nina3905 nina3905 komentáře u knih

Bouřlivé objetí Bouřlivé objetí Johanna Lindsey

Milujem túto autorku a hlavne sériu kníh o dvoch rodinách, teda Maloryovcoch a Andersonovcoch. Maloryovci si zaslúžia opätovné vydanie.

Něžná rebelka Něžná rebelka Johanna Lindsey

Mne sa veľmi páčia tieto knihy o Maloryovcoch. Takže môžem ju všetkým nadšencom romantikuš literatúry odporučiť.

30.07.2023 4 z 5

Miluj pouze jednou Miluj pouze jednou Johanna Lindsey

Veľmi ľahké, príjemné a vtipné romantikus čítanie. V knihe nenájdete veľa za srdce chytajúcich scén, ale vďaka odľahčenému štýlu písania Lindseyovej, ju môžem odporúčať ďalej.

30.07.2023 4 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Perfektná romantikuš kniha. Sebastian je playboy a ani vo sne by mi nenapadlo, že sa zamiluje do nenápadnej, zajakávajúcej sivej myšky Evie, ale stalo sa.

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Kniha poteší srdiečko každej romantickej dušičky. Toto je romantika ako vyšitá, čítajte.

Bez rozloučení Bez rozloučení Samantha Young

Kniha je rozhodne iná ako predtým autorkine vydané knihy v slovenskom jazyku. Má nielen pomalšie tempo, ale aj menej "iskrenia" medzi hlavnými postavami. Myslím si, že má vačšiu hĺbku keďže ukazuje premenu hlavnej hrdinky Nory z ustráchanej na nezávislu ženu.

20.07.2023 5 z 5

Dokonalá pohádka Dokonalá pohádka Elísabet Benavent

Rozprávková romantikuš oddychovka:-)

20.07.2023 5 z 5

Jenom ne Rich Jenom ne Rich Penelope Bloom

Za mňa slabý odvar a nie romantikuš oddychovka. Nehorázné ma iritovala hlavná hrdinka Kira, která bola na totálku praštená.

20.07.2023 2 z 5

Pauza Pauza Kylie Scott

Romantikuš oddychovka, ale trošku slabšia oproti prvej časti.

04.06.2023 4 z 5

Vláda kráľa Vláda kráľa Rina Kent

Perfektné! Už, aby bolo pokračovanie, keďže sa naň teším.

Pouta vášně Pouta vášně R. L. Mathewson

Juj, tak toto bolo pohladenie pre milovníkov romantikuš literatúry. Príbeh má v sebe všetko a ešte aj pridanú hodnotu navyše. Pevne verím, že bude pokračovanie série.

Princ Princ Devney Perry

Fíha, som veľmi prekvapená, pretože som neočakávala, že tento diel bude úrovňou porovnateľný s prvou časťou série. Scaret a Luka si musí obľúbiť, každý čitateľ romantikuš literatúry. Dúfam, že bude pokračovať vydávanie série, pretože som zvedavá ako sa bude ďalej vyvíjať vzťah/nevzťah medzi sukničkárom Leem a poctivkou Cass.

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Fúha, no, som sklamaná. Na knihu som sa tešila, ale na sériu Off-Campus sa tento príbeh, žiaľ nechytá. Očakávala som od tejto autorky viac, ale táto séria za mňa zatiaľ nie.

23.05.2023 2 z 5

Sparrow Sparrow L. J. Shen

Paráda! Ak by bola takýchto kníh viac, potešila by som sa. Od knihy som dostala všetko čo som očakávala, takže autorka L.J Shen ma nesklamala.

23.05.2023 5 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

Kniha prináša romantický miestami "ošúchaný", očakávaný a nudný príbeh. Na odreagovanie fajn, ale z tejto série som čítala aj lepšie časti.

23.05.2023 3 z 5

Mstitelé Mstitelé Tijan (p)

Jednoznačne na parádu - som s celou sériu veľmi spokojná.

18.05.2023 5 z 5

Láska a kerosin Láska a kerosin Winter Renshaw

Smutno-krásny romantický príbeh dvoch mladých ľudí, ktorí našli cestu k sebe.

18.05.2023 5 z 5

Útěk na venkov Útěk na venkov Julie Caplin

Príjemná nenáročná romantikuš oddychovka.

18.05.2023 4 z 5

Psanec Psanec T. M. Frazier

Pokračovanie série nemalo chybu. Určite siahnem aj po ďalšom príbehu.

08.05.2023 5 z 5

Tyran Tyran T. M. Frazier

Podobne ako v predošlej časti, ani v tejto žiadnu vanilku nenájdete. Mrzí ma, že zomrela jedna zo sympatických postáv Preppy, keďže som predpokladala, že aj o ňom autorka vytvorí samostatnú knihu. Inak som s príbehom veľmi spokojná.

08.05.2023 5 z 5