Nika320

Nesnáším těNesnáším těVi Keeland

čekala jsem nějakou blbost, ale líbilo se mi to. :)

06.12.2020

Láska mého životaLáska mého životaPenelope Ward

poslední dobou jsem četla hlavně erotické romány, proto mě tato kniha opravdu překvapila. :) doporučuji

05.12.2020

Láska onlineLáska onlinePenelope Ward

No.. urcite existuji lepsi

29.11.2020

Dvůr mlhy a hněvuDvůr mlhy a hněvuSarah J. Maas

Na této knize mě mrzí jedna věc. V prvním díle jsem i oblíbila Tamlina a v druhém díle mi ho zprotivili. Nechci říct, že bych neměla ráda Rhyse, ale to co Feyre pro Tamlina obětovala v prvním díle jako by se vypařilo. Miluji Rhyse a Feyre, ale mrzí mě jak dopadl Tamlin.

20.10.2020

VýpověďVýpověďW. G. (pseudonym)

Dobrá kniha. Jednou to aspoň nebylo jenom o sexu, mělo to i dobrý příběh :)

18.10.2020

Královna ničehoKrálovna ničehoHolly Black

z druhého dílu jsem byla opravdu napumpovaná a knihu si koupila už dříve v angličtině. Musela jsem se hodně nutit, abych knihu dočetla. Ten třetí díl byl odfláknutý.

22.07.2020

Sníh nebo popelSníh nebo popelSara Raasch

Byla chyba odkládat tuto knihu na "horší časy". A byla chyba ji začít číst v 8 večer, protože dokud jsem neotočila poslední stranu, tak jsem nešla spát.

05.04.2020

Miluji tě, nenávidím těMiluji tě, nenávidím těChristina Lauren

Hm... ne. Tohle nebyl můj šálek čaje.

01.04.2020odpad!

Šepot mrtvýchŠepot mrtvýchAmo Jones

Sorry ... ale ... NE !

20.03.2020odpad!

Polámaná loutkaPolámaná loutkaAmo Jones

Já ani nevím. Na mě je tam asi celkově moc násilí.

20.03.2020

Stříbrná labuťStříbrná labuťAmo Jones

jako dobrý, ale celou knihu čekám co se vlastně děje a poslední dvě strany bum... a taky je tam až moc sexu. Takové knihy už jsou fakt nudné.

OmámeníOmámeníJessica Shirvington

v prvním díle jsem si oblíbila Fénixe SPOILER: upřímně nevydržela jsem to a přečetla zbytek knih. Byla jsem trochu zklamaná. Prostě jsem si moc neoblíbila Lincolna

ObjetíObjetíJessica Shirvington

jsem docela překvapená, že mě ta kniha bavila. Moje slova "andělé mě moc neberou" si budu muset po této knížce rozmyslet. :D

Ledová krevLedová krevElly Blake

tak tohle bylo jako super :)

14.03.2020

Věřit znovuVěřit znovuMona Kasten

Lepší jak jednička :D takové knížky já prostě můžu

07.03.2020

Podlý králPodlý králHolly Black

Koupila jsem si i třetí díl Queen of nothing a musím říct, že jsem na konci druhé knihy byla celá nažhavená na a i začátek trojky byl dobrý... ale potom šel celý příběh do kytek

20.02.2020

Podlý králPodlý králHolly Black

Konec mě tak napumpoval, že jsem si objednala knihu v angličtině :D čekat na překlad ? no to určitě

01.02.2020

Muž v černémMuž v černémSylvain Reynard

Nevím co říct no. Nelíbilo se mi to.

25.01.2020

Gentleman devětGentleman devětPenelope Ward

Na tuhle knížku jsem čekala půl roku v knihovně ... ZBYTEČNOST... co to mělo být?? ani jsem to nedočetla, to je jak kdybych tu knihu sepsala já - totální antitalent na psaní. Chlap se objeví, ženskou hned pochopí, atd. ... to jako vážně? leda na Jupiteru

24.01.2020odpad!

Krutý princKrutý princHolly Black

já osobně tento typ knížek můžu. Žádná slaďárna, prostě zápletka, dobré postavy. za mě bomba

24.01.2020

Krutá krásaKrutá krásaRosamund Hodge

Mě osobně se kniha líbila. Nejsem moc na zdlouhavosti a tento příběh dokázal smísit všechno do 200 stran. Za mě super.

30.12.2019

HrdinaHrdinaSamantha Young

Začala jsem to číst a zjistila, že jsem to již jednou četla. Asi bych měla střídat žánry, protože knihy tohoto druhu se mi pletou

15.12.2019

Rudá královnaRudá královnaVictoria Aveyard

Na tuto knihu potřebuji čas. Zpočátku jsem byla natěšená, protože to je přesně můj žánr, ALE ....
1. nedokázala jsem se dostat do prostředí - království, eletkřina, motorky, kamery? V jaké době se vlastně pohybujeme
2. autorka by mohla zapracovat na emocích

.. nechci knihu zatím odsuzovat, přečtu si ji raději později ještě jednou

15.12.2019odpad!

Meč a ptáčekMeč a ptáčekAmy Harmon

to je taková ta kniha, kde čekáte, že se něco stane a najednou otáčíte poslední stranu a zjistíte, že je konec. Trošku zklamání

14.12.2019

KultiKultiMariana Zapata

Nevím no. Jako dobrý nápad, ale začátek se děsně táhl. A vlastně se tam nic podstatného nedělo. Čekala jsem víc asi.

14.12.2019

Vampýrská akademieVampýrská akademieRichelle Mead

Dobrodružné, vtipné, skvělé, bomba. Moje srdcová záležitost. Rose je prostě sympatická. Pro mě druhá super postava je Adrian. Dimitri jako fajn, ale Adrian je borec

22.11.2019

Mrazivý oheňMrazivý oheňAmanda Hocking

Nevím, čekala jsem víc. Nebylo to ono. Pak když jsem se podívala na spoilery dalších dílů mé nadšení opadlo totálně. Prostě jsem přeskakovala pořád stránky až jsem to vzdala úplně a přitom je to přesně ten typ žánru, který mám ráda

22.11.2019odpad!

Démon z Hex HallDémon z Hex HallRachel Hawkins

pěkné, zajímavé, napínavé :)

Čarodějnice z Hex HallČarodějnice z Hex HallRachel Hawkins

Z takových knih se nedá vyrůst :D já asi budu do smrti 17 letá holka, co miluje nadpřirozené bytosti a kouzla. Za mě BOMBA

ZapletenýZapletenýEmma Chase

Ach !! tyhle knížky mi stále připomínají, že bych si měla najít chlapa :D