Pro krásné oči

Pro krásné oči https://www.databazeknih.cz/img/books/65_/65082/bmid_pro-krasne-oci-Jc5-65082.jpg 4 80 11

Anglický rytíř Cleve má přivézt levobočka svého pána, který zůstal bez dědiců. Již tak nelehký úkol mu ztěžuje odhodlaná Wynne, paní z Radnoru, v jejichž žilách koluje odbojná welšská krev. Odmítá vydat kteréhokoli ze sirotků ve své péči a osnuje plány, jak rytíře přimět, aby na své poslání zapomněl.

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Where Magic Dwells , 1994

Guepp
28.08.2022

Bohuzel se nepridam k nadsenym ctenarkam. Nedocteno, nebavilo me to. Predvidatelny dej, neprijemne nebo zvlastni postavy. Divne vyhrocene situace. Knihu jsem cetla na doporuceni, jinak by me odradil hlavne vzhled obalu, ktery jasne napovida o lehci cetbe. Historicke romance se daji psat i kvalitneji.
Nehodnotim hvezdickami, protoze to neni muj salek kavy. :)

účetní
28.12.2020 5 z 5

Krásná romantika, mám ráda knihy, kde jsou do děje významně zapojeny děti, ty dávají těmto knihám zvláštní něhu. Hlavně konec knihy se mi moc líbil, není ani co dodat, vše už napsala děvčata v ostatních komentářích.

Kačka227
02.08.2020 5 z 5

Tak to se mi moc líbilo. Hned na začátku jsem si představila, jak by to mohlo a mělo skončit a má představa se vyplnila ❤❤❤. Krásně mi to všechno zapadlo ;-)

petraj30
07.08.2019 5 z 5

Krásný příběh z divoké přírody. Moc se mi to líbilo, na konci jsem měla slzy na krajíčku, opravdu doporučuji

kackajh
09.05.2017 5 z 5

Já tyhle rytířský romance můžu, tady mi ovšem hrdinka dlouho bránila se do knihy začíst, ani nevím proč, ale něčím mi vadila, ještěže hrdina byl chlap jak řemen. Takže nakonec jsem si knihu užila.

moudivlacek
29.01.2017 5 z 5

První setkání s touto autorkou, jako oddechové čtení je to ideální kniha plná romantické lásky, která nebere ohled na moc a bohatství, hlavní hrdinka potká toho pravého a i když mu dlouho nedokáže odolávat, přece jen se statný rytíř musí rozhodnout, co chce víc - majetek anebo život s láskou.
Můžete hádat, co si vybere ....

havrmoni
21.10.2015 5 z 5

To bylo tak sladký a romanticky krásný. Kvůly tomu to čtu,nepřemýšlím jen relaxuju.

věra
08.03.2014 4 z 5

Nebylo to špatné,autorka dokáže nádherně popsat přírodu,ale něco mi tam pořád vadilo na hlavní hrdince i když nedokážu vyjádřit co přesně.Dala jsem čtyři hvězdy,ale vidím to tak na tři a půl.

Paithe
25.12.2013 5 z 5

Taková milá kniha, která potěší a vezme nás do prostředí krásného a tajemného Walesu. Autorka prostě píše skvěle, obzvlášť ty středověké knihy. :))

Kamiliana
19.10.2013 3 z 5

Pro mě má největší kouzlo prostředí Walesu. Zápletka není laciná ani překombinovaná. Na daný žánr dobré.

Nibiru
02.04.2012 5 z 5

Tato autorka historicko-romantických příběhů píše opravdu poutavě, zatím každá její knížka se mi moc líbila, a tato není výjimkou.
Zápletka je duchaplná, výstižná, hrdinka není žádná rozmazlená nána, která se chová jako puberťačka. I přesto, že je zamilovaná, ví dobře, jakou má cenu a nesleví dřív, než to dojde i chlapovi. A to se mi na Becnelové hrdinkách líbí - že jsou duchaplné.