Neara Neara komentáře u knih

Nezapomeň na mě Nezapomeň na mě Lesley Pearse

Do knihy se mi vůbec nechtělo,když jsem se dozvěděla,že se neví jak hlavní hrdinka dopadla...Nakonec jsem se do ní začetla a nemohla přestat.Příběh byl zajímavý,poutavý a celkově moc hezký,i když místy dost tvrdý a smutný.Vážně by mě zajímalo,jak to s ní dopadlo a kde se nakonec usadila.Kdybych byla optimista,tak si budu myslet,že začala někde znovu a pod cizím jménem.Jako pesimista si myslím,že někde zahynula,ať už na lodi nebo mimo ní.Přeci není možné,aby se člověk jen tak ztratil?!Jela za svou rodinou,to by znamenalo,že nikdy k nim nedojela a co ty lidé na té lodi,museli vědět pokud přežili kde jí vysadili...Myslím,že kniha nabízí ještě spousty otázek a škoda,že se nikdy nedozvíme co bylo dál...Knihy od této autorky mám velmi ráda,doporučuji i tento příběh...

Klíč k minulosti Klíč k minulosti Tatiana de Rosnay

Do knihy se mi moc nechtělo a pak jsem se nemohla od ní odtrhnout.Krásný příběh,jen ten konec se mi moc nelíbil,ale jen z toho důvodu,že já jsem nenapravitelná romantička a přála bych všem krásný život a tu pravou lásku,ale život takový není,že...Knihu můžu doporučit.

21.09.2019 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Úžasná kniha se strhujícím dějem,příběh mně dohnal k slzám.Nemohla jsem přestat číst.Doporučuji.

21.08.2019 5 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

(SPOILER) Tato kniha ve mě probudila několik pocitů najednou.Brečela jsem jak ještě nikdy.Ten konec byl nečekaný a šokující.Neměla to být Anna,kdo nakonec zemře.Měla nejlepší předpoklady pro spokojený,dlouhý život.Nejsem soudce,přesto ty rodiče odsuzuji.Jak vůbec mohli chtít dítě jen jako díly na součástky pro své jiné nemocné dítě?!Dobře,když se dospělí člověk rozhodne darovat krev,kostní dřeň,ledvinu...je to jeho věc,ale využívat proto dítě,notabene své vlastní?!?Ne,tu matku nic neomlouvá!!!
Celý svůj život Anna podřizovala potřebám své nemocné sestry.Byla ještě v podstatě dítě.Jak jí to mohla udělat vlastní rodina?!Neliší se od kuplířů co kradou děti na orgány!!
Nechtěla bych být v kůži té sestry,která přežila a získala ironií osudu tu ledvinu od Anny...

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Hodně dobrá knížka.Přečetla jsem jí jedním dechem a asi nebudu jediná,kdo se musel zamyslet nad myšlenkou této čtivé knihy.Doporučuji.

29.02.2020 5 z 5

Nejtemnější úsvit Nejtemnější úsvit Aly Martinez

Kniha se mi hrozně líbila,byla napínavá od začátku do konce.Nemohla jsem se od ní hnout takže přečteno jedním dechem.Už dlouho mě tak žádná kniha nezaujala.

19.04.2020 5 z 5

Pod krvavými nebesy Pod krvavými nebesy Mark Sullivan (p)

Strhující příběh z války.Neubránila jsem se ani slzám.Knihu můžu doporučit.

13.07.2019 5 z 5

Sen, který se naplnil Sen, který se naplnil Luca Di Fulvio

Kniha se mi velice moc líbila.Napínavá od začátku do konce i pár,no dobře hodně slz jsem uronila.Doporučuji.

08.08.2020 5 z 5

Absolutní miláček Absolutní miláček Gabriel Tallent

Autor si nevybral zrovna snadné téma.Přesto mu tleskám,že otevřel tak trochu pandořinu skříňku,protože i když se o tom nemluví,to ještě neznamená,že se to neděje.Knihu jsem přečetla jedním dechem,přesto se k ní už nikdy asi nevrátím.Mám jenom jedny nervy.

29.06.2019 4 z 5

Posedlý ctitel Posedlý ctitel Martina Nováková

(SPOILER) Četla jsem dost knih s touhle tématikou,ale tahle je prostě pecka!!V knize je dost sexu,ale to není zase takové překvapení,ale ten styl,příběh a celá ta zápletka je prostě fantastická.Na začátku mě hlavní hrdinka děsně rozčilovala tím,jak je hloupá a snadno ovlivnitelná.Hlavní hrdina mě zase neskutečně sral svým arogantním chováním a za to co dělal a udělal z mého pohledu patřil za mříže.Nicméně v průběhu příběhu jsem si obě postavy zamilovala svým způsobem.Líbí se mi jakým stylem je kniha napsaná a je to hodně i o psychologii.Závěr knihy dopadl dle mého názoru dobře.

14.03.2024 5 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Kniha se mi hrozně moc líbila.Nezklamala.Super čtení,napínavý příběh.Doporučuji.

02.11.2019 5 z 5

Těžká noc Těžká noc Lenka Lanczová

Kniha se mi líbila,ačkoliv z vlastní zkušenosti vím,že když je chlap uražený a žárlivý k tomu,horko těžko se mu něco vysvětluje a takový chlap ani nedokáže většinou přiznat svou vlastní chybu...Jo kniha se mi moc líbila,ale zajímalo by mě pokračování.Je tam více věcí otevřených,jak vyřeší vztahy v rodině,kde budou bydlet atd...pokud se v tom nebudu dál pitvat,tak pěkná knížka s ale....

02.11.2019 5 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Kniha se četla velice dobře a bavila mě od první věty.Pachatele jsem sice odhalila hned po pár stránkách,ale to nevadí i tak se mi kniha líbila a za pár hodin jsem jí měla přečtenou.Můžu doporučit.

13.01.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Už předchozí kniha byla velice dobrá,ale tato je ještě lepší.Napínavé od začátku do konce,přečteno za pár hodin.Doporučuji.

23.11.2018 5 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

První díl byl srdcervoucí,skvělý příběh se smutným koncem.Druhý díl mě moc nebavil,ale přečetla jsem celou knížku a třetí díl mě,když nic jiného aspoň bavil a bylo příjemné zase prožívat s L.její trampoty,takže ano,doporučuji si přečíst Sama sebou.

31.10.2018

Rez a záře hvězd Rez a záře hvězd Tammy Greenwood

(SPOILER) Příběh Lolity a dívky Sally se liší.Nabokova Lolita byla pokušitelka a sama ráda s muži flirtovala.Profesor Hambert nebyl ani její první milenec.Za to Sally byla velmi chytrá dívka,ale v mnoha ohledech dost naivní.Chápu ovšem,že v té době neexistoval internet ani taková komunikace co dnes.Tenkrát v té době ty děti v tom věku byly ještě dětmi a o mnohých věcech vážně netušili.Takže bylo snadné dítě ovlivnit a zmanipulovat.Příběh se četl plynule a bez nudy.Její laxní matka mě dost iritovala a o sestře,která z mého pohledu byla dost sobecká ani nemluvím.Policie kdyby nebyla líná,tak by jí našla mnohem dříve a to,že se vůbec našla je jen díky jejímu švagrovi,který jí měl asi nejvíc rád z celé té povedené rodinky.Mrzí mě ten závěr.Vším tím,čím si prošla si takový konec nezasloužila a už vůbec né chování a myšlení lidí.Jen proto,že byla na tu dobu silnější si spoustu lidí myslelo,že jí vlastně nic nechybělo,měla se dobře a kdoví,třeba se jí to i líbilo...Únosce jí pořád držel pod zámkem,ať už v hotelovém pokoji nebo v karavanu.Žádný pohyb tedy neměla.Své činy omlouval nezdravým jídlem,kupoval jí hamburgery,colu,čokolády atd...není tedy žádný div,že měla několik kil navíc!!Silný příběh,který jsem rozdýchávala několik dní.

Pokoj bez dveří Pokoj bez dveří Karolina Tůmová

Kniha se mi líbila.Přečteno za pár minut.Pointa příběhu byla jasná a kdo to nepochopil,má smůlu.

05.04.2020 5 z 5

Návrat do Cornwallu Návrat do Cornwallu Liz Fenwick

Kniha se mi moc líbila a dobře se četla,ale někde se dalo ubrat a někde se mohlo přidat.Navíc si myslím,že je v knize hned několik nezodpovězených otázek.Proč po smrti své ženy se tedy nevrátil zpět pro Adele?!A další otazníky tu naskakují.Přiznám se,že pár slz jsem i uronila.

29.02.2020 4 z 5

Rockový sen Rockový sen Monika Wurm

Osobně se mi druhý díl líbil víc.Ač je to k nevíře,tak Melody jsem si oblíbila víc a moc jsem jim fandila.Damien je zvláštní chlap a pro jeho nálady a zkoušky by měla mít žena po jeho boku hotovou svatozář a neskutečnou trpělivost.Klidně by mohl být i třetí díl.

30.12.2019 5 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

Tato série se mi líbí,jen mi přijde hrozně líto,že něco se zbytečně moc urychlilo a vyjasnilo a něco se zbytečně dlouho rozepisovalo...ale tahle dvojice East a Hart mě bavila asi nejvíc.Super knihy na odpočinek.

07.09.2018