orangerose orangerose komentáře u knih

Spy x Family 1 Spy x Family 1 Tacuja Endó

Komiks mně velice překvapil, je zábavný, akční, prostě super, už jdu číst 2 díl :D

21.04.2022 5 z 5

Jeho zákusek Jeho zákusek Penelope Bloom

Byl vtipnější, zábavnější, i romantičtější díl, než ty 2 díly pred ním, prostě super boziiii knížka :)

18.04.2022 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Vtipné, čtivé, zábavné čtení, knížka je super božiiiii, jsem ráda ze jsem našla tuto sérii objekty touhy v knihkupectví Dobrovský :)

P. S. : miluju tuhle serii, hrozně moc, je má oblíbená :D

16.04.2022 5 z 5

Seňor Pupík Seňor Pupík Seňor Pupík

Knížka je plná obrázku buldoka pupika, vtipné popisky :)

16.04.2022 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Zábavná, plná akce, romantikou je celá knížka, je boziii :)

15.04.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Pěkně napínavá, strašidelná, měla i kresby, dokonalost, určitě půjdu do dalšího dílu :)

12.04.2022 5 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Další pokračování ze série strašidelných domů, bavila mně, byla strašidelná, akcí, za mně super :)

05.04.2022 5 z 5

Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času Doctor Who - Obrazový průvodce seriálem Pán času kolektiv autorů

Kniha obsahuje hodně informací ohledně postav, jak kladných, tak záporných, o panu času. Bavila mně :)

02.04.2022 5 z 5

Přízraky domu Carrowů Přízraky domu Carrowů Darcy Coates

Pěkně napínavé strašidelné -co knížka obsahuje, oblíbila jsem sérii stradelnych domů, už se těším na další díly :)

01.04.2022 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Pěkně akční knížka, super strašidelná, uz se těším na 4 díl :)

28.03.2022 5 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Pěkně akční a strašidelné, knížka mně bavila, už se chystám na 3 díl této série strašidelných domů :)

26.03.2022 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Knížka byla akční, strašidelná, od této spisovatelky je to první knížka ze strašidelných domů, super čtení :)

22.03.2022 5 z 5

Po stopách Jacka Rozparovače Po stopách Jacka Rozparovače Kerri Maniscalco

pěkně napínává knížka, plná akce, a kdo je Jack Rozparovač bych vůbec neuhodla kdo to je, tedka už vím kdo to je, ale to musí přečíst ostatní čtenáři :)

18.03.2022 5 z 5

Prázdnota (light novel) Prázdnota (light novel) Sui Išida (p)

další povídky ze světa Tokijského ghúla, plná akce, příběhů, stojí za přečtení, pro fanouška tokijského ghúla je poviností si ty povídky sehnat-dny a prázdnotu :)

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

knížka je úžasná ,napínavá, plná duchů

za mně suprová knížka :)

Dny Dny Sui Išida (p)

pěkně napínavé příběhy, že to není komix ,to nevadí , knížka mně bavila a to hodně :D

Znovuzrození Znovuzrození Mirka Andolfo

3 díl této série - proti přírodě , všechny díly byly akční, kresba nemá chybu, a kdyby bylo další pokračování této série, jdu do ní :D

Štvanice Štvanice Mirka Andolfo

tak mám dočtený 2 díl ,pěkně akční, napínavý, a sahám po 3 díle :D

Probuzení Probuzení Mirka Andolfo

úžasný komix , kresba je krásná, je napínavý a až sahám po 2 díle :D

05.03.2022 5 z 5

Strašidelné a  upírské historky Strašidelné a upírské historky kolektiv autorů

Pěkně napínavé a i strašidelné, kresba je hezká, příběhy byly napínavé i strašidelné zároveň, stojí za přečtení :)

02.03.2022 5 z 5