Nujeglo Nujeglo komentáře u knih

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Byla jsem z ni úplně paf! Moc se mi líbila, to téma je zajímavé, uvítám případně další tipy na knížky po nějaké apokalypse, převratu apod... Malevil a Den trifidů jsem četla ????

17.07.2019 5 z 5

Simpsonovi - Rodinná historie Simpsonovi - Rodinná historie Matt Groening

Ráda jsem si přečetla něco o rodince z oblíbeného seriálu :-)

10.06.2015 5 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Prečtena minimálně desetkrát, nikdy neomrzí...Výborná!

10.06.2015 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

No, nevím kde začít :-D
Tak asi na začátku. Nejdřív mě to moc nebralo, proto taky tak trvalo, než jsem to dočetla. Musela jsem si k tomu asi v hlavě nějak dojít, nevím jak přesně to vyjádřit. Ale nakonec mě kniha naprosto pohltila, stejně jako série Dvorů. Nakonec se stalo to co na knížkách miluju..tak mě pohltila, že jsem viděla hrdiny a i situace před sebou, jako bych u toho opravdu byla, cítila vůně, pachy, zažíval bolest, strach, vzrušení... Je to podle mě vše mistrně popsané, prostě boží!

A teď se chystám na RErading dvorů, protože díky nim jsem poznala Sarah..strašně se těším!

12.05.2021 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

O autorce jsem se dozvěděla na základě kladných recenzí v jedné FB skupině a spoluhráčky z MMO hry :) Kniha mě moc bavila už od začátku, kdybych mohla číst kdykoliv jsem chtěla, tak jsem ji přečetla na jeden zátah :D Moc se těším na další díly, ale teď mě čeká první díl dvorů :)

20.10.2020 5 z 5

Kam až mě nohy donesou Kam až mě nohy donesou Josef Martin Bauer

Kniha se mi moc líbila

13.07.2019 5 z 5

Carrie Carrie Stephen King

Moc se mi líbíla :-)

19.10.2015 4 z 5

Noční klub. Díl první Noční klub. Díl první Jiří Kulhánek

Jako vždy když jsem jí četla...super, vtipná, moc se mi líbila...určitě brzo přečtu znova :-)

20.06.2015 5 z 5

Zelená míle Zelená míle Stephen King

Je skvělá! Přečteno kdysi dávno ale určitě po ní v nejbližší době zase sáhnu

12.06.2015 5 z 5

Orbitální šerloci Orbitální šerloci Tomáš Němec

Moc se mi líbila :-)

05.01.2014 5 z 5

Bukurešť: Prach a krev Bukurešť: Prach a krev Margo Rejmer (p)

Velmi zajímavá

22.04.2018 5 z 5

Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Hvězdy nad námi – Vzpomínky dítěte, které přežilo osvětimské peklo Eva Slonim

Líbila se mi, trošku mi připomněla knihu Deník Anny Frankové, i když nebyla psána ve formě deníkových záznamů. Vždycky mě rozhodí popisování těchto událostí, přesto mě to baví číst i když u tohoto typu knih to vyzní možná trošku divně, ale fakt mě to baví, i když mě to vždy zároveň rozhodí..ale hodnotím kladně.

14.03.2016 5 z 5

Smrtící hrátky Smrtící hrátky J. D. Robb (p)

Líbíla se mi, jen bylo trochu předvídatelné jak to bude...ale dobře se četla :-)

16.02.2016 4 z 5

Noční klub. Díl druhý Noční klub. Díl druhý Jiří Kulhánek

Kulhánek nikdy nezklame :-)

24.10.2015 5 z 5

Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci Úžasný Mauric a jeho vzdělaní hlodavci Terry Pratchett

Líbila se mi ,moc :)

26.09.2013 5 z 5

Bez milosti Bez milosti Lisa Jackson

Hezky se četla

13.07.2019 4 z 5

Odplata tě nemine Odplata tě nemine J. D. Robb (p)

Moc pěkná a zajímavá :-)

24.10.2015 4 z 5