Niki08 Niki08 komentáře u knih

Tátovy holky Tátovy holky Sarah Flint

Další díl od autorky... Průměrný. Knihu jsem brala do ruky spíš z nudy, nebo proro, že jsem se těšila až začnu číst jinou knihu. Ale nakonec jsem se rychle prokousala ke konci knihy a budu si muset pořídit další díl, prtže už holt taková jsem. Postavy v knize se nijak zvlášť nerozvíjejí. Jako by v posledních knihách od autorku tomu všemu chyběla šťáva.. Budu doufat, že se to zlepší.

27.05.2022 3 z 5

Krysí král Krysí král Pascal Engman

Druhý díl a další zajímavé téma. Kniha je velmi čtivá, zajímavá a sem tam mi z ní naskakovala i husí kůže. Těším se na další díl a hlavně jsem zvědavá, jak to bude dál s hlavními postavami.

20.05.2022 4 z 5

Pach krve Pach krve František Niedl

Že začátku jsem měla problém zapamatovat si všechny postavy a jména.. V knize se hodně skákalo mezi postavami, které rozjížděli svůj vlastní příběh, ale po začtení jsem se docela rychle zorientovala a bylo to velmi čtivé. Příběh byl velmi dobrý a kolikrát se s postavami autor vůbec nemazlil. Už se chystám na druhý díl.

15.05.2022 3 z 5

Duše mrtvých nemluví Duše mrtvých nemluví Roxann Hill

Od třetího dílu jsem už očekávala o něco víc.. Alespoň nějaký posun mezi Annou a Pavlem. Nicméně knihu jsem přečetla rychle, stále celkem čtivá a děj ubíhal velmi rychle. Tak snad v dalším díle budou mé prosby vyslyšeny.

04.05.2022 3 z 5

Slzy mrtvé jeptišky Slzy mrtvé jeptišky Roxann Hill

Druhý díl stejně rychle plynulý, jako první díl. Pořád se nemohu rozhodnout, zda mi to tak vyhovuje nebo ne. Kapitoly jsou krátké a stručné. Kniha neurazí, ale ani neuchvátí. Ale i přesto se chystám na další díl.

02.05.2022 3 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Nádherný příběh. Knihu jsem přečetla během dvou dnů. Nemohla jsem ji odložit a zároveň jsem nechtěla, aby skončila. Určitě po ní sáhnu znovu. Doporučuji všemi deseti!

18.04.2022 5 z 5