ninive

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJamie McGuire

Měla jsem co dělat, abych to dočetla. Obě hlavní postavy byly naprosto dementní a ty ostatní taky. Travis byl totálni idiot, hrozně mě ta jeho žárlivost a posedlost štvaly a ty jeho tetovačky, omg, blbec. A Abby byla taky pitomá.

24.02.2016odpad!

Dospelosť je mýtusDospelosť je mýtusSarah Andersen

Geniálníí! Chci víc :D

20.02.2017

InfernoInfernoDan Brown

Tahle kniha je úplně první knihou od D. Browna, která se mi dostala do ruky, takže nemohu srovnávat, nicméně jsem s ni ohromně spokojena a mám pocit, že jsem poznala celou Florencii i Benátky, už se těším na další jeho knihy na které se už chystám :)

17.02.2014

Dívčí orchestrDívčí orchestrF. Fénelon (pseudonym)

Skvělá kniha, která mě opravdu zasáhla. Nikdy nepochopím věci, které se děly za ploty koncentračních táborů. :( Knihu doporučuji!

31.03.2015

MarťanMarťanAndy Weir

Tak tohle byla naprostá bomba. Některé hlášky z knih jsou nezapomenutelné. Každopádně jsem ráda, že jsem první viděla film (možná jsem jediná), protože díky mé neznalosti, bych si některé věci z knížky hodně těžko představovala. Knížku doporučuju všem, je úžasná a určitě si ji ještě párkrát přečtu.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby Andy napsal druhý díl, který by se třeba jmenoval Pozemšťan :) Mark je skvělá postava.

04.01.2016

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místaKouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místaJody Revenson

Opět skvělá doplňková knížka k HP a nově i k Fantastickým zvířatům. Potěší každého fanouška tohoto úžasného světa. :)

26.12.2016

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJohn Green

Skvělá kniha a jsem ráda, že autor z toho nedělá nějaký šílený dojak. Píše moc pěkně a určitě se podívám i na jeho další tvorbu :)

23.06.2014

Město z popelaMěsto z popelaC. Clare (pseudonym)

Nezvladla jsem ji ani docist, dost me nudila oproti prvnimu dilu.

09.07.2014

Temnou chodbouTemnou chodbouLois Duncan

Kniha měla obrovský potenciál, škoda, že z ní autorka nevyždímala více. První polovina mě vážně zaujala, postupně ale úroveň začala klesat. :( Bohužel, dávám tři hvězdy.

07.02.2015

VidořádVidořádSamantha Shannon

To byla jízda. Musím říct, že Vidořád mě okamžitě vtáhnul do děje a těžce se mi opouštěl. Musím uznat, že druhy díl kvalitou předčil ten první a ten konec navnadil.

16.11.2015

Cena nevinnostiCena nevinnostiRebecca James

Úžasná kniha. Přečteno za jeden večer a ten konec mě dostal. Opravdu mohu doporučit. :)

19.09.2014

Můj přítel LeonardMůj přítel LeonardJames Frey

Tahle kniha je naprosto dokonalá. Nemám co dodat.

29.03.2016

Sladké odpuštěníSladké odpuštěníLori Nelson Spielman

Tahle kniha se mi dostala pod kůži a nemohla jsem se odtrhnout. Zajímavé téma, i když místy naivní, až neuvěřitelné, ale musím říct, že jsem si čtení užila a určitě si místo v mě knihovně zaslouží. Navíc má krásnou obálku, která mě v knihkupectví zaujala na první pohled a obsah byl ještě lepší. Doporučuji a dávám pět hvězd.

22.08.2016