odstavce.

pirin
02.09.2012 5 z 5

Velice zajimavy akcni roman. Cte se jednym dechem:-) Nechybi ani romantika, ani humor, dialogy jsem si opravdu uzivala. Doporucuji k precteni. Skoda, ze jsem tu 2 cast precetla jako prvni :-( No nevadi, Zlata klec si ale taky zaslouzi pozornost, moc se mi libila.

americká literatura thrillery

Ann Maxwell