pavla.ba pavla.ba komentáře u knih

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Velmi zmatená kniha, vlastně doteď nevím, co jsem četla :)

22.12.2019 2 z 5

Dopisy ztraceným Dopisy ztraceným Brigid Kemmerer

Tak krásná kniha a ještě hezčí obálka! Žádné romantické klišé, ale krásný a milý příběh :)

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Skvělá kniha! Při čtení jsem se hrozně bavila. Miluju knihy, které se týkají cestování v čase a takhle mi to nabídla v pěkně zpracovaném příběhu. Klidně bych uvítala víc stran a víc rozpracovaný příběh.

Šelma Šelma Andrew Mayne

Kniha se hezky četla, líbila se mi i hlavní postava Thea, ale bohužel pachatel/ka mě vyloženě zklamal/a! Celé závěrečné rozluštění se mi nelíbilo.

22.12.2019 3 z 5

Scarlett 1 Scarlett 1 Alexandra Ripley

První knižní série, kterou jsem jako malá holka přečetla a moc nechápala o co v ní přesně jde. Od té doby jsem ji přečetla už mockrát a vracím se k ní pravidelně každý rok a při čtení se vždy dostanu do nostalgické nálady. Je to moje srdcová záležitost a ji všem doporučuji! :)

22.12.2019 5 z 5

Strom splněných přání Strom splněných přání Jenny Gladwell (p)

Byla to taková krásná čtivě napsaná jednohubka, která mi trošku připomínala Kavárnu v Kodani. Bylo to romantické, pohodové a do tohoto období naprosto se hodící :)

01.12.2020 5 z 5

Léto na maximum Léto na maximum Petra Martišková

Tak já nevím, já tyhle románky ala, Nejhezčí kluk na světě se zamiloval do dívky Ty jsi jiná než ostatní, mám fakt ráda! Ale tohle bylo rychlé, všechno šup šup, vidí se, hned jdou tam a pak jdou tam a je konec knihy. Ano, četlo se to hezky a byly tam vtipné pasáže i hezké pasáže, ale Lanczová to pro mě není :)

26.11.2020 3 z 5

Polámaná loutka Polámaná loutka Amo Jones

Tento díl byl z celé série asi nejlepší, stále přetrvávala divnost a zvrácenost, ale opět se příběh nějak vyvíjel a čtivost byla maximální.

22.10.2020 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

Tohle se opravdu moc nepovedlo. Ty básničky mi nepředaly žádnou emoci, prostě jsem to přečetla, zaklapla knihu, uklidila a nic.

Triptych Triptych Karin Slaughter

První kniha, co jsem od autorky četla a opravdu ne poslední. Bylo to super!

Žena v temnotě Žena v temnotě Vanessa Savage

Měla jsem velká očekávání. Líbila se mi obálka i anotace, ale tím to tak končí, děj mě nijak moc nezaujal.

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Drsný příběh, založený na reáliích, husté atmosféře a skvělých popisech postav.

Tajemství Tajemství Rhonda Byrne

Z této knihy jsem nedostala to, co jsem očekávala, něco mě zaujalo, něco mě absolutně nezajímalo.

10.05.2020 3 z 5

V pasti lží V pasti lží B. A. Paris (p)

Autorčina nejlepší knížka, přesto byla velmi předvídatelná, ale četla se dobře.

10.05.2020 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Jedna z jejich lepších knih. Spolu s P.S. Líbíš se mi patří k mým neoblíbenějším. Je to hezký středoškolský romantický příběh.

Zmizení Sáry Lindertové Zmizení Sáry Lindertové Kateřina Šardická

Mně se kniha moc líbila. Autorka je opravdu velmi nadaná a fandím jí! Zajímavé téma, hezký příběh, postavy. Bylo to něco jiného, než jsem čekala, ale v pozitivním slova smyslu.

10.05.2020 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Úžasné zakončení celé série. Už teď vím, že se k ní budu neustále vracet. Je to jedna z mých nejoblíbenějších sérií a díky ní jsem znovu objevila young adult fantasy.

Polibek pro Annu Polibek pro Annu Stephanie Perkins

Hezoučká romance, kterou jsem četla už před 7 lety, ale vždy jednou za rok se k ní ráda vrátím. Je to takové celé milé a nenáročné.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Tak hrozně krásná romantická knížka, která ale není jen povrchové klišé, Colleen dá do každé své knihy vždy něco hlubšího a jinak tomu nebylo ani u této knihy.

Scarlett 2 Scarlett 2 Alexandra Ripley

Skvělé zakončení mé milované série. Irsko tomu dodává všechno, co kniha potřebovala. Série, ke které se budu několikrát ještě vracet.