Seňor Pupík

Seňor Pupík https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/488043/bmid_senor-pupik-WLr-488043.png 4 12 7

Humorná fotokniha představuje oblíbenou instagramovou psí celebritu. Oblíbená psí celebrita poprvé i v knižní podobě. Ta obsahuje všechno, co jste o Seňoru Pupíkovi nevěděli a báli jste se zeptat. Nové fotky, nová dobrodružství, nové informace a pohled do zákulisí Pupíkova veřejného života. Kdo je vlastně Seňor Pupík? Rebel bez příčiny? Kavárenský povaleč? Lamač fenčích srdcí? Maskovaný hrdina PupíkMan? Je vůbec možné, aby jeden buldok ztělesňoval tolik ideálů?... celý text

Gweny
24.11.2023 5 z 5

Pupíkův Instagram ještě neznám ale knížka je zábavná, jen nesmíte číst všechny stránky najednou ale dávkovat si je třeba když chcete pobavit své okolí nebo sebe sami.
Fotky mají nápad a jsou srandovní. Text je někdy trošku kostrbatý a tlačí na pilu, aby se čtenář zasmál, ale jde jen o momentální rozpoložení:)

Buclik_Book10
22.01.2023 5 z 5

Já, miluji francouzské buldočky (hlavně štěňátka).
Nejroztomilejší je "baby Pupík" (bochánek)
Moc se mi to líbilo;-)

gretl74
14.08.2022 2 z 5

Taková úplně zbytečná knížka. Dítko miluje buldočky a mopslíky a za 9,- Kč ve slevě to byla docela dobrá koupě (jen bych chtěla potkat blázna, který za toto veledílo vypláznul původních 349,- Kč). Zvířátkům navlečeným v oblečkách moc nefandím, na jeden vtipný popisek jich připadne dalších deset nevtipných až trapných. Škoda papíru, Pupíkovi to určitě sluší na Instagramu mnohem víc.

EvikU.
13.05.2022 3 z 5

Tak kdyby tam nebylo nic psané nebo jen krátké nadpisy u fotek, tak bych dala o hvězdu víc. Ale to psaní, za každou cenu se směj... Fotky by šli, psi mám moc ráda. No víc ode mne kniha nedostane.

Kikulka97
27.04.2022

Na knížku z Dobrovského za 9 Kč, je byla příjemně překvapená. Textově nic moc, ale obrázky a celkové zpracování tuto útlou knížečku pozvednou na 3 hvězdičky. A pojem hyperdonutémie by se měl vžít do běžné mluvy :DDD

orangerose
16.04.2022 5 z 5

Knížka je plná obrázku buldoka pupika, vtipné popisky :)

lenkaabooks
29.01.2022

Nechápu a nerozumím. Jsem prostě z pravěku, asi. Navlékat psa do infantilních oblečků a psát za něj rádoby vtipné komentáře. Že prý hvězda Instagramu. Objevila jsem u dcery a zase rychle vracím.

psi fotografické publikace

Autorovy knížky