Pro krásné oči

Anglický rytíř Cleve má přivézt levobočka svého pána, který zůstal bez dědiců. Již tak nelehký úkol mu ztěžuje odhodlaná Wynne, paní z Radnoru, v jejichž žilách koluje odbojná welšská krev. Odmítá vydat kteréhokoli ze sirotků ve své péči a osnuje plány, jak rytíře přimět, aby na své poslání zapomněl.

https://www.databazeknih.cz/images_books/65_/65082/pro-krasne-oci-65082.jpg 4.260
Vydáno, Alpress

Where Magic Dwells, 1994

Kniha Pro krásné oči

petraj30

Krásný příběh z divoké přírody. Moc se mi to líbilo, na konci jsem měla slzy na krajíčku, opravdu doporučuji

08.09.2018

Středověká romance, ve které bylo vše, co mám ráda a proč čtu tuto knížku opakovaně.

kackajh
09.05.2017

Já tyhle rytířský romance můžu, tady mi ovšem hrdinka dlouho bránila se do knihy začíst, ani nevím proč, ale něčím mi vadila, ještěže hrdina byl chlap jak řemen. Takže nakonec jsem si knihu užila.

moudivlacek
29.01.2017

První setkání s touto autorkou, jako oddechové čtení je to ideální kniha plná romantické lásky, která nebere ohled na moc a bohatství, hlavní hrdinka potká toho pravého a i když mu dlouho nedokáže odolávat, přece jen se statný rytíř musí rozhodnout, co chce víc - majetek anebo život s láskou.
Můžete hádat, co si vybere ....

24.11.2015

Knížka se mi moc líbila, nádherný romantický příběh.

havrmoni
21.10.2015

To bylo tak sladký a romanticky krásný. Kvůly tomu to čtu,nepřemýšlím jen relaxuju.

věra
08.03.2014

Nebylo to špatné,autorka dokáže nádherně popsat přírodu,ale něco mi tam pořád vadilo na hlavní hrdince i když nedokážu vyjádřit co přesně.Dala jsem čtyři hvězdy,ale vidím to tak na tři a půl.

Paithe
25.12.2013

Taková milá kniha, která potěší a vezme nás do prostředí krásného a tajemného Walesu. Autorka prostě píše skvěle, obzvlášť ty středověké knihy. :))