pavla9879 pavla9879 komentáře u knih

Poslední navěky Poslední navěky Soman Chainani

Jedním slovem: úžasné!
Opravdu se těším na další díl. Jsem dost zvědavá, o čem bude autor dál psát a jestli bude pokračování stejně bravurně napsané jako původní trilogie :)

09.06.2017 5 z 5

První První Kiera Cass

Ač se mi příběh celkově líbil, nemyslím si, že bych někdy v budoucnu měla chuť přečíst si tuto sérii znovu, nebo snad dočíst zbylé díly. I když nikdy neříkej nikdy...

09.06.2017 4 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Moje úplně první setkání s dystopií nedopadlo nejhůře. Selekce je poměrně čtivý příběh s velice jednoduchým, předvídatelným, dějem. Skvělá volba, když člověk nemá náladu na nic těžšího a chce jen chvíli relaxovat s knihou v ruce.

09.06.2017 4 z 5

Ydris: kniha první Ydris: kniha první Květoslav Hönig

Na to, že se jedná o české dílo, navíc prvotinu, je docela zdařile napsané. Jen mi trochu vadilo střídání pohledů opravdu velkého počtu postav, díky čemuž nedostal nikdo víc prostoru a nebylo možné se do děje pořádně ponořit, sžít a vcítit se. Další díl si ale určitě přečtu :)

06.06.2017 3 z 5

Rozdělená srdce Rozdělená srdce Bettina Belitz

Přečetla jsem ji loni, a teď sem si zhltla znovu, abych si osvěžila paměť a mohla se vrhnout na pokračování.
Podruhé, když už jsem nemusela mít strach, že je to kniha o upírech, jsem si čtení učila mnohem víc, mnohem víc se mi příběh líbil a mnohem víc mě navnadil na další díl.

09.03.2016 4 z 5

Bez srdce Bez srdce Chelsea Cain

Trochu víc drsné, ale dost čtivé. Nedokázala jsem se odtrhnout, dokud jsem nedočetla.
Doufám, že brzy vyjde další díl.

27.02.2016 3 z 5

Zakázané radosti Zakázané radosti Bertrice Small

Nic moc, četla jsem spoustu mnohem lepších knih od B. Small.

01.02.2016 2 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

O něco slabší než předchozí díl, místy jsem se nudila a musela se nutit číst dál.

01.02.2016 4 z 5

Králův dar Králův dar Nicole Jordan

Celkem zajímavý příběh, slabší než jiné knihy od N. Jordan, ale i tak se mi líbil.

01.02.2016 3 z 5

Souboj srdcí Souboj srdcí Barbara Cartland

Tuhle knížku hluboce miluji...při jejím čtení se musím smát i brečet...těší mě i mě vytáčí...
Nádherný příběh o tom, co vše láska dokáže, i když musí pŕekonat tolik nástrah.

21.01.2016 5 z 5

Krásný sen Krásný sen Barbara Cartland

Kniha, kterou jsem za svůj život četla nejvíckrát... sedávaly jsme s kamarádkou na zemi a po kapitolách se střídaly v předčítání, znova a znova.
Krásný příběh, romantický, něžný... moje nejmilejší kniha od Barbary Cartland.

19.01.2016 5 z 5

Nezapomenutelná cesta Nezapomenutelná cesta Nicholas Sparks

Nádherný příběh... Často se to nestává, ale musím říct, že film se mi líbil o trochu víc, byl lépe zakončený, ne utnutý jak v knize.
Jeden z nejkrásnějších příběhů, co Nicholas Sparks napsal...

16.01.2016 5 z 5

Zúčtování Zúčtování Kathy Reichs

Na poslední díl jsem čekala opravdu dlouho, takže když se mi teď konečně dostal do rukou, zhltla jsem ho během pár hodin.
Děj byl klidnější než předchozí díly, ale konec vše napravil a mě osobně velice potěšil.
Měly by být ještě nějaké povídky, mám ten pocit, tak snad se k nám taky brzy dostanou. S Viráty se mi ještě nechce loučit.

29.12.2015 5 z 5

Šifra Šifra Kathy Reichs

Spousta hádanek a napětí, nedokázala jsem se odtrhnout, dokud jsem nebyla na poslední straně.

10.12.2015 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Stejně jako u prvních povídek, i tyto byly vtipné a skvěle napsané.
Pro mě nejkrásnější byl asi epilog, kde něco končí, něco začíná...

07.12.2015 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Jsem moc ráda, že mě manžel ukecal a já se do čtení Zaklínače nakonec dala.
Velice čtivé, krásně napsané, vtipné povídky.

30.10.2015 5 z 5

Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti Osudová cesta, Vážná tajemství, Divoké kosti Kathy Reichs

Opět super příběhy, čtivé, napínavé.

26.08.2015 5 z 5

Království stínů Království stínů Barbara Erskine

Úžasná kniha.
Historický příběh Isobel jsem hltala jedním dechem, byl napínavý, strhující, nemohla jsem se dočkat pokračování.
Naproti tomu současnost s chudinkou Clare, která nikdy nic neudělala sama a její manžel byl grázl, kterému všichni uvěřili i tu nejstupidnější lež, mě moc nebavila a musela jsem se hodně přemáhat, abych nepřeskakovala a nečetla jen příběh Isobel.

14.08.2015 5 z 5

Prokletí ohně Prokletí ohně Martina Wolfová

Krásná kniha... nemohla sem uvěřit, že spisovatelka je Češka. Příběh byl zajímavý, napínavý, přečetla jsem ho jedním dechem.

14.08.2015 4 z 5

Zlatá chiméra Borgiů Zlatá chiméra Borgiů Juliette Benzoni

Ze začátku docela nudná, ale v druhé části se to trochu rozjelo. Nejvíc mě asi bavily rozhovory o historii. Škoda jen, že jsem nečetla žádný z předchozích dílů, na které byl odkaz pomale na každé straně. A ve finále otevřený napínavý konec...

10.08.2015 3 z 5