Nepokojná láska

Nepokojná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/56_/56585/nepokojna-laska-56585.jpg 4 56 6

MacKenzie-Blackthorn série

Divoká příroda americké západní hranice rodí stejně svobodnou a vášnivou lásku. V zelených horách Teritoria Utah a v jeho kaňonech tísněných strmými rudými skalisky vládnou povstalci El Cascabela, před nimiž není nikdo v bezpečí. Ani Janna Waylandová, ani Ty MacKenzie, který si přišel jen pro hřebce, ale zůstal, aby si podmanil Jannino srdce. Nebezpečí však stále hrozí a všichni tři musí spojit své síly, má-li se jim podařit uniknout.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Reckless Love , 1990

havrmoni
18.06.2018 5 z 5

To bylo úžasný. Moc se mi to líbilo,oba hrdinové sympatičtí, nějaké to dobrudružství a láska. Co víc si přát.

moudivlacek
18.06.2016 5 z 5

Nádherná kniha a nádherný úvod série, i téma Divokého Západu je velmi blízký mému srdci. Od počátku budete obdivovat hrdinku, tajně se usmívat nad chováním hrdiny a smát se nad vztahem hrdinů a divokých koní. Kniha má spád a ani o romantiku tu není nouze.

Ellesime
24.07.2013 1 z 5

Kdyby byla kniha o polovinu kratši, možná by se dala i dočíst. Následující knihy z cyklu jsou stravitelnější právě pro svou naprosto dostačující ,,kratší délku". Jedna z opravdu velmi velmi velmi mála knih, které jsem prostě neměla sílu dočíst - dočetla jsem do půlky a potom přeskákala, což nikdy nedělám. Možná za to mohl nesympatický hlavní hrdina, jehož jméno se v pátém pádu překladatelka ani nenamáhala skloňovat, nebo možná naprosto zbytečné popisy krajiny, ale prostě mě to nebavilo...

hykavec
08.03.2013 5 z 5

Podle mě, jedna z nejlepších romantických knih vůbec :-)

Evaevelína
03.11.2012 4 z 5

kniha je spíš dobrodružná i s romantikou, Někdy jsem se i zasmála jaký vedli mezi sebou dialog.Jen co mě štvalo bylo jmého TY, někdy se mi to pletlo s oslovením ty.

modranka
05.10.2012 2 z 5

Pre mňa bola táto kniha sklamaním. 300 strán bola jedna scéna (préria), ktorá z príbehu urobila skôr nudnú kovbojku než hlbší pohľad na dvojicu Janne a Ty MacKenzieho. Erotických sekvencií sa však v knihe nájde habadej, aj pekne napísaných.

milostné romány

Ann Maxwell