nikol2178 nikol2178 komentáře u knih

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Opravdu nádherná kniha, není jen o romantice, ale má i nějaký příběh. Opravdu miluju obě hlavní postavy a určitě si přečtu druhý díl.

26.09.2016 5 z 5

Proroctví Proroctví Jamie McGuire

Moc krásná kniha, těšila jsem se na další díl, ale prý v Česku nevyjde, takže jsem z toho smutná. Ale miluju hlavní postavy a určitě se někdy k sérii vrátím. :)

04.10.2017 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Nádherný příběh, už se těším na další díl. :)

03.02.2018 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Kdyby šlo dát více hvězdiček, tak bych to udělala. Zase mě tato série neskutečně uchvátila a nedokážu vydržet čekání na další díl. Hrozně moc miluju Aelin, Jeřába a Aediona. Jsem zvědavá, co se bude dít teď po konci Královny stínů.

14.07.2017 5 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

Knihu jsem četla v rámci povinné maturitní četby a moc se mi to líbilo. Každý příběh měl něco do sebe a celý tento autorův nápad se mi moc líbil.

10.12.2016 5 z 5

Zločin a trest Zločin a trest Fjodor Michajlovič Dostojevskij

Četla jsem knihu v rámci povinné četby k maturitě, ale jinak to bylo fajn čtení.

09.11.2016 3 z 5

Cinder Cinder Marissa Meyer

Nádherná kniha, příběh mě úplně pohltil, hrozně moc jsem věřila v Cinder a její osud, mám tuto hrdinku a celou knihu jako nejoblíbenější, těším se na další díl, který si přečtu :-)

04.04.2016 5 z 5

Měl to být hezký život Měl to být hezký život Andrea Coddington

Skvělá kniha, ale konec byl trochu smutný :(

21.02.2016 5 z 5

Setkání o Vánocích Setkání o Vánocích Abby Clements

Krásná kniha, nádherně mi navodila vánoční atmosféru. :)
Tato spisovatelka mě vždy dokáže zaujmout. Moc jsem si oblíbila Laurii a Milly. Úžasná kniha! :)

30.12.2015 5 z 5

Panenka Panenka Mo Hayder

Kniha byla super, splnila moje očekávání. Hned v první kapitole jsem se pěkně bála :D Líbil se mi konec. Kniha byla moc hezky ukončená a těším se na další knihy od Mo Hayder! :)

29.11.2015 5 z 5

Skrytá Skrytá Kristin Cast

Tuto sérii mám ráda už od počátku... Zůstanu ji věrná až do konce :) Zase další perfektní díl :) Těším se na další!

14.11.2015 5 z 5

První hrob napravo První hrob napravo Darynda Jones

První třetina knihy se mi četla pomaleji, ale do druhé třetiny jsem se začetla a nemohla jsem přestat! Úžasná kniha a moc se těším, až si přečtu druhý díl. :)

29.06.2015 5 z 5

Kacíř a čarodějka Kacíř a čarodějka Philippa Gregory

Kniha byla moc pěkná, dobře se mi četla a neočekávala jsem od ní víc nebo míň, byla to pro mě taková oddechovka s trochou napětí. :) Hlavně jsem si oblíbila Isoldu a Ishraq! Určitě si přečtu druhý díl a moc se na něj těším.

27.02.2015 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

U druhého dílu této série jsem se nenudila ani od začátku knihy, ale u tohoto dílu jsem se nudila asi po polovinu. Mrzí mě to... Do poloviny knihy bylo něco jako opakování předešlých dvou dílů... Dále mě už unavovaly zamotané vztahy hlavní hrdinky. Pak se ale kniha konečně rozjela a jako vždy mě navnadila na koupi dalšího dílu... :) Tak uvidíme, co na mě čeká právě tam. :)

14.11.2014 5 z 5

Miniaturista Miniaturista Jessie Burton

Velmi zajímavý příběh, neustálé zvraty a velmi napínavé okamžiky. Ve druhé polovině jsem se chvílemi nudila, ale konec byl nádherný.

20.06.2020 4 z 5

Levandulový pokoj Levandulový pokoj Nina George

Nádherná kniha na léto, krásně se mi četlo a na konci jsem si i pobrečela. Moc jsem si oblíbila Manon, musela být úžasná. Jemný a krásný příběh o knihách a lásce, to je ta nejlepší kombinace. :)

14.06.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Nemohla jsem dát nic jiného než 5*. Kniha byla zatím asi nejlepší z celé série. Hrozně jsem si od první chvíle zamilovala Jeřába, je úžasný a jsem zvědavá, kam se jeho a Celeany vztah vyvine dál. Chaola mám stále ráda a Doriana také, jen jsem mic nemusela Schorsu. Manon je úžasná a určitě si přečtu další díl.

01.05.2017 5 z 5

Odhalená Odhalená Kristin Cast

Zase další skvělý díl, ten poslední si určitě vychutnám.

23.04.2017 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Úžasný další díl, určitě budu v této sérii pokračovat. Hrozně jsem si oblíbila Vlka a Scarlet. Nádherná série.

02.01.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Miluju tuto sérii. Zase krásný příběh a těším se na další díl. Určitě doporučuji všem. :)

28.12.2016 5 z 5