ninive

Dospelosť je mýtusDospelosť je mýtusSarah Andersen

Geniálníí! Chci víc :D

20.02.2017

Kouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místaKouzelnický svět J. K. Rowlingové: Filmová magie 1 - Pozoruhodní lidé a kouzelná místaJody Revenson

Opět skvělá doplňková knížka k HP a nově i k Fantastickým zvířatům. Potěší každého fanouška tohoto úžasného světa. :)

26.12.2016

Sladké odpuštěníSladké odpuštěníLori Nelson Spielman

Tahle kniha se mi dostala pod kůži a nemohla jsem se odtrhnout. Zajímavé téma, i když místy naivní, až neuvěřitelné, ale musím říct, že jsem si čtení užila a určitě si místo v mě knihovně zaslouží. Navíc má krásnou obálku, která mě v knihkupectví zaujala na první pohled a obsah byl ještě lepší. Doporučuji a dávám pět hvězd.

22.08.2016

Můj přítel LeonardMůj přítel LeonardJames Frey

Tahle kniha je naprosto dokonalá. Nemám co dodat.

29.03.2016

Krásná katastrofaKrásná katastrofaJamie McGuire

Měla jsem co dělat, abych to dočetla. Obě hlavní postavy byly naprosto dementní a ty ostatní taky. Travis byl totálni idiot, hrozně mě ta jeho žárlivost a posedlost štvaly a ty jeho tetovačky, omg, blbec. A Abby byla taky pitomá.

24.02.2016odpad!

MarťanMarťanAndy Weir

Tak tohle byla naprostá bomba. Některé hlášky z knih jsou nezapomenutelné. Každopádně jsem ráda, že jsem první viděla film (možná jsem jediná), protože díky mé neznalosti, bych si některé věci z knížky hodně těžko představovala. Knížku doporučuju všem, je úžasná a určitě si ji ještě párkrát přečtu.

Vůbec by mi nevadilo, kdyby Andy napsal druhý díl, který by se třeba jmenoval Pozemšťan :) Mark je skvělá postava.

04.01.2016

VidořádVidořádSamantha Shannon

To byla jízda. Musím říct, že Vidořád mě okamžitě vtáhnul do děje a těžce se mi opouštěl. Musím uznat, že druhy díl kvalitou předčil ten první a ten konec navnadil.

16.11.2015

Dívčí orchestrDívčí orchestrF. Fénelon (pseudonym)

Skvělá kniha, která mě opravdu zasáhla. Nikdy nepochopím věci, které se děly za ploty koncentračních táborů. :( Knihu doporučuji!

31.03.2015

Temnou chodbouTemnou chodbouLois Duncan

Kniha měla obrovský potenciál, škoda, že z ní autorka nevyždímala více. První polovina mě vážně zaujala, postupně ale úroveň začala klesat. :( Bohužel, dávám tři hvězdy.

07.02.2015

Cena nevinnostiCena nevinnostiRebecca James

Úžasná kniha. Přečteno za jeden večer a ten konec mě dostal. Opravdu mohu doporučit. :)

19.09.2014

Město z popelaMěsto z popelaC. Clare (pseudonym)

Nezvladla jsem ji ani docist, dost me nudila oproti prvnimu dilu.

09.07.2014

Hvězdy nám nepřályHvězdy nám nepřályJohn Green

Skvělá kniha a jsem ráda, že autor z toho nedělá nějaký šílený dojak. Píše moc pěkně a určitě se podívám i na jeho další tvorbu :)

23.06.2014

InfernoInfernoDan Brown

Tahle kniha je úplně první knihou od D. Browna, která se mi dostala do ruky, takže nemohu srovnávat, nicméně jsem s ni ohromně spokojena a mám pocit, že jsem poznala celou Florencii i Benátky, už se těším na další jeho knihy na které se už chystám :)

17.02.2014