Paithe Paithe komentáře u knih

Předvečerní láska Předvečerní láska Lisa Kleypas

Závěrečný díl dopadl podle mého očekávání úžasně. Plno romantiky a dojemných scén. Stojí určitě za přečtení.

09.01.2013 4 z 5

Vůně deště Vůně deště Lenka Lanczová

Jeden z důvodů, proč jsem si ji přečetla bylo stejné jméno. Ve všech knihách, co jsem zatím četla, to s hrdinkou stejného jména moc dobře nedopadlo. Takže, když jsem narazila na Vůni deště, už jen podle té obálky mi bylo jasné, že to určitě bude šťastnější příběh. Mé tušení bylo správné. Sympatická hrdinka s osudem propleteným starostmi, radostmi, humorem.... prostě jaký život bývá. :)
Tady se zase projevil úžasný spisovatelčin styl psaní. Nechyběly humorné okamžiky a situace, u kterých se prostě nedalo nesmát, velké množství romantiky, kamarádky, na které se můžete spolehnout a s nimiž můžete zažít příjemné chvíle.
Kniha zaručeně stojí za přečtení. Jestli máte rádi smích a romantiku, neváhejte! :) Pro mě je to určitě jedna z nejoblíbenějších lanczovek. :)

06.01.2013 5 z 5

Králova milenka Králova milenka Julie Garwood

Určitě tato kniha patří mezi mé nejolíbenější od této autorky. Jakmile jsem ji dočetla zmocnil se mě pocit prázdnotny, protože příběh skončil. U ní bych klidně strávila celý den, jen abych ji celou mohla přečíst, jelikož vás příběh nepustí a máte nutkání číst dál a dál.Dokonale vymyšlený příběh s mnoha nečekanými zvraty. Určitě to bylo odpoutání od denní reality, u čehož jste se mohli pohroužit do snění. Poprvé jsem si neuvědomila, že Brodick se objevil už v předešlé knize Tajemství, ale pořád mi jeho jméno připadalo povědomé, tak jsem se zahloubala a přišla na to, že jsem se s ním už opravdu setkala. Takže o jeden důvod víc, proč jsem tuto knihu přečetla. Vám určitě taky doporučuji přečíst. :)

25.06.2012 5 z 5

Prokletá nevěsta Prokletá nevěsta Rexanne Becnel

Úžasný příběh od začátku až do konce. Poutavá zápletka a ještě suprovější hrdinové - krásná Linda a drsný dobyvatel Axton. Oba hrdinové mi byli sympatičtí, a proto jsem si tuto knihu ráda přečetla. Četla jsem si ji už dvakrát a v dohledné době se k ní hodlám vrátit. Zaručně doporučuji přečíst. :)

25.06.2012 5 z 5