Nissi Nissi komentáře u knih

Jax Jax Kristen Callihan

Jax je zlatíčko a moc jsem se těšila na jeho příběh a určitě jsem nebyla zklamaná. A je super, že tam je děj i okolo a ne pouze postelové scény, ale samozřejmě ani ty nechybí. Na konec menší drama, ale vše dobře dopadlo.

Jeho balík Jeho balík Penelope Bloom

Po předchozím dílu se mi do balíku ani nechtělo, ale pak jsem byla mile překvapena. Děj měl spád, ale naštěstí se nezamilovali za 3dny. Samozřejmě nechyběl humor. Tento díl se povedl

08.03.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Nenáročné, čtivé, vtipné. Hlavní hrdinka je opravdu magor a hlavní představitel je relativně normální . Knížka se čte rychle a nenudí, ale žádné moudro do života od ni nečekejte. Prostě prima oddychovka.

15.07.2021 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Zajimave, ma to spad, rychle se to cte. Precteno za par hodin, knizka taky nema moc stranek. Ja doufam, te Mount zustane zmetek a nestane se z nej zalaskovanej, srdickama ovesenej podpantoflak ????

04.02.2021 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

Ano ani mě se balíček kapesníčků nevyhnul. Psáno velice čtivě, ale těch nedorozumění a zvratů mezi L a K tam bylo na mě zbytečně moc. Je pravda co je tu psáno už dříve, že vztah Luny a Knighta tu není až tak moc popisován, tam to prostě bylo jak na houpačce a řešili se vztahy okolo a minulost. Každopádně moc pěkné, smutné, radostné.

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Po dvou letech co jsem si od Amo dala pauzu, jsem se pustila do nové série. Jsem nadšená, že každý díl je o jiném páru, takže nemusím čekat na celou sérii, protože člověk by zešedivěl než nám vydají nový díl. Každopádně další plus je, že Dove není další Madison, to bych psychicky asi nezvládla. Je to opět šílený, ale není to zas tak šílený jako klub. Za mě fakt paráda.

08.03.2022 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Opravdu poslední díl??? To je škoda, zajímalo by mě jak dopadnou vztahy všech představitelů hlavních i vedlejších roli, které nám byly představeny. Každopádně, za mě velice povedená trilogie. Toto poslední téma, obchod s dětmi, vraždy dětí je velmi silné, kord pro mě, matku od dvou dětí.

29.06.2021 5 z 5

Malum – část první Malum – část první Amo Jones

Asi takhle, ja tuhle spisovatelku proste nesnasim. Jak muze vymyslet neco tak silenyho? A ja jsem takova blbka, ze si ty knizky kupuju a ctu je, protoze to nejde nedocist a neznat konec. Moc dekuju za upozorneni na zacatku knihy, ale to je uplne k nicemu, vubec me nenapadlo, ze se tohle stane a pro zenu v 6tem mesici tehotenstvi, to byla pro me opravdu sila. Madisov mi pila krev uz v predchozich knihach, ale ted je to snad jeste horsi....no ted si pockat na druhy a doufam posledni dil.

15.11.2019 5 z 5

Toužení vlka Toužení vlka Anna Lowe

Druhá kniha ze série.
Opět zajímavé čtení, dobrý příběh, ale opět mi je líto, že jsme dějem profrčeli. Vůbec bych se nezlobila, kdyby měla knížka více stran a některé věci tam byly více rozepsané.
Mám moc ráda pokud je jedna kniha = jeden pár, což zde dostanete plus nástřel na další díl. Bonusová kapitola je třešnička na dortu.

28.06.2023 4 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Ty propletence co dokáže Amo vymyslet jsou neskutečný. Chtěla bych být na jeden den myšlenkou v její hlavě, abych věděla co se tam odehrává. Každopádně Kejklíř, další díl plný dramat a opět za mě skvělé napsáno. Další bravo Saskie taky není jako Madison. Ale máme tu zmínku o elitním klubu..a nic nového se z toho nedozvíme . Těším se na další díly.

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

No proste paaani. Dlouho jsem necetla takovy zajimavy pribeh, plny emoci a proste vseho. Opravdu me to nadchlo :-)

06.11.2016 5 z 5

Sandy Sandy Melanie Moreland

A proč ne, proč bysme nemohli dostat příběh o páru, kterým je téměř 60. Zamilují se, dokonce mají sex, nastane menší drama z nejistoty, ale jinak krásný vanilkový příběh. A nakonec krásné zakončení v epilogu - za což děkuji, protože jsem se jinak ztrácela v tom kdo má kolik dětí :-)

08.03.2022 4 z 5

Hříšná noc Hříšná noc Elle Kennedy

Noo, tak to byla rychlost, škoda že nebylo více děje a tudíž více stránek. A vím, že Elle to umí. Bohužel vzhledem k tomu co vidím to i u dalších dílů bude rychlá smršť. Připadá mi, že na této sérii si Elle moc záležet nedala, což je škoda. Jinak samozřejmě kniha je čtivá, přečtená na jeden zátah.

08.03.2022 3 z 5

V pasti V pasti Lydia Strong

My chceme happyend :-). Autorka psala, ze asi bude jen povídka, ale já bych určitě ocenila ještě jednu knihu s Jeredem a Simonem. Super čtení.

17.05.2021 5 z 5

Všechno, co chci Všechno, co chci Simona Ahrnstedt

Já jsem tak strašně zklamaná. Po sérii Nepřátelé a milenci jsem se těšila na další dílo z rukou teto autorky, ale tohle byla hrůza. Námět je super řeší se tu dvě důležitá témata, ale takovým nešťastným způsobem. Lexie mi vůbec nebyla sympatická v jednom odstavci byla hrdá na svoje tělo a cítila se v něm fajn a hned v odstavci pod ním se nenáviděla a měla mindráky. Děje tam moc není, protože se točí kolem toho jak moc je/není tlustá. Do knížky jsem se musela nutit, byla jsem nadšená, když jsem ji konečně dočetla a vím, že už ji nikdy číst nebudu.

12.05.2021 1 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Třetí díl. Třetí pecka. Stále bych ocenila, kdyby knížka měla více stránek, protože se to opravdu čte samo a rychle. Kniha má spád, je vtipná, čtivá, najdeme zde i trochu té romantiky a erotiky. Bonusová kapitola určitě potěší. Už se těším na Hectora.

18.11.2023 5 z 5

Vábení draka Vábení draka Anna Lowe

První kniha ze série.
Fantasy patří mezi mé oblíbené žánry a o dracích jsem jich moc nečetla, takže super změna po upírech a vlkodlacích, kterých je všude plno.
Určitě máme v knížce dobrý námět, ale bum bum a knížka je přečtená. Nesetkáte se tu s nudnými 50 stránkami, protože děj prostě frčí a je to všechno strašně uspěchané. Byla bych ráda za dalších sto stran, kde by byl děj a postavy trošku více propracované.
Bonusová kapitola, kterou nám autorka navíc poskytne je skvělé plus.

28.06.2023 4 z 5

Tři drsné lekce Tři drsné lekce Nikki Sloane

Kniha není špatně napsaná, je to velice čtivé, ale zde je opravdu to hlavní sex. A že mi to normálně nevadí, spíše naopak děj to umí okořenit, ale co je moc, to je příliš. Autorka si mohla pohrát s tou omáčkou okolo. Každopádně plus body za sebevědomou hlavní hrdinku. Úplně nesnáším, když je to uplakaná nána, ale Payton je svá a to je paráda

08.03.2022 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Tak Wardovky jsou moje srdcovky. I když posledních pár knížek už má sestupnou tendenci, tady jsem se opět začetla. Také se nám vrátilo několik linií příběhů, už jsem si zvykla na 2 páry (jeden nový, jeden starý) a teď opět asi 7 pohledů. A příprava na další díly.. že bysme se konečně dočkali knihy o Lassiterovi? A asi jsem divná, ale postava Deviny se mi líbí, já vím je zlá, ale taky hustá

08.03.2022 5 z 5

Hříšník Hříšník J. R. Ward (p)

Wardka opět nezklamala. Miluju její svět. Sice od nějakého 14dilu se mi příběhy zdají už slabší, ale pořád tato serie patří mezi mé oblíbené.
Na příběh Jo čekáme už celkem dlouho, vzhledem k tomu kdy se objevila poprvé, ale čekání se vyplatilo.
Navíc tu máme propojení se sérií Padlí andělé. Snad se v příštích dílech dočkáme i pro Lassitera "šťastně až na věky věků".

18.06.2021 5 z 5