nikol2178 nikol2178 komentáře u knih

Prozřetelnost Prozřetelnost Jamie McGuire

Kdybych mohla dát více hvězdiček, tak to udělám. Tato kniha mě pohltila a moc se mi líbí. Oblíbila jsem si hlavního hrdinu, hrdinka byla u mě neutrální. Těším se na další díl a určitě doporučuji tuto nádhernou knihu. :)

06.10.2016 5 z 5

Temné šílenství Temné šílenství Wulf Dorn

Moc hezká kniha, ale mrzí mě, že se kniha rozjíždí až od poloviny. Jinak moc hezká a zajímavá kniha. :)

19.09.2016 5 z 5

Mrazivé ticho Mrazivé ticho Wulf Dorn

Pěkná kniha. :-)

29.06.2016 5 z 5

Třetí hrob přímo před nosem Třetí hrob přímo před nosem Darynda Jones

Úžasná kniha, akorát mi tam chyběl větší projev Reyese, ale jinak byla kniha úžasná, pobrečela jsem si a hlavně jsem se hodně nasmála. :D :) Těším se na další díly :)

26.02.2016 5 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Úžasná kniha, která se hodí v období Vánoc... :) Nádherné příběhy a po dlouhé době jsem si přečetla nějaký lehčí příběh. :) Zbožňuji Johna Greena :)

06.01.2016 5 z 5

Království Království Amanda Stevens

Úžasný díl, možná i o trochu lepší než ten první... :)
Líbila se mi postava Thanea Ashera, byl úžasný a jsem zvědavá na další díl! :)

09.09.2015 5 z 5

Nevěsta ve sněhu Nevěsta ve sněhu Jan Seghers

Knížka byla moc hezká, i nápad byl super, ale dávám jen 4*, protože mi přišlo, že začátek byl moc vleklý a zdlouhavý... :(
Ale jinak jsem z knihy moc spokojená a případ mě bavil, konec byl nejlepší. Zakončení knihy bylo super a Jan Seghers napsal zase krásnou detektivku. Jsem nadšená a knihu doporučuji! :)

18.01.2015 4 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Kniha je skvělá. Nevadily mi tam žádná milostná dramata a patří mezi moje nejoblíbenější z celé série. Na Zoe nežárlím a nevadí mi, že po ní všichni touží a líbí se mi, že se to začíná s těmi jejími vztahy zamotával, ale také doufám, že to nebude trvat dlouho... :) Určitě se těším na další díl. ;))

07.01.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Kniha byla úžasná, děj se mi moc líbil, ale mrzí mě, že to na konci nebylo více rozvedené. Na mě prostě krátké, ale úžasné! Jako povánoční odpočinková kniha super. :)

29.12.2014 5 z 5

Označená Označená Kristin Cast

Knížka byla skvělá... Přesně podle očekávání. Asi do první třetiny knihy jsem ji četla velmi pomalu, ale pak mě její děj neskutečně pohltil a já se od knížky nemohla odtrhnout. Původně to měla být knížka, kterou jsem si chtěla číst v hodinách občanky nebo o přestávkách ve škole, ale nakonec jsem ji četla pořád. Jakmile jsem knihu dočetla, musela jsem si koupit další díl... Vůbec mi nevadí, že má kniha asi jedenáct dílů, spíš jsem za to ráda. Teď čtu druhý díl této skvělé série Škola noci a mohu vám říct, že ten mě pohltil hned od začátku! Je to super série a těším se na další díly, které si přečtu! :)

05.11.2014 5 z 5

Zrazená Zrazená Kristin Cast

Kniha byla opravdu úžasná, dokonce bych bez obav řekla, že byla lepší než první díl (Označená). Bavila mě natolik, že jsem se rozhodla přečíst si celou sérii, bez ohledu na to, kolik má dílů. Právě čtu třetí díl (Vyvolená) a zatím jsem velice spokojená. :)

05.11.2014 5 z 5

Útěk z teritoria smrti Útěk z teritoria smrti Tom Isbell

Začátek byl strhující, ale pak jsem měla problém tuto knihu dočíst. Nebyl to úplně můj šálek kávy, ale určitě zajímavá kniha.

20.06.2020 3 z 5

Cress Cress Marissa Meyer

Nádhera!! Byla to asi nejtlustší kniha jakou jsem kdy četla, ale přečetla jsem ji jedním dechem. Také jsem se u toho zasmála, opravdu tam byly i skvělé okamžiky k smíchu, ale také jsem si i pobrečela. Těším se na další díl. :)

26.04.2017 5 z 5

Prime time Prime time Liza Marklund

Super kniha.

27.12.2016 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Už se těším na další díl :)

01.09.2016 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Úžasná kniha, ale myslela jsem si, že je to už poslední díl. Pak jsem zjistila, že je ještě jeden, tak jsem zvědavá, co se bude dít v tom posledním. Jinak jsem obrečela některé postavy a rozhodně jsem fandila a fandím Shayovi :)

31.07.2016 5 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Úžasný druhý díl a už se těším na další

08.07.2016 5 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Úžasná kniha, super příběh. Určitě mi to nepřipomínalo Stmívání, jedině tím milostným trojúhelníkem, ale jinak to s tím nemá nic společného. Hlavní hrdinka mi sedla už od začátku a měla jsem pocit, že jsme stejné, úplně stejně bych se totiž rozhodovala v krizových situacích já. Příběh mě pohltil a četla jsem jedním dechem. Beru si druhý díl a jdu na něj. :-)

02.07.2016 5 z 5

V údolí lišek V údolí lišek Charlotte Link

Z počátku mě kniha moc nezaujala, ale pak jsem byla nemocná a dala jsem se opravdu do ,,pořádného" čtení :D Kniha byla úžasná, líbilo se propojení mezi hlavními postavami a jejich osudy, úplně jsem začala padat do děje, jak jsem knihu četla rychleji a rychleji, tak mě víc a víc pohlcovala. Určitě si ji někdy přečtu znovu. :)

29.03.2016 5 z 5

Sapphique Sapphique Catherine Fisher

Začátek mě moc nezaujal, ale pak už jsem knihu četla jedním dechem. :)

07.02.2016 4 z 5