Nevěsta z Růžového útesu

Série Růžový útes 1. NEVĚSTA Z RŮŽOVÉHO ÚTESU 2. RYTÍŘ Z RŮŽOVÉHO ÚTESU 3. PANÍ Z RŮŽOVÉHO ÚTESU Rok 1133. Autorka několika bestsellerů a držitelka literárních cen Rexane Becnelová ve svém okouzlujícím příběhu o věrnosti a lásce oživila časy zašlé slávy Walesu ve 12. století, plné intrik a prudkých vášní. Z pověření anglického krále Jindřicha přijíždí do Walesu Rand Fitz Hugh, aby si podrobil vzpurné Velšany. Ačkoliv je jako statečný a panovníkovi oddaný válečník připraven na válku, snaží se na obsazeném území udržet mír. To ještě netuší, jaká bitva vzplane v jeho srdci. Josselyn je smířena s tím, že se provdá za muže, jímž opovrhuje, jen aby sjednotila velšské rody v boji proti nenáviděným Angličanům. Dříve než k tomu dojde, Rand ji unese a ona se stává jeho zajatkyní a figurkou v rozehrané partii mocenských ambicí. Rand je sice jejím nepřítelem na život a na smrt, proto se ho také Josselyn bojí, ale současně ji k němu cosi přitahuje… V časech bojů a zrady, nepřátelství a zoufalých činů se láska ukáže jako ta nejmocnější zbraň....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/3082/nevesta-z-ruzoveho-utesu-3082.jpg 4.295

Růžový útes (1.)

Vydáno:, Alpress

Bride Of Rosecliffe (1998)

Kniha Nevěsta z Růžového útesu

1casper
10.12.2018

Knihy ze středověku mám ráda. Tahle se četla sama.

Evaho73
25.06.2017

Celkom sa mi páčila táto romanca z doby rytierov. Nebolo to veľmi presladené, skôr drsnejšie a pre mňa o to zaujímavejšie. Teším sa na ďalšie časti.

03.04.2017

Po delší odmlce - opětovný návrat k této středověké romanci, která se mi velmi líbí. Hned se pouštím do pokračování.

jarkaska
29.07.2016

Všechny knihy od této autorky, které jsem četla, byly pěkné. Takže jsem se těšila na poslední , a to sérii Růžový útes. První kniha z této série se mi moc líbila a těším se na další pokračování.

havrmoni
29.10.2015

Moc jsem se těšila na tenhle příběh ze středověku( upřednostňuju je),ne že by zklamal bylo to moc pěkné,ale zbytečně dlouhé a prostředek byl takový hluchý. Ale 4* zasloužené.

Paithe
25.12.2013

Překrásná kniha :)) Vyvolala ve mne mnoho pocitů. Radostné, smutné i šokované. Chvílemi jsem nad ní ronila slzy. Nemohla jsem si pomoct, ale když nastanou nějaké ty špatné osudové okamžiky, moje romantičnost a soucitnost se naplno projeví - tento příběh jsem hluboce prožívala. Zařadil se mezi mé oblíbené. Určitě se ke knize brzy zase vrátím. :))

janno69
14.10.2013

Moc pěkná romantika, dobře se četla. Už jsem od Rexanne B. četla více knih a zatím byly všechny super.

věra
24.07.2013

Kniha se mi moc líbila,i když za půlkou se mi zdála docela dlouhá.

romance 12. století historické romance

Rexanne Becnel