Paithe Paithe komentáře u knih

Princova zajatkyně Princova zajatkyně Lynne Graham

Očekávala jsem něco jiného, ale jinak se mi zdálo, že kniha je dobrá. :)) Prostě harlekýnka, co víc dodat. :D))

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Druhý díl jsem četla ještě radši! :D Tušila jsem, co se tam tak nějak děje, ale neustále na povrch vyplouvalo mnoho záležitostí a matoucích věcí, že jsem si nebyla jistá, jak na tom tedy jsem. Ale o plus víc. :D Alespoň jsem chtěla vědět, jak se bude příběh dál vyvíjet. Nakonec se ukázalo, že všechno nebylo tak zlé, jak se zdálo a happyend byl dvakrát šťastnější! :))

Tvůj slastný polibek Tvůj slastný polibek Teresa Medeiros

Zajímavý námět, zase něco trochu jiného, než prostředí Anglie. :) Oblíbila jsem si Farúka, takový zajímavý sultán, ten se jen tak nevidí. :D Nebyla jsem nadšená, že se příběh neodehrává v mé milované Anglii, ale dobré, kniha se vydařila. :))

Nevěsta z Růžového útesu Nevěsta z Růžového útesu Rexanne Becnel

Překrásná kniha :)) Vyvolala ve mne mnoho pocitů. Radostné, smutné i šokované. Chvílemi jsem nad ní ronila slzy. Nemohla jsem si pomoct, ale když nastanou nějaké ty špatné osudové okamžiky, moje romantičnost a soucitnost se naplno projeví - tento příběh jsem hluboce prožívala. Zařadil se mezi mé oblíbené. Určitě se ke knize brzy zase vrátím. :))

Pro krásné oči Pro krásné oči Rexanne Becnel

Taková milá kniha, která potěší a vezme nás do prostředí krásného a tajemného Walesu. Autorka prostě píše skvěle, obzvlášť ty středověké knihy. :))

25.12.2013 5 z 5

Panna a král Panna a král Jude Deveraux (p)

Já nevím, ale prostě nemám ráda, když je ženská stejně silná jako chlap nebo ještě lepší a myslí si to či je o tom pevně přesvědčena. -_- Jura mi přišla až moc mužská. Jasné, mám ráda, když se holka o sebe dokáže postarat, ale tady mi to docela dost lezlo na nervy. Kniha nebyla strašná, to zas ne, ale hodně věcí mě dost deprimovalo. Nelituji toho, že jsem si ji přečetla, ale znovu se k ní nechystám.

25.12.2013

Přemožená Přemožená Jude Deveraux (p)

Netuším, jak vyjádřit správně své pocity, ale prostě se mi tato kniha moc nepozdávala. Samozřejmě někomu se líbí, ale zrovna tento titul mi nepřišel do noty. :(

25.12.2013 2 z 5

Ten pravý Ten pravý Shannon Drake (p)

Jůů, tak tenhle příběh se mi opravdu líbil. Přestože autorka někdy píše poněkud "tvrdě", tak se mi tato kniha hrozně líbila. Ale co si budeme vykládat, autorku mám ve velké oblibě. :D) Vždycky se mi líbili knihy s polovičními indiány, nevím proč, ale přijde mi to hrozně zajímavé. :D Pobavila jsem se, navnadila se na další díly a tak celkově jsem byla spokojená. :))) Tákže - supéér! :D :*

25.12.2013 5 z 5

Intimní historie od antiky po baroko Intimní historie od antiky po baroko Vlastimil Vondruška

Zajímavý náhled do dob a jejich způsobu života, kniha o věcích, které jsou někdy vskutku zajímavé. Člověka by nenapadlo, co všechno využívali. :D)) Koho toto zajímá, tak ať si knihu přečte. :))

Skotské nevěsty Skotské nevěsty Julia Quinn

Jujky, mám ráda Skotsko, tákže takovouto knihou nepohrdnu. :)) Několik krátkých příběhů o lásce zasazených do tajemné země. :) Stojí za to! :D))

25.12.2013 5 z 5

Mstitel Mstitel Jude Deveraux (p)

Hezká kniha, sice mě občas začínalo štvát, jak si o Alexovi pořád všichni myslí, že je to tlusťoch a povaleč, ale i tak jsem se hezky pobavila. :D))

25.12.2013 3 z 5

Pár minut lásky Pár minut lásky Lenka Lanczová

Unikátní, skvělá, nezapomenutelná kniha! Prostě úžasná lanczovka jako vždy, která vás pokaždé potěší na duchu. :)) Pokaždé obdivuji, jak dokáže autorka příběh podat. :))

Delirium Delirium Lauren Oliver

Možné spoilery! :D
Ze začátku jsem netušila, co to za knihu bude. Láska jako nemoc? Hmm, o takovém tématu jsem ještě neslyšela. Ke knize jsem se dostala náhodou, když mi ji "vnutila" kámoška. Poprvé jsem nijak netoužila po tom, abych si ji přečetla. Ale když mi tedy byla zapůjčena, tak jsem řekla proč ne. No, musím říct, že námět je vcelku originální, tohle tu ještě nebylo (pokud já vím). Kniha má určitě mnoho plusek - čte se dobře, zajímá vás, co se bude dít...existuje tu mnoho věcí, které by pro vás byly absurdní. Chvílemi jsem si říkala, že svět se pomalu zase vrací do "horších časů." Nesmíte po určité hodině večerní vylézt z domu, dokud nejste vyléčení, o cestování nemůže být ani řeč (za plotem existuje jakási "divočina"), no prostě nic, v čem bych chtěla žít. :D Žádná svoboda, pokud porušíte nějaké to pravidlo, tak jdete šupem do basy(u nich se to jmenovalo nějak jinak, ale to si fakt nevybavím), ale tam by asi opravdu nikdo nechtěl, nene, to ne. :D
Když jsem se překousala přes úvod a pochopila jsem, co, kde, jak a proč, tak jsem se do knihy "zakousla" a byla jsem fakt zvědavá, co se bude dít a jak to všechno dopadne. Konec jsem trochu očekávala, přesto mě to překvapilo. No jo, autorka si musela a nechat nějaké překvapení do dalších dílů. :D
Tákže, když to jednoduše shrnu - bylo to zajímavé, neobvyklé a překvapivé. Myslím, že docela dobré vlastnosti, tak nevidím důvod, proč se nepodívat trochu do budoucnosti, co by nás mohlo čekat. Kdoví, třeba taky budeme léčit lásku...:D

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

První díl byl skvělý, druhý není o nic horší, spíše ještě lepší. Napětí se zvyšuje, objevují se nové překážky, souvislosti a nečekané souhry událostí. kniha vás nutí číst, aby jste se dozvěděli, jak to vlastně všechno je. Super kniha od začátku do konce! :)

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Úžasná kniha! Erotickými knihami se trh poslední dobou hemží,a přestože na ně všichni nadávají, jsou super. Jsou to erotické knihy, tak nemůžete očekávat něco "filozofického." :D Nemá cenu se zamýšlet, jestli je to možné a jak to ta ženská může trpět - je to kniha! Prostě sex - to je hlavní aktér. :D No jo, nebudu říkat, ať čtete nebo ne, ale za sebe dávám 5 hvězdiček. :D
(malá pozn.: ti, kdo to čtou, nejsou sexuální maniakové - proč by si na chvíli nemohli oddechnout u knihy, která po vás nežádá, aby jste se soustředili na složité zauzlení a vztahy? :D )

Strážce úsvitu Strážce úsvitu Linda S. Howington

Docela to ušlo, čekala jsem něco trochu jiného, ale napětí se objevilo. Chvílemi se mi ji už nechtělo číst, ale byla jsem zvědavá, jak to dopadne. Myslím, že jsem udělala dobře, ke konci jsem byla opravdu potěšená. :)) Mimochodem - docela hezká obálka a název také - takový nadpřirozený. :D

24.12.2013 3 z 5

Polibek měsíce Polibek měsíce Lisa Jackson

Krásná kniha! Napínavé, magické - prostě zajímavé. :)) Objevili se i postavy z předešlého dílu, takže spokojenost. A k tomu mě čekalo překvapení, které jsem opravdu nečekala. :)) Tajemná kniha se zajímavým námětem, tak proč nečíst? :D :)

Já a pan Darcy Já a pan Darcy Alexandra Potter

Vcelku dobrá kniha. Nevěděla jsem, co si pod ní přesně představit, ale jo, dala se. :) Sem tam se vyskytlo něco vtipného. Ale abych řekla pravdu, pan Darcy se mi ke konci opravdu moc nelíbil. Nevím, ale Jane Austenová je prostě rarita. :) Hmm, přesto - čtěte. :)

24.12.2013 4 z 5

Milenci a dámy Milenci a dámy Jo Beverley

No, byla jsem zvědavá, jak autorka podala knihu, kde byly dva příběhy, respektive dvě novely. Docela jsem se těšila, až si ji přečtu. Musím říct, že jako první mě zaujala obálka - je prostě taková dobová, která skvěle vystihuje tu samotnou dobu. :)) Mám radši jeden dějový příběh, protože máte více času na vykreslení příběhu. :) Ale jo, líbila se mi. Nic zvlášť není k vytýkání. Tuhle autorku mám v oblibě, sice se mi některé knihy moc nepozdávají, ale tahle se dá zařadit mezi ty dobré. :)) Myslím, že stojí určitě za přečtení. :)

Zavržený Zavržený Becca Fitzpatrick

Nikdy jsem neměla knížku přečtenou tak rychle jako je tato. Stránky se obraceli samy, během chvilky, aniž byste si to uvědomili, byl konec. Knih s podobnou tématikou se svět jen hemží, ale tahle byla unikátní.
A Patch - hmm, nemám slov - je úžasný! Kdo by si nepřál tak sexy kluka? :3
Vy, co na knihách hledáte kdejaký detail na "pošpinění", si klidně tvrďte, že je trapné, jak všichni autoři kopírují knihy ostatních, ale proboha - je to kniha a né nic, co by škodilo světu, tak proč pořád dokolečka omílat tyhle fráze o kopírování? Někteří lidé jsou prostě rádi, že si přečtou něco, co normálně možné není a přitom ještě zažijí napětí, lásku a jiné pocity.
Ze všech koutů se neustále ozývají připomínky, že autorku napodobuje Stmívání. A co? Tak začíná příběh v biologii. Kdybych si tuhle poznámku nepřečetla na netu, tak mě nenapadne tyhle dvě knihy srovnávat. Jenže - Nora s Patchem se nepotkali v biologii, Nora o něm věděla - toť vše. Zato Edward a Bella se teprve seznámili - takže co mluvit o nějakém napodobování. -_- Řekněme to takhle - v biole se dá udělat spoustu věcí. :D
Jasně, v obou jsou nadpřirození sexy kluci a normální holky, takže je to všehovšudy stejné, ale kdyby to tak nebylo, kdo by takovéto knihy četl?
Hele, nechci tu kritizovat lidi, kterým se kniha nelíbí, ale opravdu nesnáším, když si někdo bere do pusy knížku a tvrdí, že je celá "zkopčená." Nevím, přijde mi umění už jen tu knihu napsat. :)