Niki Niki komentáře u knih

Nora Nora Henrik Ibsen

Četla jsem ji dvakrát, jednou jsem ji viděla v divadle a stále se ji nemohu nabažit jak je úžásná.

02.07.2014 5 z 5

Buzíčci Buzíčci Jan Folný (p)

Co to bylo? Naprostá kravina, raději jsem knihu po přečtení pár desítek stránek odnesla zpět do knihovny.

04.05.2014

Dvě pravdy a lež Dvě pravdy a lež Sara Shepard

Tuto sérii miluju, škoda, že zrušili seriál. Už se nemohu dočkat dalšího dílu!

04.05.2014 5 z 5

Rebelka Rebelka Karin Krausová

Kniha byla o hlavní hrdince, která je závislá na nakupování v second handech. To je také můj případ, takže jsem se v knížce našla a naprosto jsem si jí zamilovala!

04.05.2014 3 z 5

Lásko, kde jsi? Lásko, kde jsi? Nick Spalding

Krásná kniha, rychle se čte, těším se, až si přečtu pokračování!

04.05.2014 5 z 5

Dvakrát dospělá Dvakrát dospělá Lenka Lanczová

Tato kniha mi přišla jako jedna z nejslabších, nesedla mi hlavní hrdinka, která moc neprojevovala své city ke klukům.

04.05.2014 3 z 5

Watsonovi Watsonovi Jane Austen

Kniha se mi velice líbila, i když sama autorka knihu nedokončila, což je na ději celkem viditelné.

23.01.2014 5 z 5

Róziny dcery Róziny dcery Zdenka Becker

Kniha, která opravdu stojí za přečtení! Nedá se jí nic vytknout, čte se velmi lehce, děj je zajímavý a napínavý.

13.01.2014 5 z 5

Román o Tristanovi a Isoldě Román o Tristanovi a Isoldě Joseph Bédier

Knihu jsem měla za povinnou četbu, takže jsem čekala, že bude nudná. Příběh mě ale natolik mile překvapil a pohltil, že si ho určitě přečtu ještě jednou.

04.01.2014 5 z 5

Rapa Nui Rapa Nui Pavel Pavel

Tuto knihu jsem četla jako povinnou četbu, takže jsem od ní očekávala, že bude nudná. Nakonec jsem ale byla velmi mile překvapena a bylo mi trochu líto, když jsem se dostala na konec knihy.

04.01.2014 4 z 5

Štěstí, láska, čokoláda Štěstí, láska, čokoláda Menna van Praag

Pro mě tam byly scény, které mě zaujaly vykresleny moc povrchně a naopak. Navíc byl konec předvídatelný.

24.11.2013 2 z 5

Tramvaj do stanice Touha Tramvaj do stanice Touha Tennessee Williams (p)

Krásná hra, více se mi líbilo divadlo v Činoherním klubu.

21.11.2013 5 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Pro mě velké zklamání. Do čtení knihy jsem se nutila, nakonec jsem jí přelouskala, ale nic převratného se v ní nestalo.

08.10.2013 3 z 5

Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Můžeš-li se vdát dnes, neodkládej to na zítřek Alena Jakoubková

Pro mě veliké zklamání. Bylo tam spousta nepřesností - např. Když přijede hlavní hrdinka s dcerou do Paříže, tak si tam najde přítele a dcera se s ním v pohodě baví (nevím jestli anglicky nebo francouzky) a to je divné, že by tak malá uměla cizí jazyk (vůbec tam nebylo zmíněno, že by ho uměla). Nevyhovovaly mi ty cizí jména, čekala jsem, že se děj bude odehrávat jen v Čechách.

28.09.2013 3 z 5

Boj o trůn Boj o trůn Amanda Hocking

Krásné zakončení trilogie, sice trochu jednoduše vyřešený konec, ale celku to neuškodilo.

25.09.2013 4 z 5

Rozpolcení Rozpolcení Amanda Hocking

Mě se tento díl líbil nejméně, připadalo mi, že většina věcí, které se tam děly, byly negativní. Děj ale plynul rychle, za což jsem byla ráda.

25.09.2013 4 z 5

Prozření Mary Dyerové Prozření Mary Dyerové Michelle Hodkin

Kniha byla celkem dlouhá a četla se mi pomaleji. Začátek byl celkem dlouhý, ale pak už se to táhlo a nebavilo mě to. Další díly číst nebudu.

17.09.2013 3 z 5

Dědička Dědička Amanda Hocking

Kniha mě vtáhla do děje a nepustila. Už se moc těším na další díl, musím si ho rychle půjčit v knihovně.

14.09.2013 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Kniha se mi nelíbila, již od začátku se mi pletly hlavní postavy, děj byl zmatečný, nedočetla jsem ji.

12.09.2013

Pád Pád Lauren Kate

Kniha mě nezaujala. Měla strašně dlouhý rozjezd, hlavní hrdinové mi nebyli sympatičtí. Další díly rozhodně číst nebudu.

08.09.2013 1 z 5