Nikolča Nikolča komentáře u knih

Lakomec Lakomec Molière (p)

Moc hezké.

11.12.2014 5 z 5

Kevin Costner Kevin Costner Todd Keith

Pěkná kniha. Líbí se mi některé názory Kevina Costnera. Je tam i pár vět k zamyšlení.

04.12.2014 3 z 5

Mraky nad Vodenou Mraky nad Vodenou Menelaos Lundemis

Hezká kniha. Takové oddychové čtení. Občas je hodně smutná, když chlapec ztrácí přátele, ale vždy se mu podaří zase se postavit na nohy a jít dál.

19.11.2014 4 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Musím říct, že je to poprvé co se mi film líbil více než kniha. Je to hezká knížka to nenamítám, ale myslím si že film je o hodně hezčí.

26.09.2014 4 z 5

Kladivo na čarodějnice Kladivo na čarodějnice Václav Kaplický

Je až neuvěřitelné čemu všemu jsou lidé schopni uvěřit.

03.09.2014 4 z 5

Kuře melancholik Kuře melancholik Josef Karel Šlejhar

Ze začátku jsem vůbec netušila o čem ta knížka bude a pak z toho vznikl tak dojemný příběh... Strašně mě toho chlapce bylo líto. Ale jinak pěkná kniha.

21.07.2014 5 z 5

Srdce netvora Srdce netvora Andrew Davidson

Nádherná kniha. Ze začátku jsem ji četla v klidu, pomalu, ale pak mě totálně vtáhla do děje a nemohla jsem se od ní odrhnout. :)

20.07.2014 5 z 5

Demarkační čára Demarkační čára Vladimír Pazourek

Pěkná kniha. Zajímavé vyobrazení toho jaky dopad měla válka na obyčejné lidi.

30.06.2014 4 z 5

Měšťácké povídky Měšťácké povídky Hans Kirk

Hezké čtení i třeba do autobusu, když chcete něco lehkého do tašky a něco pěkně čtivého.

18.06.2014 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Nádherná kniha!!!

16.06.2014 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Moc se mi tato kniha líbila. Vůbec jsem nečekala že mě tak zaujme, ale pomalu jsem se od ní nemohla odtrhnout. Rozhodně si ji ještě někdy přečtu.

22.05.2014 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Moc krásná kniha, všem ji doporučuju. Akorát mě štve jak se jim napovedl film, mně se vůbec nelíbí.

24.04.2014 5 z 5

Jozova Hanule Jozova Hanule Květa Legátová (p)

Moc pěkná kniha, četla se jedním dechem. Chtěla bych se podívat na filmové zpracování.

23.04.2014 4 z 5

Velký objev Huga Cabreta Velký objev Huga Cabreta Brian Selznick

Moc pěkná knížka a hlavně ty obrázky jsou úžasné.

22.04.2014 3 z 5

Upíří pasti Upíří pasti Victor Gischler

Mě tato kniha moc nenadchla. Přišlo mi že autor smíchal až moc fantazie do jedné knihy. Dá se to přečíst není to nijak hrozné, ale nejspíš bych tuto knihu nikomu nedoporučila.

21.04.2014 2 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Moc pěkná kniha. Viděla jsem i film a obojí se mi líbilo i když ve filmu něco pozměnily. Určitě si ji ještě někdy přečtu.

21.04.2014 4 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Moc krásná kniha. Vůbec jsem nečekla že mě takhle dostane. Je úžasné co všechno se dá vyčíst mezi řádky.

15.04.2014 4 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Tato knížka se mi líbila a ten konec mě teda opravdu hodně překvapil. Nevěřila bych, že dokážou lidé být takhle manipulativní.

15.04.2014 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Moc krásná kniha. Viděla jsem film, ale kniha je samozřejmě lepší :) už se těším na další díly.

31.12.2013 5 z 5

8,4 Richterovy stupnice 8,4 Richterovy stupnice Peter Hernon

Zajímavá knížka. Nikdy jsem nečetla knihu o zemětřesení ani o podobném tématu. Trochu mě nebavilo jak autor popisuje průběhy zemětřesení a různé vlny otřesů. Ale pokud tohle člověka zajímá tak si tam své najde. Líbil se mi příběh knihy. O tom jak se všechno zhroutí, když zemi zasáhne velké zemětřesení. Nikdo na to nikdy není připraven a vždy je mnoho mtrvých. Kniha byla hezká a zajímavá.

19.10.2013 3 z 5