Paithe Paithe komentáře u knih

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Krásná kniha! Chtěla bych pokračování! :))

21.07.2014 5 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Dokonalá kniha! Opravdu mne překvapilo, jak poutavě je napsaná. Vtipná, romantická, erotická a tak dojemná. Splňuje všechny předpoklady pro úžasný příběh! :))

04.02.2014 5 z 5

Cena za rozkoš Cena za rozkoš Kresley Cole

Super kniha! :D Říkala jsem si, jak se s tímto tématem autorka popere.. Musím přiznat, že jí to fakt povedlo... :)))

03.02.2014 5 z 5

Hrdá princezna Hrdá princezna Gabriele Marie Schuster

Dohromady bych proti knize nic neměla, ale ta ženská mě fakt štvala -_- Já nevím, ale uvěřit nějakým žvástům, jež vám nakecá nepříliš důvěryhodný člověk a pak se chtít mstít? :D A ta její neustálá pobožnost? :D Né fakt, nechci knihu hanit, všehovšudy byla docela dobrá, jenže musím říct, že jsem od autorky četla zaručeně lepší...

28.01.2014 4 z 5

Hrdá otrokyně Hrdá otrokyně Paula Quinn

Milá kniha, která nemá nijak zvlášť zamotaný děj. Prostě taková romantická oddechovka. :))

13.01.2014 5 z 5

Třináctá komnata Třináctá komnata Lenka Lanczová

Zajímavá, čtivá kniha :)) Krásně plynula a zdálo se, že vztah hrdinů vydrží. Proto jsem čekala poněkud jiný konec, přestože většina "lanczovek" končí otevře a né vždy šťastně. :( Ale i tak, milé čtení, ke kterému se budu vracet. :))

02.01.2014 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Božínku, dokonalá kniha! Jsem dojatá. :))

30.12.2013 5 z 5

Manželské lože Manželské lože Linda Needham

Řekla bych, že je kniha skvělá nebýt menších detailů. Příběh zajímavý, postavy sympatické. Neměla bych, co vytknout. Jen mi občas přišlo, že se nudím. Netvrdím, že každou chvíli, ale opravdu se sem tam objevily části, u kterých jsem si přála, aby už skončili. Jinak kniha byla příjemná. :))

25.12.2013 5 z 5

Princezna ohně Princezna ohně Shannon Drake (p)

Jedna z mých nejoblíbenějších. Toto období miluji - drsní rytíři, láska, intriky, zrada, boje. Na poli těchto aspektů vzniká nezapomenutelný příběh o cestě k lásce, i když jí brání nenávist a jiné překážky. :) Autorka zase ukazuje, jak výborně umí psát. :)) Krása!. :))

Rudý květ Rudý květ Julie Garwood

Sice krátká, ale přesto úžasná a krásná kniha. :) Jde vidět, že i na pár stránkách se může vytvořit láskyplný příběh. :))

Čas něhy Čas něhy Lenka Lanczová

Božínku! Krásná kniha! Romantická, dojemná, plná lásky, ale i pochyb. Tyhle letní "lanczovky" miluju. :)) Kniha, kterou nemůžete nepřečíst. Byla by to chyba! :))

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Příjemná, milá kniha, ke které se budu vracet. :))

Záhadná kráska Záhadná kráska Lisa Kleypas

Čtivý příběh, který vás nutí číst a číst. Nejasný původ, podivné náznaky, tajemství...dobré hodnoty ke čtení. Nechybí ani napětí a kriminální zápletka, vše podtrhuje příběh lásky. Krásná kniha k milému přečtení. :))

25.12.2013 4 z 5

Přijdu si pro tebe Přijdu si pro tebe Lisa Kleypas

Zpočátku jsem se nemohla začíst a chvílemi se musela nutit, abych knihu nezahodila. Pak jsem se docela začetla, ale myslím, že autorka napsala i lepší tituly.

25.12.2013 4 z 5

Pokořený svůdce Pokořený svůdce Suzanne Enoch

Příjemná kniha se zajímavou zápletkou. Rychle se čte, láska a romantika, ani nevynechá prostor k zasmání. :))) Doporučuji! :)

Plamen v srdci Plamen v srdci Suzanne Enoch

Jééé, tak mám asi další oblíbenou knihu! :)) Sestra chráněná třemi bratry - to vybízí k neposlušnosti! :D Navrch úchylný markýz a mimoděk přítel oněch bratrů a máme tu skvělý příběh! :D Asi nejlepší příběh celé série. :))

Zamilovaní andělé Zamilovaní andělé Lauren Kate

Milá kniha k nakouknutí do minulého života andělů. :) Během chvilinky jsem ji měla přečtenou. :))

Z lásky k tobě Z lásky k tobě Lisa Kleypas

Zajímalo mne, jak dopadnou tihle klucíí - dvojčata. Myslím, že pokud řeknu o Justinovi, že k němu mám blíž než k Philippovi, nebudu jediná. Ti zlí jsou vždy přitažlivější, co si budeme nalhávat. :D Děj byl zajímavý, zábavný a napínavý. Kniha mne nezklamala. :))

Nespoutané myšlenky Nespoutané myšlenky Teresa Medeiros

Krásný příběh s humornou zápletkou. :D Kdo by čekal, že se ze lži stane pravda? :D No, možná jsem to trochu tušila, ale přesto mě vyuzlení překvapilo. :D)))

25.12.2013 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Zajímavá kniha s poutavým dějem. :)) Nemám ráda milostné trojúhelníky či další mnohoúhelníky - jedna z mála věcí, co mi vadila. Poněkud mě štvalo, že se dozvím, co je Kylie zač až někdy na konci série, takže mi nezbude nic jiného než číst další díly. :D Docela jsem si oblíbila některé postavy, takže se na další díl těším. :D Myslím, že za přečtení stojí!. :D)))