Nepokojná láska

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Divoká příroda americké západní hranice rodí stejně svobodnou a vášnivou lásku. V zelených horách Teritoria Utah a v jeho kaňonech tísněných strmými rudými skalisky vládnou povstalci El Cascabela, před nimiž není nikdo v bezpečí. Ani Janna Waylandová, ani Ty MacKenzie, který si přišel jen pro hřebce, ale zůstal, aby si podmanil Jannino srdce. Nebezpečí však stále hrozí a všichni tři musí spojit své síly, má-li se jim podařit uniknout....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56585/nepokojna-laska-56585.jpg 3.852
Série

MacKenzie-Blackthorn 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Baronet
Orig. název

Reckless Love, 1990

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Nepokojná láska

Přidat komentář
havrmoni
18.06.2018

To bylo úžasný. Moc se mi to líbilo,oba hrdinové sympatičtí, nějaké to dobrudružství a láska. Co víc si přát.

moudivlacek
18.06.2016

Nádherná kniha a nádherný úvod série, i téma Divokého Západu je velmi blízký mému srdci. Od počátku budete obdivovat hrdinku, tajně se usmívat nad chováním hrdiny a smát se nad vztahem hrdinů a divokých koní. Kniha má spád a ani o romantiku tu není nouze.


Ellesime
24.07.2013

Kdyby byla kniha o polovinu kratši, možná by se dala i dočíst. Následující knihy z cyklu jsou stravitelnější právě pro svou naprosto dostačující ,,kratší délku". Jedna z opravdu velmi velmi velmi mála knih, které jsem prostě neměla sílu dočíst - dočetla jsem do půlky a potom přeskákala, což nikdy nedělám. Možná za to mohl nesympatický hlavní hrdina, jehož jméno se v pátém pádu překladatelka ani nenamáhala skloňovat, nebo možná naprosto zbytečné popisy krajiny, ale prostě mě to nebavilo...

hykavec
08.03.2013

Podle mě, jedna z nejlepších romantických knih vůbec :-)

Evaevelína
03.11.2012

kniha je spíš dobrodružná i s romantikou, Někdy jsem se i zasmála jaký vedli mezi sebou dialog.Jen co mě štvalo bylo jmého TY, někdy se mi to pletlo s oslovením ty.

modranka
05.10.2012

Pre mňa bola táto kniha sklamaním. 300 strán bola jedna scéna (préria), ktorá z príbehu urobila skôr nudnú kovbojku než hlbší pohľad na dvojicu Janne a Ty MacKenzieho. Erotických sekvencií sa však v knihe nájde habadej, aj pekne napísaných.

Štítky

milostné romány

Autor a jeho další knihy

Ann Maxwell
americká, 1944

všech 41 knih autora

Kniha Nepokojná láska je v

Přečtených74x
Čtenářské výzvě2x
Doporučených1x
Knihotéce68x
Chystám se číst15x
Chci si koupit3x