Onceuponthetime Onceuponthetime komentáře u knih

Hana Hana Alena Mornštajnová

Nejmilejší kniha od Mornštajnové, ke které jsem se dokopávala snad rok, po přečtení rozhovoru s autorkou v časopisu respekt. Nechápu, že mi to tak trvalo.
Určitě se k ní ještě několikrát vrátím.

23.02.2021 5 z 5

Risk Risk Elle Kennedy

Tak co dodat? Musím říct, že jsem se bavila podobně jako u Návrhu. A tím myslím to, že jsem byla unešená a vznášela jsem se na obláčku, kde jsou sexy hokejisti jako Jake a supr vztahy. A teď už se asi svěřím jen s tím, že kupuji letenku a letím do USA, protože pokud tam mají tyhle chodící orgasmy tak chci jeden pro sebe.

21.11.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Začnu otázkou. Kdo si po tomhle díle nezamiloval Deana? Počítám že nás bylo minimum. Ten kluk je naprosto k sežrání.
Líbilo se mi, že je hlavní hrdinka herečka, protože to mi připomíná mě samotnou :-D a tak jsem se do ní dokázala vžít mnohem lépe než do Hanny, protože zpívat umím asi tak jako můj křeček (pro ty méně chápavé: vůbec).
Počítám, že tuhle knihu budu číst pořád dokola, dokola a dokola!

23.01.2018 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Mile mě překvapilo, že se kniha četla prakticky sama a ani mi nešla na nervy ta erotika. Spíše si myslím, že text příjemně okořenila. A Garretta Grahama si prostě nejde neoblíbit. Po přečtení skoro litujete, že neexistuje v reálném světě. Skvělý počátek skvělé série...
Uznávám, že autorka použila docela ohraný námět pro romantické knihy. Tedy znásilnění. Ale vložila do příběhu něco nového, tedy to, že se hlavní hrdinka se s tím vším co zažila už vyrovnala. Je to příjemné osvěžení, tak trochu jsem očekávala, že to zase bude holka, která se neustále hroutí. A naštěstí je úplně jiná.
Co víc dodat, spíš se tam hroutí Garrett než ona. Ale na tom že je tak zatraceně sexy mu to ani trochu neubírá.

19.12.2017 5 z 5

O myších a lidech O myších a lidech John Steinbeck

Mrazilo mě...
Celou knihu mi běhal mráz po zádech a když jsem dočetla poslední stranu bušilo mi srdce.
Dlouho se mi nestalo, že by mě nějaký text tak moc zasáhl, jako posledních pár odstavců této novely.
Srdcovka

26.02.2021 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Mám chuť na dort! Hned!
Konec byl trošičku uspěchaný na můj vkus, ale jinak? Ano prosím! Miluju tu chemii mezi Sophií a Toddem.
A velké plus je, že obálka je opravdu nádherná :)
Doporučuji, opravdu. Odpočinete si, dostanete chuť na sladké, zamilujete se do Todda a bude spokojení... to garantuji.

23.02.2021 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Kdo po přečtení této knihy zatoužil po tom navštívit Kodaň a sníst skořicového šneka? Opravdu hodně jsem si čtení Kavárny v Kodani užila. Vážně! Přestala jsem myslet na blížící se maturitu a užila si romantiku, cestování a hygge.
P.S. Scéna, kdy Ben přejíždí sklenkou od šampaňského po zádech hlavní hrdince. Ó můj bože!

23.02.2021 5 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Jéj, zase jsem se zamilovala. Proč mi to ty autorky dělají? To nemůžou jednou jedinkrát vymyslet hlavního hrdinu, který není sexy jako samo nebe (nebo peklo :-D), úžasně milej a to všechno ostatní čím Matt oplývá? Ale co si to namlouvám, když už takový chlapi neexistujou, chci o nich alespoň číst. A že si to čtení úžívám!
Tahle kniha mě zase popadla a nepustila. Po přečtení jsem litovala jediného a to toho, že už jsem na konci.
Doporučuju, doporučuju a (překvapivě) doporučuju!

25.04.2018 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Naprosto miluji Elle Kennedy. A tahle knížka mě v mé neutuchající lásce jen utvrdila. Ona je prostě bohyně všech bohyň v psaní tohoto druhu knih. Samozřejmě nemůžu zapomenout ani na druhou autorku, která je zřejmě druhá bohyně. Na tuhle knihu jsem se hodně těšila a rozhodně mě nezklamala. Ani trochu.
Jenom mám trochu strach, že se od teď nezamiluji do nikoho jiného než do hokejisty. Po přečtení téhle knihy budu žít v blažených představách, že jsou všichni, sexy vtipní a naprosto dokonalý jako je Blake, Dean a ti ostatní.

11.02.2018 5 z 5

Pro milovníky Irska (jako jsem já) to pravé ořechové. Četlo se dobře, někdy trochu rozesmutnilo.

26.02.2021 4 z 5

Hra Hra Elle Kennedy

Tohle byla zase chutná jednohubka, slupnutá za jediný večer. Obě hlavní postavy nešlo nemilovat. Roztomilost a vzájemná přitažlivost z nich sršela z každé stránky. A já jen opět mohla doufat, že jednou potkám hokejistu a odpustím mu i to, že bude smrdět kvůli lehce zahnívajícímu maskotovi.

17.04.2020 5 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Krásné zakončení série. Moc se mi líbilo, že John nebyl typický hlavní hrdina jako v těchto knihách bývají, děvkař a neustále opakující: "nehledám vážný vztah"
Ne, Tuck byl jiný on Sabrinu chtěl za svoji přítelkyni, to ona dělala problémy. A největší z nich byl ten, že otěhotněla :-D
Rozhodně doporučuji!

24.01.2018 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Není co dodat, od téhle autorky mě prost baví každá kniha kterou napíše a omyl se jí opravdu povedl. Návrh teda asi nepřekoná, jenomže na Garretta nikdo nemá i když Logan by taky stál za hřích :-D Opravdu se mi líbí jak mi tyhle knihy dokážou zvednout náladu.

23.01.2018 5 z 5

Easy? Easy? Tammara Webber

Ale tohle je také lahůdka. Ani jsem to nečekala.
Četlo se to úžasně snadno. Líbilo se mi, že hlavní hrdinka neseděla na zadku a nečekala až si kluk uvědomí, že udělal chybu a příjde jí získat zpátky. Jednala a riskovala.
Obálka mě trochu odrazovala, ale to je u knih tohoto žánru celkem častá věc.
Doporučuji na chvíle, kdy si chcete odpočinout a užít si šťastné konce.

01.03.2021 5 z 5

Niky Niky Zuzana Ryšavá

Přečteno několikrát a pokaždé jedním dechem. Moc se mi líbí, jak snadné bylo se vžít do hlavní hrdinky, zamilovat si Martina a prostě doufat, že jim to bude klapat. Hned po přečtení jsem dostala chuť odjet do Itálie. A taky si najít nejlepší kamarádku jakou je druhá Niky. Doporučuji.

20.08.2020 5 z 5

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Naděje jsem do téhle knihy zrovna nevkládala, už jenom proto, že obal není zrovna nejpovedenější. Jenomže když jsem jí otevřela naprosto jsem propadla Camovy a jeho pečeným dobrotám. Jsem ráda, že jsem knihu hned na začátku neodsoudila. Avery sice někdy trochu na nervy leze, ale myslím si, že to k té postavě prost patří. I když je možné, že mi leze na nervy protože je s Cameronem a já jsem ostrouhala. Kdo by ho nechtěl?

02.01.2018 5 z 5

Buď se mnou Buď se mnou J. Lynn (p)

Kdo by nechtěl Cama za bratra? Opravdu Tereze závidím. Kniha se četla skvěle a rozhodně to bude jedna z těch ke kterým se za čas znovu vrátím:-D.

24.12.2017 5 z 5

Ve stínu popela Ve stínu popela Jennifer L. Armentrout

JLA to prostě umí. Což mě nepřekvapuje. Myslím, že to nikoho nepřekvapuje.
Celý svět Z krve a popela a Ve stínu popela mě nějakým zvláštním způsobem nutí číst další a další díl.
Prostě nemůžu přestat. I když se u každé knížky sem tam nudím a neustále kontroluji kolik stránek mi to vlastně zbývá do konce, i tak mě to čtení vážně baví.
Dost často mám ve všech těch postavách a jejich schopnostech šílený zmatek. Ale stejně nad tím nakonec mávnu rukou a řeknu si, že to nečtu kvůli bezchybně vybudovanému fantasy světu ale kvůli Casteelovi a v tomto případě úžasně sexy prvotnímu bohu smrti (nebo ne smrti? hehe).
@mad.bookie

22.11.2023 4 z 5

Jak svrhnout vévodu Jak svrhnout vévodu Evie Dunmore

Tak na tomhle jsem si smlsla. Vážně je to tak akorát romantické, tak akorát erotické, tak akorát historické. Přečteno jak z rychlíku.

07.06.2022 4 z 5

Letní noci Letní noci Nofreeusernames (p)

Tak... přečteno rychle a ničeho nelituju. Vůbec.
Mám ráda hate to love romantiku - ta tady byla.
Mám ráda pomádu - ta tady byla.
Mám ráda odpočinkové příběhy - ten jsem dostala.
Rozhodně je vidět jak moc se autorka zlepšila, první díl mě sice bavil, ale byl napsaný nemotorně. Tady sice taky jistá nemotornost byla, ale bylo ji mnohem méňe.
Navíc moc se mi líbí zapojení komunity na ig do knihy a podpora které se autorce dostává. To jí člověk může jen závidět, že ano :)

29.03.2022 3 z 5