Ossinky Ossinky komentáře u knih

Léto bez tebe Léto bez tebe Lucy Diamond (p)

Rodinný příběh, děj odehrávající se na jednom místě, hezky psané, chvílemi jsem se i zasmála. Dobře se četla, ale myslím že o této autorky prozatím nic dalšího zkoušet nebudu.

16.08.2019 4 z 5

Ani muk Ani muk David Jackson

Napínavé, přečteno za 2 dny. Je pravda že uvažování 10ti leté holčičky je trošku přehnané ale i přesto dávám plný počet hvězd, skvělý nápad a překvapivé rozuzlení.

02.05.2019 5 z 5

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Zajímavý příběh, ale ke konci "průhledný". Hezky se četla.

02.04.2019 5 z 5

Moje tlustá opilá svatba Moje tlustá opilá svatba Robert Bryndza

Super oddychovka, místy velmi vtipne napsané.

05.08.2023 4 z 5

Manželkou podruhé Manželkou podruhé Melanie Summers

Neřekla bych ze je to červená knihovna, je to příběh o hledání sama sebe, o tom, ze život se má žít naplno . Autorka píše krasne, je to propracované a zaujalo mě množství myšlenek o běžných věcech. Konec není jako to konciva, posmrkala jsem par kapesníku. Vřele doporucuji.

31.07.2023 5 z 5

Jeho poslední slova Jeho poslední slova Laura Dave

Ano, "světový bestseller", nechapu byl to horší průměr. Zápletka byla celkem dobrá ale bylo to celé takové nepropracovane, žádné napětí, kniha mě spíš zklamala. O to víc že jsem ji koupila. Ne vždy světový bestseller je opravdu bestseller. Této knize bych ani neřekla že je thriller. Bohužel. Za mě ne.

25.10.2022 2 z 5

Pan slušňák Pan slušňák Jennifer Miller

Nuda a nuda, ani jsem nedocetla

27.07.2022 odpad!

Komisař Komisař Paulina Świst

Řekla bych že tento díl byl lepší než první. I když Zuza je trošku jednodušší, ta mě rozčilovala, tak to mělo spád. Jsem zvědavá na další.

05.03.2022 5 z 5

Žena v našem domě Žena v našem domě Andrew Hart (p)

Ze začátku byla kniha zdlouhavá, popisy některých okamžiků a prožitků zbytečně roztahaná. Od poloviny knihy uvažujete jak to asi je a co kdo udělal, ovšem konec je překvapivý. Celkově zakončení je takové chabé, chvilka napětí...no i přesto ráda doporučuji, není to úplně thriller ale špatné to nebylo.

12.02.2022 4 z 5

Kate musí zemřít Kate musí zemřít Alex Lake

Ze začátku celkem nuda až jsem myslela že knihu odložím. Ale dala jsem tomu šanci. Příběh se slušně rozjel ale kousek po polovině jsem začínala tušit kdo je vrah:) na konci mi některé pasáže přišly pritažené za vlasy ale celkově to nebylo špatné.

06.02.2022 3 z 5

Marie Terezie: Tchyně Evropy Marie Terezie: Tchyně Evropy Miroslava Zlatníková

Skvělé čtení, přečteno za dva dny. Nedalo se odtrhnout. Moc hezky napsané.

02.02.2022 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Jedna z těch slabších knih.

30.09.2020 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Za mě ano bavili mě to.

16.05.2020 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Chvílemi jsem se ztrácela některé pasáže jsou zbytečně zdlouhavé, ale jinak moc hezký, už si přečtu další.

25.03.2020 5 z 5

Nezvěstná Nezvěstná Rachel Abbott

Super napinave, asi jedna z lepších knih od této spisovatelky.

30.11.2019 5 z 5

Spi sladce Spi sladce Rachel Abbott

Napětí nechybělo, chvílemi zbytečně zdlouhavé, ale jinak dobře vymyšlený příběh a psychopatický manžel. Za mě ano, přečteno za pár dní.

12.09.2019 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Je to zvláštní jak od jednoho autora se nemůžete nabažit jeho knih a pak přijde nuda v podobě Krasojezdkyně, která mě až do strany 100 fakt nudila, takže jsem ji ani nedočetla.

03.06.2019 1 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Mě se knížka a příběh líbil, po severských kriminálkách kde je to jen brutalita a krev, to byla příjemná napínavá oddychovka. Za mě palec nahoru.

18.04.2019 5 z 5

Lazar Lazar Lars Kepler

Asi nejdrsnější Keplerovka, chvílemi jsem musela odkládat, brutality bylo až moc, některé pasáže byly tak brutální že to bylo až přitažené za vlasy.

26.03.2019 4 z 5

Co oči nevidí Co oči nevidí Betsy Reavley

Neodpustim si komentář: hlavní postava trochu blbka na facku - ze začátku celkem nuda, ale pak se to rozjelo a ke konci a zvláště na konci mi spadla brada. Četlo se to samo, ale četl jsem spoustu mnohem lepších thrilleru.
Dej je celkem dobry, ale rozcilovalo mě zvláštní přeskakování a nesourodost. Děsně mi vadilo jak je hlavní postava “divná taková blbka s kterou muže manzel manipulovat. No nevím, od autorky asi už nic jiného cist nebudu. Tři hvězdy.

19.04.2024 3 z 5