Olga980 Olga980 komentáře u knih

Sůl moře Sůl moře Ruta Sepetys

O této události jsem vůbec nevěděla. Krátké kapitoly v podání různých postav dávaly příběhu zajímavé čtení. Moc se mi kniha líbila, nemohla jsem odložit a těšila se na další pokračování osudu postav.

07.04.2024 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipné, příjemné

18.08.2023 5 z 5

Matěj maluje mapy Matěj maluje mapy Michaela Hošková

Velmi dobře napsáno. Zajímaly mne situace, které rodina musí řešit a často předvídat, co by mohlo nastat. Přeji hodně úspěchů v životě. Stránku maappi.com jsem už také prozkoumala.

17.07.2023 5 z 5

Čachtická paní: Krvavý polibek Čachtická paní: Krvavý polibek Martin Jaroš

Příběh krutý, ale poutavý. Kniha se moc dobře se četla.

01.05.2023 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Začátek zdlouhavý a nezáživný, ale pak super a musela jsem dočíst téměř bez přestávky.

22.04.2023 4 z 5

Návštěva malé smrti Návštěva malé smrti Kitty Crowther

Moc hezky pojaté téma smrti. Pro děti úžasné.

09.01.2023 5 z 5

Sněhová sestřička Sněhová sestřička Maja Lunde

Nádherný příběh, úžasné ilustrace, ideální kniha na předvánoční čas.

16.11.2022 5 z 5

Na útěku Na útěku Mahtob Mahmoody

Zajímavý pohled, popsány pocity a těžkosti, s kterými se musela i v dospělosti vyrovnat. Přesto je kniha hodně zdlouhavá, to nejzajímavější je v závěru knihy.

13.08.2022 2 z 5

Blízko obzoru Blízko obzoru Jessica Koch

Až neuvěřitelné co se může dít, jsem ráda, že jsem knihu četla.

06.08.2022 5 z 5

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Kniha je velmi čtivá. Zajímá situace, její řešení, vzájemné vztahy... Celkově moc hezké, konec mne překvapil.

02.08.2022 5 z 5

Karel IV. - Slavný český král Karel IV. - Slavný český král Veronika Válková

Super kniha, zajímavé pro děti, ale i mne to bavilo, navic se dozvíte mnoho zajímavých historických informací

16.07.2022 5 z 5

Poslední Mona Lisa Poslední Mona Lisa Jonathan Santlofer

Kniha je čtivá, má prvky napětí i romantiky, dozvěděla jsem se zajímavé informace z historie i dějin umění.

06.07.2022 5 z 5

Deník citového vyděrače Deník citového vyděrače Simona Monyová (p)

Čtivé, nemohla jsem se dočkat dalšího čtení. Až neuvěřitelné, jak lidé dokáží tajit své emoce a myšlenky.

09.02.2021 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

Kniha se moc dobře četla, životní situace s nimiž se člověk nechce svěřovat a přesto jsou. Jen bych nenazývala psychologický thriller, nebýt komentářů, tak bych se do thrilleru nepustila a přitom jsem knihu ráda četla.

18.01.2021 4 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Detektivky nečtu, ale tato mne chytla a moc mě bavila. Super, rozluštění mě překvapilo.

09.01.2021 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Moc příjemné čtení. Tento dil se mi líbil vice než druhý.

01.01.2021 5 z 5

Vtipná kniha, příhody ze života, velice dobře se četla.

29.09.2020 4 z 5

Poppy Borůvková, narozená v pondělí Poppy Borůvková, narozená v pondělí Jennifer K. Brown

Díky výzvě jsem četla a ke konci mě chytla tak, že vážně uvažuji o přečtení dalšího dílu :)

17.04.2020 5 z 5

Řvi potichu, brácho Řvi potichu, brácho Ivona Březinová

Moc hezky napsana kniha. Líbilo se mi, že děj zahrnuje více druhů autismu a jak ovlivňuje nejbližší okolí.

10.04.2020 5 z 5

Dívky z trajektu Dívky z trajektu Lone Theils

Ke knize jsem se dostala díky výzvě. Měla spád, zajímavý děj, moc dobre se četla a nemohla jsem se od ní odtrhnout.

06.04.2020 5 z 5