Niki08 Niki08 komentáře u knih

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Asi jako každá žena jsem Elizabeth neskutečně fandila. Na dobu, ve které žila byla velice statečná a jedinečná. Knihy tohoto tématu moc nečtu, ale tahle opravdu stála za to!

22.04.2024 4 z 5

Kamenná opice Kamenná opice Jeffery Deaver

Prozatím za mě nejslabší díl ze série... Hoooodně čínských slov a celkem zbytečné protahování konce... Ale i tak se těším na další díly!!

15.04.2024 3 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

Musím znovu smeknout nad autorovým uvažováním... Když už si člověk myslí, že odhalil, jak vše ve skutečnosti bylo, nebo když si myslíte, že se už nic zlého nemůže stát.. BUUUM!! Je to přesně naopak! Skvělé čtení, skvělá knížka.

05.03.2024 4 z 5

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Přečtený další díl a další překvapivý konec... Autor mě dokázal znovu dokonale oblbnout. Klobouk dolů.

27.02.2024 4 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Po přečtení prvního dílu jsem nadšená. Hlavní hrdiny jsem si okamžitě oblíbila a do poslední chvíle jsem netušila, kdo je vrah, za což má ode mě autor obří palec nahoru!

16.02.2024 4 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

(SPOILER) První polovina knihy na mě působila jako prášky na spaní.. Po dvou stránkách jsem okamžitě usínala.. Teprve až v druhé polovině se začalo konečně něco dít a nastaly i chvíle, kdy jsem se opravdu bála. Divné děti v knížkách mi nahánějí hrůzu... Takže když se v příběhu objevil malý kluk v modré větrovce úplně sám někde v lesích, šla jsem raději spát a pokračovala další den za světla.

12.02.2024 3 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Udělala jsem tu chybu, že jsem tuto sérii začala číst od tohoto dílu... Kniha nebyla špatná, ale myslím, že bych jí hodnotila mnohem lépe, kdybych začala hezky od prvního dílu. Takže jdu chybu napravit :)

12.02.2024 3 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Páni.. To by se mi líbilo, kdybych si mohla projít různé verze mých životů. Strašně by mě zajímalo, jaký bych vedla život, kdybych se v něčem rozhodla jinak.
Kniha se mi četla velice dobře a proto dávám 4*.

31.10.2023 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Myslela jsem si, že už autor nebude mít skoro co nabídnout, aby další díl měl šmrnc a pořádně jsem se přepočítala... Toto byl zatím nejnechutnějši díl, ale bylo to sakra skvělý!

22.10.2023 4 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Asi deset minut už přemýšlím, co vlastně napsat.. Kniha mě celkem bavila, líbil se mi námět LOUTKA a NÁVNADA. Jen Baxterovou bych místy nakopala už do zadku, za to její chování, ale když se pak nad tím zamyslím, vlastně se nedivím, že se tak chová... Třeba změním názor po přečtení dalšího dílu.

04.10.2023 3 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha zajímavá hned od samého začátku, ale NĚCO mi tam chybělo...

28.09.2023 3 z 5

Ztracena v bílém šumu Ztracena v bílém šumu Javier Castillo

Tento příběh o ztracené Kieře byl pro mě velmi zajímavý a o to zajímavější byl příběh novinářky, která Kieru nikdy nepřestala hledat.. Určitě dám šanci dalším dílům od tohoto autora.

05.09.2023 4 z 5

Dům tajemných stínů Dům tajemných stínů Darcy Coates

První polovina knihy nebyla špatná, stránky mi ubíhaly, ale druhá polovina knihy už pro mě byla takové těžké vycucání z prstu...

27.08.2023 3 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

Knihy od tohoto autora mám ráda a převážně příběhy o Kate Marshallové. Tento díl byl dobrý, ale pro mě zároveň nejslabší. Děj se celkem vlekl a nic moc zajímavého se tam nedělo. Jsem od autora zvyklá na více napětí a akce, a toho jsem se v této knize moc neužila....

24.08.2023 3 z 5

Nůž Nůž Jo Nesbø

Hustý! Hustýý! Hustýýý! Tolikrát jsem si v tomto díle myslela, že vím, kdo je vrah a tolikrát jsem se zmýlila... Naprosto strhující a nepředvídatelný díl! Za mě od autora jeden z nejlepších. Lidi, pokud vám můžu poradit.. Dejte si tu práci a díly o Harrym Holeovi si přečtěte pěkně popořadě a nepřeskakujte. Opravdu to stojí za to.

16.08.2023 4 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Co nový díl, tak jsou knihy lepší a lepší. Kniha se četla moc dobře a stránky ubíhaly jedna báseň.

11.08.2023 4 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Tento díl splnil má očekávání. Bylo tam všechno... Drama, napětí, láska, smutek a za mě i sem tam nějaká ta slza. Skvělý díl!!

17.07.2023 4 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Pan Nesbo teda umí překvapit... Takový konec jsem opravdu nečekala. Chudák Harry...

07.07.2023 3 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Pan autor je prostě třída. Další velice propracovaný díl s překvapivým koncem. Honem na další díl!!

30.06.2023 3 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Vůbec, ale vůůůbec jsem v tomto díle nepoznala, kdo je vrah. Hodně napínavý díl, který jsem téměř na konci ani nechtěla dočíst že samého napětí... Ale to prostě nešlo.. Musela jsem to dočíst.

12.04.2023 4 z 5