PandaKombajn PandaKombajn komentáře u knih

Mechanický anděl Mechanický anděl Cassandra Clare (p)

Skvělá kniha která se my velmi líbila a moc jsem si ji zamilovala. Jak autorka rozvíjí psaní a nebojí se překvapení se my vážně moc líbilo. A přesně proto dávám 5 hvězdiček

07.07.2016 5 z 5

Město ztracených duší Město ztracených duší Cassandra Clare (p)

POZOR SPOILERY
Krásná kniha která se opět povedla. Zpracování citů i to všechno se Sebastiánem se mi líbilo. Myslela jsem že Jack už se z toho nedostane a lapala jsem po dechu jestli přežije zásah nebeský skvostem. Jinak ale skvělá kniha která se mi líbila.

05.06.2016 5 z 5

Město padlých andělů Město padlých andělů Cassandra Clare (p)

Díl se my líbil i když byl trochu nudnější a a pomalejší. Docela se mi líbí že autorka rozvíjela pocity a vztahy ostatních postav a jejich smíření společně. Okamžitě jsem si musela stáhnout další knihu. Jinak knize nemůžu vytknout nic kromně toho že se teda vlekla.

21.05.2016 5 z 5

Výlet za všechny peníze Výlet za všechny peníze Jeff Kinney (p)

17.05.2016

Ošklivá pravda Ošklivá pravda Jeff Kinney (p)

17.05.2016

Psí život Psí život Jeff Kinney (p)

17.05.2016

Fakt smůla Fakt smůla Jeff Kinney (p)

Vážně skvělá kniha. Znovu. Četla jsem ji jako malá a líbila se mi.

17.05.2016

Ponorková nemoc Ponorková nemoc Jeff Kinney (p)

Super kniha mého dětství

17.05.2016

Deník malého poseroutky Deník malého poseroutky Jeff Kinney (p)

Knihu jsem četla jako malá a moc se mi líbila

17.05.2016 5 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Přečetla jsem to a díky bohu! Celou dobu co jsem to četla a byla jsem s kamarádkami a třeba bylo něco s Clary a Jacem tak jsem provolávala „Incest je na spadnutí lidi!". Díky bohu že se to tak vyjasnilo a že Jace a Clary … však víte. Jinak to byla úžasná kniha a při epilogu jsem se fakt tvářila šťastně jak debil. (Jo a jinak komu taky královna zakletého dvora připomíná trochu Cersei Lanister? Možná jsem jen debil)

15.05.2016 5 z 5

Malý miliardář Malý miliardář David Walliams

Skvělá kniha jako vždy. Myslím že se povedla.

Ďábelská zubařka Ďábelská zubařka David Walliams

Byla skvělá, zábavná a chvílemi i dojemná.

Pan Smraďoch Pan Smraďoch David Walliams

Zábavná ale chvílemi i vážná kniha. Jinak skvěle napsaná a úžasně spravována.

Babička drsňačka Babička drsňačka David Walliams

Vážně skvělá kniha která byla zábavná ale také skvěle napsaná.

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Znovu skvělá kniha která s mi velmi líbila.

Krysburger Krysburger David Walliams

Tato kniha byla oproti tomu co většinou čtu změněna. I tak se mi ale líbila. Musím ji pochválit protože se dost povedla.

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Tato kniha ze série divergence vyprávý příběh o Tobiasovi a jeho mynulosti. Rozhodně mě zaujala a já se o něm mohla dozvědět i něco dalšího. Obálka je vážně úžasná a příběh je skvělý.

08.05.2016 5 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Skvělá kniha která mně uchvátila. Byla plná zvratů které by člověk nečekal. Je to skvěle vymyšlený děj a hlavně skvěle napsaná. Určitě doporučuju všem kteří čtou fantasy.

08.05.2016 5 z 5

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Kniha byla velmi zajímavá a plná zvratů. Něco předvídáte a ono je to úplně jinak. Už třikrát jsem jedné postavě postavila hrob a ono nic. Kniha byla skvělá a moc se povedla nemůžu se dočkat až si přwčtu třetí díl.

Dárce Dárce Lois Lowry

Úžasná a nádherná kniha která se mi moc líbila a byla vel!i úžasná. Všem podobná a přesto úplně jiná… . Krásný příběh který mně nadchl. 5* dávám za všechen děj , obálku a vše ostatní

07.05.2016 5 z 5