Jenom on

Hrdinka románu Jenom on Willow Moranová se vydává po válce Jihu proti Severu ze zpustošené farmy v Západní Virginii do divočiny Západu pátrat po svém bratru Mathewovi. Mathewa zvaného Reno totiž zlákala na západ vidina zlata, touha po zbohatnutí. Protože by strastiplnou cestu sama nezvládla, dívka si najímá zkušenéhop průvodce Caleba Blacka. Black se nejen v divočině vyzná, ale také má důvod hledat Mathewa, ovšem naprosto odlišný od Willow. Chce se mu pomstít, neboť je přesvědčený, že Mathew svedl jeho sestru Rebekku, která při porodu dítěte zemřela. Willow Moranová zpočátku nic zlého netuší a dlouho se z důvodů bezpečí vydává za Calebovu manželku. Později však mezi oběma hrdiny vzniká trpká nevraživost. Společné útrapy při putování krajem plným nebezpečí je zase sblíží natolik, že se nepřátelství promění ve vášnivou lásku. K jejímu naplnění ovšem vede trnitá cesta....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24747/jenom-on-Avo-24747.jpg 4.271

Only 1.

Vydáno, Baronet

Only His, 1991

Kniha Jenom on

Shimmir
13.05.2020

Kouzelná čtivá kniha, kterou jsem kdysi koupil ženě, ale přečetl jsem i sám. Holka ze saloonu a pistolník, rozporuplná dvojice, kterou pak spojí láska. Myslím, že jsem pak koupil a četl i třetí knihu historické řady z Divokého západu: Jenom ty! Druhá byla: Jenom můj a poslední: Jenom láska. Je to taková minisága. Knihy Elisabeth Lowell se pak ztratili z knihkupectví...

havrmoni
20.06.2018

Více dobrodružná než romantická,ale to neznamená,že tu romantika není. Celkem mě to jejich cestovàní bavilo, jak psala ariel platto, měla jsem pocit, že jsem s nimi na cestách. Jen ke konci mi přišlo zbytečné chovàní Willow. Jak prohlásil její bratr,,myslel jsem si,že není tak hloupá,aby... ". No bohužel byla. I přesto jsem si to jejich dobrodružství užívala.

Lembac
21.11.2017

Téma knížky je podobné jako v Horoucím srdci od Johanny Lindsey - dlouhé putování zprvu nesourodé dvojice tehdy ještě hodně divokým Západem. Cesta je to dlouhá, nebezpečná, občas chybí i kyslík, ale podle pravidel žánru se do sebe hlavní hrdinové i přes drsné okolnosti stejně zamilují. Já moc nemusím western, takže jsem časté přestřelky se zlosyny rychle přeskakovala.
Knížka má celkem jednoduchý děj, vlastně jsem byla zvědavá pouze na to, jestli Caleb dotáhne svou pomstu až do hořkého konce.

DUNIKO
26.03.2017

Pěkné.

markéta23
03.11.2016

Vůbec se mi to nelíbilo, nedočetla jsem.

ariel platto
31.10.2016

Měla jsem pocit, že jsem na cestě s nimi. Autorka mě svým stylem psaní dostala přímo do děje. Prožívala jsem se všemi i lapání po dechu ve vysokých výškách. Nádherná kniha.

moudivlacek
29.11.2015

Kniha se mi moc líbila, divoký Západ a jeho krásy i záludnosti mám ráda, o ušlechtilých koních a pravé lásce a pevném charakteru si ráda počtu vždy.
Já tuto knihu doporučuji.

kiraa
25.08.2015

Kniha pro velké romantičky, kde nechybí ani trocha erotiky. Já jí zhltla během 2 dnů. Doporučuji, skvěle napsané, žádná nuda.