Paja1709 Paja1709 komentáře u knih

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Boze jak to ten chlap dela? Co kniha tak bomba.Knihu jsem musela precist za jeden den.Ono neslo proste prestat cist.V knize opet bylo vse co musi mit spravna krimi.No konec me opet dostal.Doporuciji precist.Pokud by bylo vic hnezdicek nez 5 ,tak bych dala.

01.03.2017 5 z 5

Slunce nad zátokou Slunce nad zátokou Phillipa Ashley

To byl tak pěkný příběh. Kniha se cetla úplně sama.

07.06.2024 5 z 5

Vražedná naděje Vražedná naděje Wendy Dranfield

Tady netřeba psát nějaký zdlouhavý komentář. Série mě od prvniho dílů baví a tento byl opět skvělý. Těším se na další.

05.05.2024 5 z 5

Anglická lekce Anglická lekce Natasha Boyd

Tak jako 1 dil i tento se četl dobře. Příjemná oddechovka.

23.04.2024 4 z 5

Tonoucí duše Tonoucí duše Ava Reed (p)

Další pěkný díl z nemocničního prostředí. Musím ale říct, že první díl se mi líbil víc .Tady mi připadalo, že se první pulka knihy pořád točí dokola a nic se neděje. Ale i tak se těším na další díl.

08.04.2024 4 z 5

Mizera Mizera L. J. Shen

L.J.Shen prostě umí
Opět skvělé. Těším se na další knihy.

13.03.2024 5 z 5

Zabij, nebo zemři Zabij, nebo zemři Isabella Maldonado

První díl nové série od autorky Maldonado. Autorku mám ráda. Začátek mi připadal trochu pomalejší. Dej byl hodně napínavý, ale konec byl zase takový nějaký rychlý. Ale jinak se kniha četla dobře a tesim se na další díl.

01.03.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

Ja jsem se bavila i hodně nasmala. Podle názvu knihy jsem čekala takovou klasiku co vychází, ale vše bylo úplně jinak :-)

18.01.2024 5 z 5

Síla dávných tajemství Síla dávných tajemství Sejal Badani

Na knihu jsem natrefila úplně náhodou a jsem za to moc ráda. Tak krásný příběh jsem už dlouho nečetla. Čtenář se také hodně dozví o Indické kultuře a tradicích. Kniha pravém bude patřit mezi moje top knihy.

04.01.2024 5 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

Ja jsem se bavila,tak jako u předešlých dilu.Taková správná Dark romance.

21.11.2023 5 z 5

Nové vyhlídky Nové vyhlídky Lilly Lucas

Další pěkný dil ze série. Jen ten konec mi připadal takový nějaký rychlý.

16.10.2023 4 z 5

Epocha Epocha Jewel E. Ann

První díl se mi líbil ale tento druhý to bylo něco. Uz se tesim na třetí díl s Natem.

11.10.2023 5 z 5

Noční host Noční host Heather Gudenkauf

Velmi čtivý Thriller od začátku velmi napínavé. Můžu jen doporučit.

27.07.2023 5 z 5

S Gretou si nic nezačínej S Gretou si nic nezačínej Susanne Abel

Moc pěkná kniha i když místy hodně smutná. Trochu jiný příběh z 2 sv.války a po ní. Doufám, že bude u nás vydán i druhý dil ,který přináší příběh o Tomovi,Jenny a jeho otci Kondradovi.

04.07.2023 5 z 5

Diamantové oko Diamantové oko Kate Quinn

Mám ráda knihy Kate Quinn. Ale prostě u této knihy jsem se pořádně nedokázala začíst. Po asi peti hodinách čtení což je pulka knihy jsem ji odložila. A když bych mela shrnout o čem pulka knihy byla, tak jen kolik nepřátel zabila. Pro me zatím vede kniha Alicina síť.

29.05.2023

Spálený zimou Spálený zimou Pete Zacharias

Za mě skvělý thriller. Od začátku napínavé. Uz se těším na další díl s Rookerem.

23.05.2023 5 z 5

Sophiin triumf Sophiin triumf Corina Bomann

Krásný závěr celé trilogie. Musím říct, že tento poslední díl se četl moc krásně. Mohu jen doporučit celou sérii.

20.05.2023 5 z 5

Dívka za ostnatým drátem Dívka za ostnatým drátem Imogen Matthews

Knihu mam v planu cist ,ale koukam ze Uzivatel 6856 se vcera nudil a sel se vyradit tak ,ze asi 20 knih ohodnotil 1 hvezdickou.Lidi proc to delate??? Boze toto mi fakt hlava nebere.

08.02.2023

Kořeny zla Kořeny zla Antoine Renand

Kniha byla celkem brutální, takže asi nebude pro každého. Ja mam ráda knihy od Chris Carter,tak mi to nevadilo.Ale začátek se trochu vlekl než jsem se pořádně zacetla.

31.01.2023 4 z 5

Štěstí voní jako chleba Štěstí voní jako chleba Pauline Mai

Moje třetí kniha od autorky a opět příjemná oddechovka.Tentokrat se podíváme do Skotska a upečeme si pár bochanku chleba.

31.01.2023 4 z 5