Pavlnka Pavlnka komentáře u knih

Dobře se dívej Dobře se dívej James Carol

I tato kniha byla výborná. Nemohla jsem se od ní odtrhnout. Budu čekat na další autorovy knihy.

22.05.2016 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Kniha je trochu jiná než ostatní této autorky, ale přesto jsem se od ní nemohla odtrhnout. Konec mi přišel moc zkrácený, až naivní, ale celkově se mi kniha moc líbila.

21.05.2016 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Úžasná kniha, jinak se popsat nedá.

16.05.2016 5 z 5

Noc nad Reykjavíkem Noc nad Reykjavíkem Arnaldur Indriðason

Druhá kniha tohoto autora mě opět nenadchla. Myslím, že tím jsem s tímto autorem skončila.

23.04.2016 3 z 5

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

Moc dobře napsaná kniha, čtu ve špatném pořadí, ale hlavni hrdinové jsou mi moc sympatičtí.

21.04.2016 4 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Naprosto skvělá, úžasná a neskutečná kniha. Jsem ráda, že jsem si nenechala převyprávět obsah, ten konec byl naprosto "šílený". Od autorky jsem četla i Ostré předměty a i ty mě nadchly, takže honem shánět další autorčinu knihu.

17.04.2016 5 z 5

Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Úpis - Prachy. Sex. Kariéra. Michelle Miller

Kniha velice zajímavá a dobře se četla. Pro mě první z této sféry a asi vyhledám podobné. Jen tu poslední kapitolu jsem nějak nepochopila :-O.

13.04.2016 4 z 5

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Ze začátku mi dělalo problém zvyknout si na způsob, kterým je kniha napsána. Přibližně ve čtvrtině už jsem si nedovedla představit, že by to bylo psáno jinak. Na mě kniha zapůsobila hodně velkým dojmem a autorku si budu dále hlídat. Super kniha, kterou budu všem doporučovat.

10.04.2016 5 z 5

Zamilovaná hypnotizérka Zamilovaná hypnotizérka Liane Moriarty

Super čtení. Autorku jsem si moc oblíbila a tato kniha byla trochu jiná, než všechny ostatní, ale stejně zajímavá. Doufám, že se brzy objeví její další kniha.

04.04.2016 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Výborné a napínavé čtení. ten konec mi přišel trochu vyumělkovaný, ale to neubralo knize na čtivosti.

02.04.2016 5 z 5

Ty Ty Caroline Kepnes

Hodně zvláštní kniha. Ani mi nevadil způsob psaní - spíš mi vyhovoval, ale obsah mě docela děsil. Hrdinka mi nebyla moc sympatická a hlavní hrdina ... Co dodat.

30.03.2016 3 z 5

Strach zemřít Strach zemřít Lisa Jackson

Opět výborné. Autorka nezklamala.

21.03.2016 4 z 5

Naleziště Naleziště Patricia Cornwell

Taková zmatená kniha. Podle mě jedna z těch slabších.

15.03.2016 3 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Opět skvělá kniha. Doufám, že kniha, která tento měsíc vychází bude stejně skvělá.

03.03.2016 4 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Opět perfektní kniha. Nemohla jsem přestat číst a už jdu shánět Alici, kterou jsem ještě nečetla :)

01.03.2016 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Trochu zklamání. Příběh určitě zajímavý, ale spoustu omáčky kolem a docela brzy jsem uhádla, kdo za tím vším stojí, i když vraha ze začátku ne.

28.02.2016 3 z 5

Ten, který si všímal Ten, který si všímal Andy Andrews

Úžasná kniha. Asi jsem ji potřebovala.

24.02.2016 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Napínavá do posledního okamžiku. Jdu hledat jiné knihy od této autorky.

21.02.2016 4 z 5

Volání anděla Volání anděla Guillaume Musso

Moc dobře napsaná kniha. Začátek banální, ale pak se to celé zamotá a člověk nemůže přestat číst. Citáty na začátku každé kapitoly mě taky dostaly, hodně netradiční, ale přiléhavé.

15.02.2016 4 z 5

Tichá holka Tichá holka Torey L. Hayden (p)

Zajímavé.

14.02.2016 4 z 5