nikola3 nikola3 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Není co dodat. Není co řešit. Už aby tu byla další .

25.04.2020 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Na internetu jsem narazila na tuto knihu a zároveň zjistila,že autor napsal celou sérii. Tak jsem si ji "poručila" k narozeninám. Po otevření balíku jsem si říkala,zda jsem neudelala chybu. Řekla jsme si,že to má moc stran a s batoletem nemám šanci nikdy přečíst. Opak je ale pravdou. přečteno za tyden, čekala jsem,že mi to bude trvat dele. Kniha Vás naprosto vtáhne, nemůžete se odtrhnout. Usedate ke knize a najednou zjišťujete kolik je to už hodin. Kniha mě nutila přemýšlet kdo a proč. Měla jsem několik typů. Nakonec jsem se nemýlila. Začala jsem číst další díl a opět jsem na tom stejně !!!! ????????

24.04.2020

Sídlo smutku Sídlo smutku Gail Godwin

Těšla jsem se, zacala jsem cist, snažila jsem se. Ale prostě me to nebavilo a nebavilo. Hlavni hrdina me proste štval, neprislo mi to,jako mysleni 11leteho kluka. Navic jsem cekala,ze pribeh se bude vic motat kolem ducha a domu. Za me ne

27.12.2019

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Chtěla jsem jiný závěr. Jiný závěr pro hlavní hrdinku!!

19.10.2018 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Kniha čtivá, ale závěr vcelku předvídatelný :(

04.11.2018 4 z 5

Nikomu ani slovo Nikomu ani slovo Harlan Coben

Osobně si myslím, že jsem našla svého oblíbeného autora. Po Cizinci jsem se vrhla na tuto knihu a musím říct, že jsem nadšená. Coben je pro mě jasná volba :-)

02.11.2018

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Za mě zbytečně moc postav a jmen,ve kterých jsem se ztrácela ????????

21.11.2018 3 z 5

Spalovač mrtvol Spalovač mrtvol Ladislav Fuks

Psycho.....

15.11.2018 2 z 5

Specialistka Specialistka Stephenie Meyer

Tak tohle nešlo ????

12.11.2018 1 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Zpočátku kniha nezajímavá. Prekousala jsem a zvládla ji přečíst za jeden den. Určitě vyzkouším pokračování.

07.11.2018

Dítě Dítě Fiona Barton

Kniha se v začátcích táhne, ale chce to překousnout. Později se rozjede :-)

06.11.2018 4 z 5

Erebos – Hra, která zabíjí! Erebos – Hra, která zabíjí! Ursula Poznanski

Knihu jsem chtěla odložit už jenom kvůli typu PC hry. Po prvním dnu čtení záložka skončila na straně 174 a já byla nadšená. Kniha vás vtáhne stejně jako hra hráče. Měla jsem úplně stejné pocity,jako kdybych hrála hru : " nepropasnu něco,když teď nebudu číst? Neměla bych raději číst dál místo spánku?". O knize se mi zdálo. Absolutně top!!

26.10.2018